Απο 1η Δεκεμβρίου η μετάβαση σε άλλη πόλη για κυνηγετική δραστηριότητα
![Post header image](/storage/app/media/kunigiiii.jpg)
Σύμφωνα με τα νέα μέτρα τα οποία και ανακοινώθηκαν πριν από λίγο, από τον Υπουργό Υγείας και σύμφωνα με πληροφορίες του περιοδικού μας από την Υπηρεσία Θήρας, από την 1η Δεκεμβρίου, ημέρα Τρίτη, θα επιτρέπεται η διακίνηση σε άλλες πόλεις για κυνηγετική δραστηριότητα.
Υπενθυμίζεται ότι μέχρι την Τρίτη (1/12/2020), το κυνήγι επιτρέπεται μόνο σε περιοχές της Επαρχίας σας.