ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από πανικος »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ :P...ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΠΩΣΗ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΕΙΤΕ ΟΧΙ...Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ;)

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΜΕ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΕΑΣ ΤΟ ΚΑΜΩ ΕΓΩ :lol: ;)

ΠΡΩΙΝΟ 2ΩΡΟ ΓΙΑ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ''....ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ 25-30Μ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ,ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ!

ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΗΜΑΔΙ....ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ....ΚΑΝΩ 5-6 ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΝΤΑ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ...

ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ 25-30 ΠΟΥΛΙΑ...ΟΡΙΑΚΗ ΒΟΛΗ....ΠΕΡΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΡΙΧΝΩ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΟΥΝ....ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΠΑΛΙ :? ....ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΡΙΞΑ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΡΙΞΕΣ...ΜΟΥΓΚΑ :roll:

ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ....ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ;)....1 ΠΟΥΛΙ ΤΕΛΙΚΑ!!

ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ....ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΗΤΑΝ 20-22 ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ....ΩΡΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΑΥΤΟ...ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ :P

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΡΕ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΥΝΗΓΙ...ΑΛΛΑΓΗ ΟΠΛΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ(ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΟΛΗ) :P + 1 ΟΡΤΥΚΙ!!!

ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΗΚΑ ΚΟΝΤΑ(150Μ :shock: ) ΣΕ ΟΙΚΙΑ ΕΓΓΛΕΖΟΥ....ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΓΕΝΕΙ Ο ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ :D ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ....ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ...ΤΙ.....ΜΟΥ ΛΕΕΙ....TWO HUNTDRED METERS...ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΒΟΛΗΣ ΤΟΥ ΟΡΤΥΚΙΟΥ....ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΚ ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΛΕΩ....ΕΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ 200Μ ΤΩΡΑ :D

ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΦΟΥ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 12.30 ΞΑΝΑ ΓΙΑ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΕΥΘΗΝΣΕΙΣ....ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟΣ ΤΟΠΟΣ!

ΑΚΟΥΩ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΚΑΡΙΖΟΝΤΑΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΦΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΗΚΟΝΩΜΑΙ....ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΥΨΟΣ 20Μ.....ΕΣΝΤΗΚΤΩΔΗΣ ΒΟΛΗ ΜΕ ΤΟ 3* ΚΑΙ ΠΑΕΙ.....ΓΥΡΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΗΛΙΟ.....ΣΗΜΑΔΕΥΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....147 ΦΤΕΡΑ :shock: ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΥΚΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΟΥΛ ΣΤΑ 25Μ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΑΕΡΑ....ΚΑΙ ΑΜΕΣΟΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΕΡΑΝΑΥΝΟΒΟΛΗΜΕΝΟ....ΜΕ ΠΟΣΑ ΣΚΑΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ :shock: ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗ ΧΑΡΑΔΡΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΣΤΑ 30Μ....ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΕ ΣΟΛΩΝ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΟΥ......ΛΟΓΑΡΙΑΖΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ ΟΜΩΣ :o

ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΛΕΩΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΘΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗ ΛΟΥΣΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ(ΣΙΓΟΥΡΙΑ)...ΑΚΟΥΩ ΘΟΡΥΒΟ.....ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΥΦΕΚΙΑ..ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΧΑΡΑΔΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΧΟΙΜΩΝΑ ΤΟΝ ΑΛΟΥΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΥΚΝΑ...ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΑΝΕΤΑ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ...ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ....ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ!!!

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1 ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟ,1 ΟΡΤΥΚΙ ΕΝΑ ΠΕΡΔΙΚΙ :D ΚΑΙ 6 ΄΄ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' Η 1 ΧΑΜΕΝΗ...ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΛΙ :P

ωραιοσ σολωνα .το σκυλακι καμνειγια νυφη στο μελλον νομιζω :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Vasospie »

Φίλοι μου η olympia v max 32 6 τι λέει
GoldenEagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2015, 20:04

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από GoldenEagle »

Kαλησπέρα παίδες..

Παρακολουθώ αραιά και που το φόρουμ και μετα απο επανεγγραφή αποφασίζω να -ξανα-γράψω..

Έκδοση της άδειας την παρασκευή μετά απο παρότρυνση συναδέλφου και σάββατο βράδυ αποφασίζω να δώκω τον γυρό μου..

Βρίσκω τα γιλέκα μου σινακλίκκια μου... Δκιαλέω τες χαρτούτσιες που εν είχαν οξείδωση .. αφου πέρσι δεν επηα τζινήν, εκάθουνταν μέστην αποθήκη που τα πρόπερσι..

Έβαλα τζαι 4-5 νάκκο γέριμες ''άμπα τζαι λιφτούμεν τες'' είχα τζαι κάτι minimax 28g 6no που ουτε θυμούμαι που τες ήβρα αν τζαι είμαι της Victory... πιάστες τζαι βλέπουμε.. λαλεις;

Άρβυλα γιόκ, αφου τα Όριζο παρέδωσαν πνεύμα μετά απο 4ετία... Ξυπνώ που το πρωίν, Βάλλω τα Asics μου [δκιεβάστε το τραγουδηστά] παραλλαγή πουκάτω τζαι μια φόρμα γκρίζα, να καμνει blend με το σεληνιακό τοπίο του χωρκού που εννα τζιηνήσω...

Ρέσσω που το πατρικό μου πιάνω το καπελλί μου το πορτοκαλί -safety first- αλλά ξιάννω τα γυαλιά... Έννοια σου λαλω..

Anyway το πρωί ήβρα ενα παρέα εκάτσαμε τάχα πόστο με τον παπά του τζαι αλλο ενα χωρκανό.. αλλά τριβιτζιάζουμαι.. βαρκούμαι το στάμα... κάμνω την με ελαφρά τζαι πάω δίπλα στην άλλη πλευρά του δρόμου να καμω το λεγόμενο ''search and destroy'' Call of duty fan γαρ..

Συνειδητοποιώ οτι οι προπέρσινες Μirage τζαι Rocket δεν κάμνουν δουλειά αφου ξιφτερίζω 1-2 τζαι αρκέφκω να δυσπυρκώ.. ''εννα πηέννουμε ετσι σκέδιο''...

Έβρασε λιο ο τζαιρος τζαι έππεσε το πρώτο.. σιγά σιγά επερπάτουν τζαι εσήκωνα τζαι έπαιζα.. έκαμα τα 4 τζαι είχα τζαι βαφτίσια η ώρα 11 Λεμεσόν, λαλώ να πάω πίσω τζαι κανεί..

Κάμνω μια ραχούα με τα πεφκούθκια τζαι γύρνω να φύω τζαι ακούω τα σκάγια πουπάνω μου να σφυρούν..

''Ρε τους #$$%%#@$% εν εφέραμε γυαλιά τζαι εννα μας παίξουν να πάμε στα ανάθεμα να μας φκάλουν τα μάθκια μας''

''Καλά εδκιαβήκαμε λαλώ, ασσέν καλα ο φίλος μου ο Πάμπος έστειλε μου εφτζιές που μέστο Facebook.. επιάσαν.. κάτι επιάμε''

Τζαι πιάνει η άκρη του μαθκιού μου.

Τον φκιακά.

''Ελα δα ρε δαίμονα.. '' τζαι θωρώ τον να βουρά παράλληλα με την κορυφογραμμή στα 10-12μέτρα..

ΜΠΑΜ τζαι ξανά Μπαμ.. ''άμπα τζαι'' πετάσσουντε οι μινιμαξ ''ρε τες γέριμες''...

τζαι προετοιμάζουμαι ψυχολογικά να έχω ιστορίες.. ''επιας μας τον'' ''ηταν παιγμένος'' κτλ κτλ ...

Έρκεται 1, λαλώ του ρε φίλε εσυ τον εκαλλίκωσες; οι ρε φίλε...! οκ λαλώ...

Φκένουν 2 άτομα που την μούττη.. θωρούν με που τον βαστώ.. ε κοπέλια εσείς τον εφκάλετε;;

''Χαλάλι σου κουμπάρε'' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Εγύραμε τζαι πίσω...

Συμπεράσματα:

1] 30γρ τζαι 29γρ για το πρωί ήταν λία, αλλά ο Ιάπωνας μου εν του αρέσκουν τα πολλά γραμμάρια.. τουλάχιστον 32γρ την άλλη φορά έτσι πρωί...

2] Είμαι κωλόφαρδος.

3] Ξενέρωμα πολλήν να πνίεις τα περτίτζια επειδή εν τα εσκοτώναν τα φουσιέκκια. 3 στα 4 εθέλαν 'τάνημα' να ψοφήσουν.. :(

4] Ακόμα παραπάνω ΞΕΝΕΡΩΜΑ ο λαός που έπαιξες ναν θυληκός, με γάλα, βυζιά πρησμένα τζαι που την έσσιησες να έβρεις τζαι λαούι μιτσή ισια με τον αναπτήρα... Ελυπήθηκα την πολλά.. :( :(

5] Πάμπο -αν το δκιεβάζεις- είσαι κάττος στρινιάρης.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
aantoni
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 06 Σεπ 2011, 12:05

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από aantoni »

Γεια σας κοπέλια. Δοξα το θεό επιστρέψαμε σόι και αβλαβείς εμείς και τα σκυλιά μας.
Τα περδίκια ήταν λίγο καλύτερα από πέρσι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Τα πράγματα φυσικά θα ξεκαθαρίσουν την Τετάρτη επειδή τα περισσότερα που απελευθέρώθηκαν έχουν κτυπηθεί την Κυριακή.
Η σκυλίτσα μας άφησε έκπληκτους που παρόλο το νεαρό της ηλικίας της, κυνήγησε ακούραστα όλη μέρα και μας χάρισε όμορφες φέρμες και επαναφορές!

Καποιος φιλος αν μπορει να φτιαξει την εικονα θα το εκτιμουσα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από Sergios »

Καλημέρα παιδιά εγώ την Κυριακή 3 φάσσες η μια χαμένη και μια τζίκλα επελλάναν τα πουλιά η γκίνια που το καλοκαιρινό κυνήγι φάσσας δεν έχει τελιωμό....έθελα να ξέρω ποιος έβαλε κοριό στο αυτοκίνητο μου και ήρτε στο ίδιο ακριβώς κομμάτι που κυνηγήσαμε ο Τσίτσιος :D αστιευόμενος πάντα υπάρχουν άτομα που χαίρεσαι να κυνηγάς μαζί τους....αυτό ηταν το ωραίο της ημέρας οτι συνεργαστήκαμε....ήταν και άρρωστος ο καημένος να μας πει αν είναι καλύτερα....επεράσαμε καλά επίαμε ήρταμε όλα μια χαρά οι άλλοι 2 κουμπάροι μου ηταν πιό τυχεροί επιασαν 22 φάσσες μαζί....ο τροχός θα γυρίσει....εκαταλάβαν οτι κρατώ FAIR και εν κοντεύκουν τα γέριμα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Πανικος Setter έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Ρε Πανίκο μα έκοψες 13 χιλιόμετρα? Η Ομόνοια γυρεύκει παίκτες... :lol: :lol:
:lol: :lol:
13χμ, 8 ευκαιρίες και δεν εκούτσησες τίποτε, ότι πρέπει για την Ομόνοια :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από admin »

Πανικος Setter έγραψε:φιλε το μονο που με παρηγορά είναι αυτό , η κούραση ;)
Ακόμα ένα στιγμιότυπο για το καλο τις μέρας :D


Ρε Πανίκο τράβα τον γέριμο μεν τον σταματάς τράβα τον ..........................
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

admin έγραψε:
Πανικος Setter έγραψε:φιλε το μονο που με παρηγορά είναι αυτό , η κούραση ;)
Ακόμα ένα στιγμιότυπο για το καλο τις μέρας :D


Ρε Πανίκο τράβα τον γέριμο μεν τον σταματάς τράβα τον ..........................
Noμίζω στην 1η βολή ήταν πολλά μπροστά, στη 2η δεν έβλεπα καλά το περδίκι.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από marinos.a »

Στη δεύτερη εσταμάτησες τον Πανικουι μου
Si vis pacem, para bellum
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016

Δημοσίευση από savvis25 »

Ρε Πανίκο τράβα τον γέριμο μεν τον σταματάς τράβα τον ..........................
Αυτό παρατήρησα και εγώ από το βίντεο. Γνώμη μου είναι ότι ίσως φταίει η ανάκρουση(ίσως πρέπει να κατέβεις γραμμάρια/πιέσεις και φυσικά αφού ρίχνεις σε αποστάσεις κανονικές... να βάζεις 7αρι σκάι με τάππα/μισόταππα σε τσοκ 4 ή 5)! ΑΤΕ και καρτερούμε αύριο να δούμε ολοκληρωμένες φάσεις να κατουρηθούμε από τη χαρά μας.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”