Υπογραφες!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Υπογραφες!

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Καλησπέρα σας. 'Εχει πέσει στα χέρια μου μια κόλλα η οποία απευθύνετε στον υπουργό σχετικά με την διαφθορά και την κακομεταχίριση της άγριας πανίδας που προκύπτει απο το ταμείο θήρας. Απο όσα έχω καταλάβει έχει συσταθεί απο μια μερίδα οργανομένον και μη κυνιγών. Τι άποψη έχετε και πόσοι την έχετε διαβάσει?
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Υπογραφες!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

GRIGORIS έγραψε:Καλησπέρα σας. 'Εχει πέσει στα χέρια μου μια κόλλα η οποία απευθύνετε στον υπουργό σχετικά με την διαφθορά και την κακομεταχίριση της άγριας πανίδας που προκύπτει απο το ταμείο θήρας. Απο όσα έχω καταλάβει έχει συσταθεί απο μια μερίδα οργανομένον και μη κυνιγών. Τι άποψη έχετε και πόσοι την έχετε διαβάσει?
Δεν την έχω δει, αν είναι δυνατόν να μας την δείξει την κόλλα κάποιος να δούμε περί τίνος πρόκειται. Ευχαριστώ
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Υπογραφες!

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

αν ειναι κατι που πρεπει να υπογραψουμε ολοι να δειξουμε την δυναμη μας τοτε με 1 συναντηση του φορουμ το γεμιζουμε υπογραφες
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Υπογραφες!

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Καλημέρα Γρηγόρη. Μπορείς να μας δείξεις τι είναι αυτό;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Υπογραφες!

Δημοσίευση από GRIGORIS »

kyriakos304 έγραψε:Καλημέρα Γρηγόρη. Μπορείς να μας δείξεις τι είναι αυτό;
Θα πρέπει να μου δώσετε κάποιο ηλεκτρονικό ταχυδρομίο ώστε να μπορέσω να σας την δώσω για να διαβάσετε. Δεν ξέρω αν είναι σωστό να την δημοσιεύσω στο ίντερνετ για το λόγο που όλοι γνωρίζουμε (υπάχουν κεφάλια που δεν του συμφέρει να αλλάξει το καθεστιμένο που επικράτη στο χώρο του κυνιγιού).
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”