ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΑΦΟΙ ΝΟΜΟΙ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΑΦΟΙ ΝΟΜΟΙ

Δημοσίευση από FRANCHI »

Νόμος απαράβατος: άμαν έρκετε πουλί πάνω σου και έχει άλλο κυνηγό μπροστά σου εν του φωνάζεις "πάνω σου" για να το παίξεις εσύ :lol: :lol:
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΑΦΟΙ ΝΟΜΟΙ

Δημοσίευση από Nikos »

Καλημέρα σας παιδιά

Έρχομαι σε ενα άλλο θέμα που μου έτυχε εμενα, θα εγκαταλείπατε τον συντροφο σας που κυνηγάτε χρόνια μαζί για μια πληροφορία για τζίκλες;;;Γιατι η αλήθεια ειναι , οτι δεν ειναι λίγες οι φορές που κάποιος μας λεέι μια τοποθεσία και τονίζει οχι να μου κουβαλήσεις κανενα άλλο....

προσωπικά μου έτυχε να μου πει κάποιος να με πάρει σε κάποιο τόπο που θα είχε τζικλες αλλά επειδή αυτος δεχόταν να πάρω άλλο 1 άτομο μαζί μου, δεν πήγα...
μου ετυχε όμως το ίδιο άτομο για το οποίο εγώ δεν πηγα στην πιο πάνω εξόρμηση να κάνει το αντίθετο απο αυτό που έκανα εγω.... απογοητευτηκα,ειλικρινα ενιωσα τόσο προδομένος όσο ποτέ... δεν με νοιαζει να παίξω 10 20 30 ή τίποτε αλλά ή παρέα ειναι το παν...φαινεται όμως οχι για όλους... κρίμα...

Χαιρετισμούς
Νίκος Α
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΑΦΟΙ ΝΟΜΟΙ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

Nikos έγραψε:Καλημέρα σας παιδιά

Έρχομαι σε ενα άλλο θέμα που μου έτυχε εμενα, θα εγκαταλείπατε τον συντροφο σας που κυνηγάτε χρόνια μαζί για μια πληροφορία για τζίκλες;;;Γιατι η αλήθεια ειναι , οτι δεν ειναι λίγες οι φορές που κάποιος μας λεέι μια τοποθεσία και τονίζει οχι να μου κουβαλήσεις κανενα άλλο....

προσωπικά μου έτυχε να μου πει κάποιος να με πάρει σε κάποιο τόπο που θα είχε τζικλες αλλά επειδή αυτος δεχόταν να πάρω άλλο 1 άτομο μαζί μου, δεν πήγα...
μου ετυχε όμως το ίδιο άτομο για το οποίο εγώ δεν πηγα στην πιο πάνω εξόρμηση να κάνει το αντίθετο απο αυτό που έκανα εγω.... απογοητευτηκα,ειλικρινα ενιωσα τόσο προδομένος όσο ποτέ... δεν με νοιαζει να παίξω 10 20 30 ή τίποτε αλλά ή παρέα ειναι το παν...φαινεται όμως οχι για όλους... κρίμα...

Χαιρετισμούς
Νίκος Α
Φίλε 100% μαζί σου ετύχε μου και εμένα να μου λέν τόπους αλλά επειδή υπήρχε περιορισμό με τα άτομα της παρέας μου δεν πήγα. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΠΑΡΕΑ :D ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΣΤΙΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ???????
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ / ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ / ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ”