Αξίζει τον κόπο?

Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ANTROS BREDA έγραψε:μολις τωρα ειδα τι εγραψε ο Μαριος και πραγματικα εσηκωστηκε η τριχα μου λογια βγαλμενα που μεσα στα βαθη της ψησιης καθε σωστου κυνηγου! δεν ξερω πρωσοπικα το μαριο αλλα μονο που το τηλεφωνο που μιλησαμε 1 εχω να πω ΛΕΒΕΝΤΗΣ!

εμενα η κριση εμελε ο παπας μου να λειπει στο εξωτερικο για δουλεια αλλα παντα την πρωτη κυριακη θα με πιαει η ωρα 5.30 το πρωι να μου πει τα ιδια πραματα προσεχετε και εσυ και ο αδελφος σου και αν εβρετε τιποτε ηβρετε!
εφτυχως ερκετε καθε χριστουγεννα και προλαμβενουμε 1-2 εξορμησης μαζι και ειναι η καλητερες που ολες τες εξορμησης που καμνω!

ειχαμε 1 τοπο παραδεισο και καταφεραμε διοτι περι κατορθοματος προκειτε να τον καμουμε χαλια σε ολους τους τομεις και για τουτο εχουμε ολοι μεριδιο ευθηνης!

για μενα ξημερωσε 1 διαφορετικη μερα σημερα μολις εμαθα οτι στην δουλεια θα γινουν απολυσης και ειμαι μεσα! ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟ ΟΠΩΣ ΕΜΑΘΑ ΠΟΥ ΜΙΤΣΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ!

Αντρο ολοι μας στο ιδιο καζανι ειμαστε...και γω εχασα την δουλεια πριν λιγο καιρο...μετα από ολες τις θυσιες...ολες τις σπουδες...όλα τα χρονια που τους εδωσα...και βρεθηκα χωρις δουλεια με 1 μωρο 2,5 χρονων και τη κορη μου που ηρθε στο κοσμο πριν 1 εβδομαδα...τωρα και βλέποντας αυτό να ερχεται από πολύ πιο πριν...μπηκα και παλι πισω στο διάβασμα για να κανω ακομα ένα πτυχιο αυτή τη φορα σε ένα τομεα που λατρευω και θα πολεμισω στο να δουλευω μονος μου χωρις την αναγκη του κάθε εργοδοτη...

Αν θα πετυχει θα δειξει....αλλα όπως ειπες και συ...δεν λυγίζουμε και παλευουμαι!!!!κουραγιο φιλε και σενα και σε οποιον περνα τα ιδια!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

φιλε εγω το καλο μου εμαθα αρκετα πραματα στα 9 χρονια που ειμαι δαμε ειδη προσπαθο να δω αν με περνει να ξεκινησω κατι δικο μου και ο θεος βοηθος! εγω και εγω 1 κορη 3 χρονο ολα για τα μωρα μας και υπομονη πανω απο ολα!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ANTROS BREDA έγραψε:φιλε εγω το καλο μου εμαθα αρκετα πραματα στα 9 χρονια που ειμαι δαμε ειδη προσπαθο να δω αν με περνει να ξεκινησω κατι δικο μου και ο θεος βοηθος! εγω και εγω 1 κορη 3 χρονο ολα για τα μωρα μας και υπομονη πανω απο ολα!

Και γω ακριβως 9 χρονια ημουν στην συγκεκριμενη εταιρεια!!!

Να σου ζησει η κορουλα σου φιλε και κουραγιο!!!Ε τροχος και γυριζει...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

ευχαριστω φιλε μου επισης!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από Γιατρός »

ANTROS BREDA έγραψε:Φιλε μου δεν εμαθα ποτε να λυγιζω ευκολα οποταν ουτε τωρα θα το καμω εφτηχως εχω πολλη πισμα και συνεχιζω οτι και να γινει!
Θα βρεις κάτι καλύτερο
Να είσαι σίγουρος
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από Nikos »

Άντροαν δεν εχεις κάποιο θέμα, εδώ δημόσια να γράψεις με τι ασχολεισε ρε φίλε και τι επαρχία.... Η Κύπρος εν μιτσιά , εμείς δαμέσα πολλοί ... Σίγουρα κάτι θα βρεθεί...!
Όπως κι εσυ Λένο( ρε φιλε όι να παρεξηγείσε με το Λενο αν έχει θέμα λεεις μου το και κάμνω το Λεωνίδα δκιο ππαλλιές!!! :))...
εν κρίμα και άδικο να μένουν άνεργοι, άνθρωποι που έχουν όρεξη για δουλειά!!
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

φιλε μου αχολουμε με δορυφορικα συστηματα αντενες τοπικον καναλιων, δυκτια ιντερνετ,τηλεορασης και οικιακες συσκευες και ηλεκτρολογικα! πολυμηχανος αλλα τι να καμω αρεσκα μου ουλλα και ηθελα να τα μαθω :lol:
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από chris197 »

για ολους τους φιλους ανεργους. Ελπιζω να βρειτε κατι
http://www.ergodotisi.com/jobs/diafora
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από Nikos »

ANTROS BREDA έγραψε:φιλε μου αχολουμε με δορυφορικα συστηματα αντενες τοπικον καναλιων, δυκτια ιντερνετ,τηλεορασης και οικιακες συσκευες και ηλεκτρολογικα! πολυμηχανος αλλα τι να καμω αρεσκα μου ουλλα και ηθελα να τα μαθω :lol:

Καλά έκαμες ρε φίλε. Οτι μάθει ο καθένας εν καλό!!
Εν ο Θεός που σε έστειλε!! Θέλω την βοήθεια / γνώμη σου! :D στελνω σου πμ
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Αξίζει τον κόπο?

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

απαντησα σου φιλε! ελπιζω να σε βοηθησα!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”