ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΘΕΛΩ ΝΑ Μ0ΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΓΤΗΣΗ ΜΟΥ(ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ) :evil: :evil: ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ <<ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ>>ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ... ΟΙ ΑΜΠΑΛΑΤΟΙ!! :evil: :evil:
ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΣ...

ΜΟΛΙΣ ΕΚΚΕΝΩΘΟΥΝ, ΑΠΛΑ, ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΩΝΤΑΙ ΠΛΕΩΝ.....ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΕΝΑ, ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ Κ'ΕΝΑ ΣΩΡΟ (ΒΑΡΟΣ)...ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑΝ ΑΝΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ,ΔΕΞΙΑ,ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΝ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ....ΟΙ ΑΜΠΑΛΑΤΟΙ!!! :evil: :evil:

ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΠΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΣΤΟ, ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙ ΑΦΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΩΝΤΑΙ Η ΜΑΛΛΩΝ.... ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΛΟΓΟ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!! :evil: :evil:

ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ ΟΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΝΟΥΝ!!! :evil: :evil:

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΚΡΙΖΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΕΑΙ.....ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ <<ΑΝΘΡΩΠΩΝ>>ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ?? :evil: :evil: :evil:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SOLON-FAIR ΤΕΑΜ την 25 Σεπ 2012, 16:13, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Phinix »

πάντα η σακούλα με τα σκουπίδια πάει σπίτι στο κάλαθο
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από vti-chris »

Φίλος που πήγε Πάφο για κυνήγι κατεβήκαν κάτι κοπέλια να τους διώξουν που τα πόστα που επιάσαν παντές και είχαν τα κοτσιανιασμένα...αφού λογομαχήσαν οι κύριοι έφυγαν και επέστρεψαν πίσω με αλουμινόχαρτα...τα οποία έκοβαν και πετούσαν πάνω σε ολόκληρη πλαγιά...για να τα βλέπουν οι φάσσες και να φεύγουν έτσι για να χαλάσουν το κυνήγι των υπολοίπων επιδή εχάσαν τα πόστα... :? :? :? :?

Κ θα σκεφτούν οι ΤΟΠΟΥΖΟΙ για την ποκούα τους...
Με λυπεί επίσης το γεγονός ότι αυτό με τα σκουπίδια γίνεται και από άτομα τα οποία θεωρούμε σωστούς κυνηγούς...άνθρωποι καλλιεργημένοι και τίμιοι. :cry: :cry:
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από Phinix »

vti-chris έγραψε:Φίλος που πήγε Πάφο για κυνήγι κατεβήκαν κάτι κοπέλια να τους διώξουν που τα πόστα που επιάσαν παντές και είχαν τα κοτσιανιασμένα...αφού λογομαχήσαν οι κύριοι έφυγαν και επέστρεψαν πίσω με αλουμινόχαρτα...τα οποία έκοβαν και πετούσαν πάνω σε ολόκληρη πλαγιά...για να τα βλέπουν οι φάσσες και να φεύγουν έτσι για να χαλάσουν το κυνήγι των υπολοίπων επιδή εχάσαν τα πόστα... :? :? :? :?

Κ θα σκεφτούν οι ΤΟΠΟΥΖΟΙ για την ποκούα τους...
Με λυπεί επίσης το γεγονός ότι αυτό με τα σκουπίδια γίνεται και από άτομα τα οποία θεωρούμε σωστούς κυνηγούς...άνθρωποι καλλιεργημένοι και τίμιοι. :cry: :cry:
:o :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock:

με το σιμπαθκιο - αλλα..... οι αππαρον
πολλοί οι άρρωστοι στο μυαλό τελικά
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από FRANCHI »

Ήμουν έτοιμος να ανοίξω αυτό το θέμα και με πρόλαβες φίλε Σόλων. Φίλε τους βολεύει έτσι γιατί είναι εύκολο ενώ το δύσκολο είναι να τα βάλουν στην τσιέπη ή σε σακούλλα και να τα φέρουν σπίτι να τα βάλουν στα ανακυκλώσιμα...αλλά εν κόπος για τους περισσότερους. Οτι δεν το θέλουν το αφήνουν στο βουνό..και άπαξ και έριξε κάποιος κάτι ξεκινά μετά ο τόπος να γίνεται όπως την χωματερή …..και μετά που λίγο καιρό εμφανίζεται και καμιά ταπέλα για απογόρευση σκυβάλλων.
Η κατάσταση είναι απελπιστική και όχι μόνο για αυτού του είδους τα σκουπίδια αλλά και για μπάζα από κατεδαφίσεις οικοδομών επειδή το κόστος για να τα δώσουν σε εργοστάσια για επεξεργασία και ανακύκλωση έχει ανέβει έτσι τα πετούν όπου ήβρουν..προχθές εγώ δεν μπορούσα να περάσω με το αυτοκίνητο σε ένα πολύ ωραίο κυνηγότοπο γιατι κάποιος άδειασε το φορτηγό κόβοντας τον δρόμο. Το ίδιο παρατηρώ και με λάστιχα αυτοκινήτων..τα πετάσσουν μεστα βουνά.
Πριν κανένα χρόνο πήγαν οι δημάρχοι μας νομίζω στο Βέλγιο σε μια συνάντηση....και έθεσαν οι δικοί μας το ερώτημα στους ξένους τι ποινές βάζουν σε αυτούς που πετούν μπάζα οικοδομών στην φύση....και οι ξένοι απάντησαν "δεν ξέρουμε, δεν έχει ξαναγίνει"
Βάρτε ρε αστυνομία ένα με μια μοτόρα εντούρο στο κυκλικό κόμβο και άμαν δείτε φορτηγό να πηγαίνει φορτομένο ακολουθείστε τον και άμαν τα αδειάσει να τον βάλει να τα μαζέψει και και να τον βάλει να καθαρίσει και τα υπόλοιπα εκεί κοντά και να πληρώσει και το πρόστιμο του να δούμε αν το ξανακάμει
I believe half of what I see and nothing of what I hear
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από vti-chris »

FRANCHI έγραψε: Βάρτε ρε αστυνομία ένα με μια μοτόρα εντούρο στο κυκλικό κόμβο και άμαν δείτε φορτηγό να πηγαίνει φορτομένο ακολουθείστε τον και άμαν τα αδειάσει να τον βάλει να τα μαζέψει και και να τον βάλει να καθαρίσει και τα υπόλοιπα εκεί κοντά και να πληρώσει και το πρόστιμο του να δούμε αν το ξανακάμει
Στη χώρα του κουμπάρου και του ψήφου δεν έχουν εφαρμογή αυτά. :cry: :cry:
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από marinos.a »

Ρε παιδιά είναι κατι που το είπαμε πολλές φορές, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ

Εκει που πρεπει ο καθένας μας να επικεντρωθεί ειναι η προσωπική του συμπεριφορά.

Αμα είσαι σωστός και κάνεις αυτό που πρέπει ο άλλος θα παραδειγματιστεί.

Αυτοί που δεν παραδειγματίζονται είναι αυτοί που ετσι και αλλιώς ειναι χαμένοι υπόθεση

Τώρα στα καθ' ημάς.

Εγω σε οτι αφορα τα προσωπικά μου σκουπίδια μαζευω περίπου το 95%. Το 5% που απομένει ειναι οταν ειμαι σε κυνηγετική πίεση δηλαδή οταν ειμαι σε μπαγανια και ριξω και πρεπει να επαναγεμισω τοτε μερικα φυσίγγια μενουν πισω. Επίσης κάποτε αμα καλλικοσω και νευριασω και τσακίζω τον σαννα τζαι θέλω να τον κόψω.

Αλλα σκουπίδια εκτός απο φυσίγγια, ποτέ και πουθενά

Επι πλέων, αμα έχω χρόνο και δεν ειμαι φουτζισμενος (σπάνια τελευταίως) μαζεύω και τα σκουπίδια που έριξαν άλλου.
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από kanaris »

marinos.a έγραψε:Ρε παιδιά είναι κατι που το είπαμε πολλές φορές, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ

Εκει που πρεπει ο καθένας μας να επικεντρωθεί ειναι η προσωπική του συμπεριφορά.

Αμα είσαι σωστός και κάνεις αυτό που πρέπει ο άλλος θα παραδειγματιστεί.

Αυτοί που δεν παραδειγματίζονται είναι αυτοί που ετσι και αλλιώς ειναι χαμένοι υπόθεση

Τώρα στα καθ' ημάς.

Εγω σε οτι αφορα τα προσωπικά μου σκουπίδια μαζευω περίπου το 95%. Το 5% που απομένει ειναι οταν ειμαι σε κυνηγετική πίεση δηλαδή οταν ειμαι σε μπαγανια και ριξω και πρεπει να επαναγεμισω τοτε μερικα φυσίγγια μενουν πισω. Επίσης κάποτε αμα καλλικοσω και νευριασω και τσακίζω τον σαννα τζαι θέλω να τον κόψω.

Αλλα σκουπίδια εκτός απο φυσίγγια, ποτέ και πουθενά

Επι πλέων, αμα έχω χρόνο και δεν ειμαι φουτζισμενος (σπάνια τελευταίως) μαζεύω και τα σκουπίδια που έριξαν άλλου.
ωραιος! να σας πω κατι που κανω ειδικα στους νεοεμφανιζομενους κυνηγους και παντα πιανει: τους λεω (και δεν ειναι ψεμα ) οτι ειδικα στα ποστα αν (τζικλας και φασσας για να εξηγουμασστε :P :P ) αν αφησουν σκουπιδια και ειδικα φυσιγγια θα βρουν το ποστο τους αλλοι και θα τους το πιασουν! καμετε το και θα δειτε οτι οχι μονο δεν θα αφησουν σκουπιδια αλλα θα μαζεψουν και του παππου, θειου, πατερα, παρεα κλπ που τους εμαθε το ποστο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Ο ΦΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΟΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΕΙΠΕ Μια εικόνα = 1000 λέξεις.....ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΧΙΛΙΕΣ
ΛΕΞΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΝΕΕΕΕΕΥΡΑ....ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΕΚΑΜΑ ΣΗΜΕΡΑ :twisted: :twisted: :twisted:

ΟΙ ΒΙΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΚΤΥΠΣΗΣΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :twisted: :twisted: :twisted:


ΑΝΑΞΑΜΕ ΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΟΥΘΚΙΑ ΜΑΣ ΕΨΗΣΑΜΕ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΙΖΟΛΟΥΕΣ.... ΕΦΑΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΛΟΥΜΟΥΙ ΜΑΣ (ΟΡΜΗΔΙΩΤΙΚΟ) ΕΦΑΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΨΟΥΜΟΥΙ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΤΟ(!!!!!!!!!!!!!!) ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΦΟΥΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΞΥΚΤΙΚΟΥΘΚΙΑ ΜΑΣ .... ΕΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΟΤΟΥΕΣ ΜΑΣ ΤΕΣ ΤΣΙΝΟΥΡΚΕΣ.........ΚΑΙ ΤΑ ΑΑΑΑΑΛΛΑ ΟΥΛΛΑ ΑΣ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΑΛΛΟΙ :twisted:

ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΧΡΙΣΤΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....ΕΛΕΕΙΝΟΙ..... ΠΙΠ-ΠΙΠ-ΠΙΠ-ΠΙΠ Χ 1000!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
isimerinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 04 Απρ 2011, 10:05

Re: ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.........ΦΤΑ-ΝΕΙ!!!!!!!

Δημοσίευση από isimerinos »

solon loyka έγραψε:Ο ΦΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΟΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΕΙΠΕ Μια εικόνα = 1000 λέξεις.....ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΧΙΛΙΕΣ
ΛΕΞΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΝΕΕΕΕΕΥΡΑ....ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,ΕΚΑΜΑ ΣΗΜΕΡΑ :twisted: :twisted: :twisted:

ΟΙ ΒΙΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΚΤΥΠΣΗΣΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :twisted: :twisted: :twisted:


ΑΝΑΞΑΜΕ ΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΟΥΘΚΙΑ ΜΑΣ ΕΨΗΣΑΜΕ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΙΖΟΛΟΥΕΣ.... ΕΦΑΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΛΟΥΜΟΥΙ ΜΑΣ (ΟΡΜΗΔΙΩΤΙΚΟ) ΕΦΑΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΨΟΥΜΟΥΙ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΤΟ(!!!!!!!!!!!!!!) ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΦΟΥΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΞΥΚΤΙΚΟΥΘΚΙΑ ΜΑΣ .... ΕΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΟΤΟΥΕΣ ΜΑΣ ΤΕΣ ΤΣΙΝΟΥΡΚΕΣ.........ΚΑΙ ΤΑ ΑΑΑΑΑΛΛΑ ΟΥΛΛΑ ΑΣ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΑΛΛΟΙ :twisted:

ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΧΡΙΣΤΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....ΕΛΕΕΙΝΟΙ..... ΠΙΠ-ΠΙΠ-ΠΙΠ-ΠΙΠ Χ 1000!!!!
Eν άνθρωποι που έφαν δαμε οι γαροι
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”