SKEET USA VS SKEET CHOKE

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

SKEET USA VS SKEET CHOKE

Δημοσίευση από Warrior »

Κοπέλια ποια η διαφορά μεταξύ αυτών των 2 τσιοκ?

Η beretta βγάζει και τους 2 τύπους για πιο λόγο?
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: SKEET USA VS SKEET CHOKE

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

καλημέρα... τα 2 τσιόκ που αναφέρεις δεν είναι τα ίδια. το ένα είναι λίγο πιο ανοικτό από το 5 τσιόκ και τα άλλο λίγο πιο κλειστό από το 5 τσιόκ. νομίζω το USA είναι το πιο κλειστό
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: SKEET USA VS SKEET CHOKE

Δημοσίευση από Warrior »

Ναι φίλε έχεις δίκαιο. Το κανονικό το skeet είναι το USA... το skeet στα beretta είναι πιο ανοικτό από τον κύλινδρο ενώ το skeet USA είναι ελαφρώς πιο κλειστό από τον κύλινδρο δηλαδή το 5*. Είνα μεταξύ 5 και 4 δηλαδή κάπου 4.5
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: SKEET USA VS SKEET CHOKE

Δημοσίευση από kanaris »

Warrior έγραψε:Ναι φίλε έχεις δίκαιο. Το κανονικό το skeet είναι το USA... το skeet στα beretta είναι πιο ανοικτό από τον κύλινδρο ενώ το skeet USA είναι ελαφρώς πιο κλειστό από τον κύλινδρο δηλαδή το 5*. Είνα μεταξύ 5 και 4 δηλαδή κάπου 4.5
Έχει κάποιος τις τιμές τους?
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: SKEET USA VS SKEET CHOKE

Δημοσίευση από Artemis G. »

Αν εν για την σειρα την victory chokes που μιλατε η τιμη τους αποτι θυμουμε ειναι 50€ απο την αντιπροσωπια. Απο αλλου εγω τα βρηκα απο 35 μεχρι και 50€.
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: SKEET USA VS SKEET CHOKE

Δημοσίευση από Warrior »

Artemis G. έγραψε:Αν εν για την σειρα την victory chokes που μιλατε η τιμη τους αποτι θυμουμε ειναι 50€ απο την αντιπροσωπια. Απο αλλου εγω τα βρηκα απο 35 μεχρι και 50€.
Αρτέμη αν επιτρέπεται από που τα βρήκες 35€? Αν δεν θέλεις να μου πεις δημόσια στείλε μου εν π.μ. φιλε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”