Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από FRANCHI »

Καλημέρα συνκυνηγοί, φαντάζομαι αρκετοί από εσάς έχετε τους σκύλλους έξω από το σπίτι σε σπιτάκι ξύλινο, πλαστικό κ.α.. Μέσα στο σπιτάκι τι του βάζετε για να ξαπλώνει πάνω για να μην κρυώνει και να είναι αναπαυτικό; Τα πουφ που πουλούν εμένα τα κάνει φέττες
I believe half of what I see and nothing of what I hear
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από HUNTER »

FRANCHI έγραψε:Καλημέρα συνκυνηγοί, φαντάζομαι αρκετοί από εσάς έχετε τους σκύλλους έξω από το σπίτι σε σπιτάκι ξύλινο, πλαστικό κ.α.. Μέσα στο σπιτάκι τι του βάζετε για να ξαπλώνει πάνω για να μην κρυώνει και να είναι αναπαυτικό; Τα πουφ που πουλούν εμένα τα κάνει φέττες

Αν εκριονε κουμπαρε εν θα το εκαμνε φεττες, ισηε να το εσηι μες το σπιτουι να βραζει;)
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από FRANCHI »

λαλείς να θέλει να μου πει ότι πυρώνει με τσίνο τσιαι εν το θέλει :lol:
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από admin »

μαξιλαρούι που το jumbo εν το αποχωρίζεται!!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από HUNTER »

Μεν τον φοασε. ι πετσα του σηιλλου εν χοντρη τσε ενοθη την κρυαδα. Το καλοτσερη που εν 40 βαθμους μπορει να τους πιραξει αλλα τορα εν μια χαρα. Αν εν μονος του πιαστου ενα ταιρι να βραζει ο ενας τον αλλον τσε να καμνουν τσε παρεα.
Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 08:25
Τοποθεσία: Λευκωσια
Επικοινωνία:

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από ΜΑΡΚΟΣ »

Εγώ βάλλω τους πάλες και διπλάσια ποσότητα φαί γιατί ο σκύλος έχει ένα “μηχανισμό” και όταν κρυώνει συσπώνται οι μύες για να δουλέψουν και να ζεσταθεί, άρα θέλει ενέργεια. Όπως και εμείς. Με λια λόγια τρέμει.
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από FRANCHI »

έπιασα του 3 πουφ κρεβατάκια ως τωρά από το jumbo και κάθε πρωί είχα να καθαρίσω όλο το κλουβί έτσι που το κάμνει ένα με τις αφοδεύσεις. Έπιασα του και άλλο σκύλλο για να βράζει και έβαλα τους και κουβέρτα από το pop life. Τραβά ο ένας από την μια και η άλλη από την άλλη φκάλλουν την έξω αγριεύκουν, πάιζουν σανα και εν λαός. Όταν τους έχω ελεύθερους στην αυλή οτιδήποτε ρούχενο..μαλλινο το τραβούν.
Ένεν μόνο για το για το κρύο που τους τα βάλλω άλλα και για να κάθονται στα μαλακά για τα κόκκαλα τους ..αλλά επιμένουν να θέλουν σκυλλίσια ζωή
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Ενα χαλι που ηταν για πεταμα το εκοψα στες διαστασεις της κασιας του και το εβαλα μεσα. απο την κατω πλευρα ειναι και καπως σκληρο και ετσι δεν μπορει να το μακκωσει.
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από HUNTER »

FRANCHI έγραψε:έπιασα του 3 πουφ κρεβατάκια ως τωρά από το jumbo και κάθε πρωί είχα να καθαρίσω όλο το κλουβί έτσι που το κάμνει ένα με τις αφοδεύσεις. Έπιασα του και άλλο σκύλλο για να βράζει και έβαλα τους και κουβέρτα από το pop life. Τραβά ο ένας από την μια και η άλλη από την άλλη φκάλλουν την έξω αγριεύκουν, πάιζουν σανα και εν λαός. Όταν τους έχω ελεύθερους στην αυλή οτιδήποτε ρούχενο..μαλλινο το τραβούν.
Ένεν μόνο για το για το κρύο που τους τα βάλλω άλλα και για να κάθονται στα μαλακά για τα κόκκαλα τους ..αλλά επιμένουν να θέλουν σκυλλίσια ζωή

:D you can take the monkey out of the jungle but you cant take the jungle out of him.
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: Κρεβάτι - πούφ για τον σκύλλο

Δημοσίευση από FRANCHI »

HUNTER έγραψε:
:D you can take the monkey out of the jungle but you cant take the jungle out of him.
:) like!

Κυριάκο ευχαριστώ, τώρα που το είπες κάπου έχω ένα παλιό χαλί, θα το κόψω και θα το κολλήσω στο κλουβί να δοκιμάσω
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”