Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Απάντηση
RESPECT

Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από RESPECT »

Μια ερωτηση θα κανω. Τη προτημαται ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ η ΜΗ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ? Εγω μιλαω για ολες τις φυλες σκυλων
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από lagomania »

καθαροαιμα για πολλους λογους αν και εβγαλα ημιαιμα σκυλια σκετα αστερια ;)
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΙΟΤΙ
ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΕΧΕΙ 50-50 ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΛΟΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΝΟ ΣΤΑ ΔΙΑΣΤΑΒΡΟΜΕΝΑ ΕΧΕΙΣ 10% ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΠΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΝ ΡΑΤΣΑ ΤΙ ΚΥΝΙΓΑΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΑ Ι ΚΑΘΕ ΦΥΛΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΙΣ ΕΝΟ ΣΤΑ ΔΙΑΣΤΑΒΡΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΑΝ ΘΑ ΙΧΛΙΛΑΤΗ ΟΥΤΕ ΑΝ ΘΑ ΦΕΡΜΑΡΗ ΟΥΤΕ ΤΠΤ ΚΑΙ ΣΥΝΙΘΟΣ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΟΝΤΕ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΔΙΟΤΙ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΣΤΑΒΡΟΝΟΥΝ ΦΕΡΜΕΣ ΜΕ ΙΧΛΗΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΙΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ.
EPANIEL POWER
Αλεκτορίς
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 19:53

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από Αλεκτορίς »

προτιμώ τα καθαρόαιμα γιατί πιστεύω ότι είναι πιο λίγο το ρίσκο.

Εχω δει άτομα τωρα τελευταία (εν της μόδας αλοπος) να διασταυρώνουν ιχνηλάτες με σκύλλους φέρμας, και ταχα εννα ιχνηλατούν καί εννα φερμάρουν!!
Πιστευουν και καλά ότι οι λαγοί δεν έχουν λιγοστεψει αλλα εμάθαν και άλλα κόλπα :idea: . και θεωρούν οτι ο ιχνηλατης φκαλλει τους τον λαό αλλα δεν τον βλεπουν και ο ποιντερ εν τον βρίσκει για να τον φερμάρει. Γι αυτο καμνουν ετσι διασταυρώσεις επείδη ''ο κόσμος παει μπροστά και οι υπολοιποι που δεν το καμνουν εκόψαν πίσω'' :!: .

Εγω δλδ που κυνηγω με καθαρόαιμο κουρτσχαρ είμαι πίσω που τον κοσμο. χεχε
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από miky55 »

ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ.
christos mich.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 07 Ιαν 2011, 18:19

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από christos mich. »

miky55 έγραψε:ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ.
εγω παλε κυνηγω με διασταυρωμενο english pointer me kourtsxar kai ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με αυτου του ειδους ιμιαιμο!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από Anthimos »

Καθαροαιμα καρφωτα!!! :)
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Mr Lord
Full Member
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Σεπ 2011, 16:56

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από Mr Lord »

ego protimo ta mi katharoema idietera otan exi panotou mpikol,german kai to aggliko pointer episeis eimai poli ikanopioimenos me auti tin diastafrosi den xani me tipota otan tin dikimasete tha me thimithite :D :D :D :D :D
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από miky55 »

Mr Lord έγραψε:ego protimo ta mi katharoema idietera otan exi panotou mpikol,german kai to aggliko pointer episeis eimai poli ikanopioimenos me auti tin diastafrosi den xani me tipota otan tin dikimasete tha me thimithite :D :D :D :D :D
καλα ρε φιλε μου τουτη τη διασταυρωση για πιο λογω την κανης?τι σκυλο θελεις να βγαλεις?να ιχνηλατη και να φερμαρη?και πεμου που τη γεννα τουτη ποσα βγενουν οπως τα θελεις?τα αλλα πεταμα?και ας πουμε εβγαλες 2-3 οπως θελεις τελεια,μετα οταν τρεχτουν τι κανουμε?τιποτα. απλα πτου κι απτην αρχη μεχρι να ξαναπετυχουμε αυτο που θελουμε.τα ημιαιμα οσο καλα και αν ειναι δυστυχως εχουν ημερομηνια ληξης.
Mr Lord
Full Member
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Σεπ 2011, 16:56

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από Mr Lord »

kala file miky55 esi ti exeis? :D :D :D :D :D :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”