ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Laurona »

Περαν του αστείου ο σεβασμος πρεπει να αποτελεί κυριαρχο υπόβαθρο αυτου του φορουμ.
Εαν θελεις να τον εχεις τον κερδίζεις.
Και τον κερδιζεις αφού πρωτα τον δωσεις εσυ.

Εαν τον εχεις πολυ εύκολα τον χανεις.....
Εαν υον χασεις....Πολυ δυσκολα τον περνεις πισω.....
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Laurona έγραψε:Περαν του αστείου ο σεβασμος πρεπει να αποτελεί κυριαρχο υπόβαθρο αυτου του φορουμ.
Εαν θελεις να τον εχεις τον κερδίζεις.
Και τον κερδιζεις αφού πρωτα τον δωσεις εσυ.

Εαν τον εχεις πολυ εύκολα τον χανεις.....
Εαν υον χασεις....Πολυ δυσκολα τον περνεις πισω.....

Καλημέρες. Χρύσανθε δεν σε ξέρω. Και γυρεύκω ξαναγυρεύκω αλλά δεν βρίσκω μια λάθος σου κουβέντα μέσα στο φόρουμ. Μπράβο σου
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από canastas »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΥΝΗΓΑΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ 3 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΤΥΧΙΕΣ!

ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΚΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝ 3 ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΕΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ 1 + 1 ΟΡΙΑΚΗ!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ .....ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΛΕΩΝ...ΨΑΧΝΟΤΑΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΤΥΠΗΜΕΝΟ ΠΟΥΛΙ ΜΠΗΚΕ ΑΚΟΜΑ 1 ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΜΟΥΓΙΑ ΜΕΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΣΤΙΛ ΤΡΥΓΟΝΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΙΞΩ....ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΜΟΥ ΣΤΑ 60Μ ΜΠΗΚΕ ΠΟΥΛΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΡΙΞΩ!

ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΤΑ 40Μ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΤΣΟΚ 5* ΚΑΙ Ν6 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΠΕΣΕ ΣΑΝ ΠΕΤΡΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΗ... ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ 100% :P

ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ... ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ;)
Συγχαρητηρια κ. Σολων για την κάρπωση σου. Δυστηχώς για ακομα μια κυριακή λόγο υπορχεώσεων δεν πηγαν στις σιδερένιες. Έμεινα όμως στα παραλία για τρυγώνια όπου απόλαυσα τα ωραία καλικώματα που τους έκαμνα αλλα επίσης απόλαυσα και το θέμα των τρυγώνιων οπού είδα αρκετά και ικανοποιητικά μπόρω να πώ. Εύχομαι να παν όλα καλα και την κυριακή να τα καταφέρω να πάω στις κυρίες για μια τελευταία καλοκαιρίνη αναμέτρηση.
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

canastas έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΥΝΗΓΑΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ 3 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ...ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΤΥΧΙΕΣ!

ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΚΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝ 3 ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΕΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ 1 + 1 ΟΡΙΑΚΗ!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ .....ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΛΕΩΝ...ΨΑΧΝΟΤΑΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΤΥΠΗΜΕΝΟ ΠΟΥΛΙ ΜΠΗΚΕ ΑΚΟΜΑ 1 ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΜΟΥΓΙΑ ΜΕΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΣΤΙΛ ΤΡΥΓΟΝΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΙΞΩ....ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΜΟΥ ΣΤΑ 60Μ ΜΠΗΚΕ ΠΟΥΛΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΡΙΞΩ!

ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΤΑ 40Μ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΤΣΟΚ 5* ΚΑΙ Ν6 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΠΕΣΕ ΣΑΝ ΠΕΤΡΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΗ... ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ 100% :P

ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ... ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ;)
Συγχαρητηρια κ. Σολων για την κάρπωση σου. Δυστηχώς για ακομα μια κυριακή λόγο υπορχεώσεων δεν πηγαν στις σιδερένιες. Έμεινα όμως στα παραλία για τρυγώνια όπου απόλαυσα τα ωραία καλικώματα που τους έκαμνα αλλα επίσης απόλαυσα και το θέμα των τρυγώνιων οπού είδα αρκετά και ικανοποιητικά μπόρω να πώ. Εύχομαι να παν όλα καλα και την κυριακή να τα καταφέρω να πάω στις κυρίες για μια τελευταία καλοκαιρίνη αναμέτρηση.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΥΓΟΝΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ...ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΥΛΙΑ!

ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΙΚΟΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ...ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!

ΕΛΠΙΖΩ Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' ΝΑ ΣΤΕΦΘΕΙ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

kyriakos304 έγραψε:
Laurona έγραψε:Περαν του αστείου ο σεβασμος πρεπει να αποτελεί κυριαρχο υπόβαθρο αυτου του φορουμ.
Εαν θελεις να τον εχεις τον κερδίζεις.
Και τον κερδιζεις αφού πρωτα τον δωσεις εσυ.

Εαν τον εχεις πολυ εύκολα τον χανεις.....
Εαν υον χασεις....Πολυ δυσκολα τον περνεις πισω.....

Καλημέρες. Χρύσανθε δεν σε ξέρω. Και γυρεύκω ξαναγυρεύκω αλλά δεν βρίσκω μια λάθος σου κουβέντα μέσα στο φόρουμ. Μπράβο σου
Δεν θα βρεις φίλε!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

kyriakos304 έγραψε:
Laurona έγραψε:Περαν του αστείου ο σεβασμος πρεπει να αποτελεί κυριαρχο υπόβαθρο αυτου του φορουμ.
Εαν θελεις να τον εχεις τον κερδίζεις.
Και τον κερδιζεις αφού πρωτα τον δωσεις εσυ.

Εαν τον εχεις πολυ εύκολα τον χανεις.....
Εαν υον χασεις....Πολυ δυσκολα τον περνεις πισω.....

Καλημέρες. Χρύσανθε δεν σε ξέρω. Και γυρεύκω ξαναγυρεύκω αλλά δεν βρίσκω μια λάθος σου κουβέντα μέσα στο φόρουμ. Μπράβο σου
+1000
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

IMG_1251.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Πόμπα η σοδειά σου φίλε!! Πάντα τέτοια!! 8-)
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από mikros »

Δευτερη φορα που πηγα για τρυγωνια και ορτυκια παραλια Λαρνακας,σε κοντινη απο την προηγουμενη περιοχη....
5 το απογευμα κατεβηκαμε απο το αυτοκινιτο και αρχισαμε μια μικρη παγανια για κανενα ορτυκιι,πριν προλαβουμε να κανουμε 200μ βλεπω με την ακρη του ματιου μου κατι στον ουρανο,γυριζω-βλεπω,ωπ πεζουνι λεω,σκεφτωμαι...μπαα μαλλον τρυγωνι μεγαλη ταχυτητα και φαινοταν μικρο, 9νο ταπα τα πρωτα σκαγια πανω του και μετα 7.5νο το βλεπω αρχιζει να πεφτει, βλεπω αρκοπεζουνο...
Κατι κανουμε λαθος με την περιοχη,δεν ειδαμε ενα τρυγωνι,μολις φυγαμε απο το ποστο 7:20 περιπου περασαν ακριβως απο πανω γλυφτα 3 ορτυκακια,δεν πειραζει θα μου τα δωσει σε καποια εξωρμηση στο μελλον η φυση..
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Artemis G. »

mikros έγραψε:Δευτερη φορα που πηγα για τρυγωνια και ορτυκια παραλια Λαρνακας,σε κοντινη απο την προηγουμενη περιοχη....
5 το απογευμα κατεβηκαμε απο το αυτοκινιτο και αρχισαμε μια μικρη παγανια για κανενα ορτυκιι,πριν προλαβουμε να κανουμε 200μ βλεπω με την ακρη του ματιου μου κατι στον ουρανο,γυριζω-βλεπω,ωπ πεζουνι λεω,σκεφτωμαι...μπαα μαλλον τρυγωνι μεγαλη ταχυτητα και φαινοταν μικρο, 9νο ταπα τα πρωτα σκαγια πανω του και μετα 7.5νο το βλεπω αρχιζει να πεφτει, βλεπω αρκοπεζουνο...
Κατι κανουμε λαθος με την περιοχη,δεν ειδαμε ενα τρυγωνι,μολις φυγαμε απο το ποστο 7:20 περιπου περασαν ακριβως απο πανω γλυφτα 3 ορτυκακια,δεν πειραζει θα μου τα δωσει σε καποια εξωρμηση στο μελλον η φυση..

βρεεεεεεεεεεεε αντρεα...τουτα εν σημαδια που την μητερα φυση...λαλει σου με τροπο να μεν ξαναπαεις....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”