Αρβυλα για κυνηγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από tracker686 »

Παιδεια βοηθατε λιγο την κατασταση,θα αγρασω κυνηγετικα αρβυλα και θελω την βοηθεια σας ποια κατα την γνωμη σας ειναι καλα για τα κυπριακα εδαφη και ειναι και καλη ποιοτητας,κατι ακουσα για αυτα τα Chiruca και τα beretta τι εχεται να πειτε,βαλτε και καμια φωτο και αμα ειναι πεστε μου και ποια μαχαζια να ψαξω και σε ποια επαρχια.Αγορασα κατι αρβυλα απο διαφορους αλλα αποδηχτηκαν οτι ηταν μονο ομορφια στο χρονο τα επαιζαν...
Ευχαριστω εκ των προτερων
Άβαταρ μέλους
giorgos-zabala
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 14 Ιαν 2011, 22:35

Re: Αρβυλα για κυνηγη

Δημοσίευση από giorgos-zabala »

tracker686 έγραψε:Παιδεια βοηθατε λιγο την κατασταση,θα αγρασω κυνηγετικα αρβυλα και θελω την βοηθεια σας ποια κατα την γνωμη σας ειναι καλα για τα κυπριακα εδαφη και ειναι και καλη ποιοτητας,κατι ακουσα για αυτα τα Chiruca και τα beretta τι εχεται να πειτε,βαλτε και καμια φωτο και αμα ειναι πεστε μου και ποια μαχαζια να ψαξω και σε ποια επαρχια.Αγορασα κατι αρβυλα απο διαφορους αλλα αποδηχτηκαν οτι ηταν μονο ομορφια στο χρονο τα επαιζαν...
Ευχαριστω εκ των προτερων
φιλε μου εγω εχω τα orizo με vibram σολα εδω και 2 χρονια και ειναι μια πιεση. με νερο μπαινει μεσα με τπτ :D
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Αρβυλα για κυνηγη

Δημοσίευση από GiorgosT »

o PM outdoors ΕΦΕΡΕ ΑΡΒΗΛΛΑ ΤΗΣ CABELAS ΝΕΟ ΜΑΧΑΖΙ ΔΡΟΜΟΣ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ VICKINGS ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΛΙΟ ΒΑΡΕΤΟΥΘΚΙΑ.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: Αρβυλα για κυνηγη

Δημοσίευση από KKILER »

GiorgosT έγραψε:o PM outdoors ΕΦΕΡΕ ΑΡΒΗΛΛΑ ΤΗΣ CABELAS ΝΕΟ ΜΑΧΑΖΙ ΔΡΟΜΟΣ ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΑ VICKINGS ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΛΙΟ ΒΑΡΕΤΟΥΘΚΙΑ.
TA ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ VIKINGS ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ . ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ . 170 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΑΡΒΥΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Αρβυλα για κυνηγη

Δημοσίευση από GiorgosT »

ΕΓΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 150 ΕΥΡΑ ΤΑ ΣΙΓΓΡΙΝΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΟΣ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ...ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΓΩΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ BLUE ARMY ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ Ο Ο H&A ALLA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: Αρβυλα για κυνηγη

Δημοσίευση από spidis »

ΕΑΝ ΚΟΦΚΙΣ ΜΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΣ ΤΑ ΒΟΥΝΑ, ΠΙΑΣΕ ΜΕΙΝDL OR LOWA. ΕΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΠΟΥ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΣΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΙΝ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΟΥ ΛΑΛΕΙ ΤΟ ΑΚΡΙΒΟ ΕΝ ΤΟ ΦΤΗΝΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΑΣ.
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Αρβυλα για κυνηγη

Δημοσίευση από WAFFEN »

δοκιμασε και τα CHIRUCA φιλε. τα εχω εδω και χρονια.
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από tracker686 »

θα αρχισω να πηγαινω ενα ενα τα μαγαζια να κανω και καμια συγκριση,ευχαριστω παιδεια να στε καλα!!! θα αρχισω απο λευκωσια!!!αν εχεται οτιδιποτε αλλο να προτινεται γραψτε το!
perazzi33
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 16:19

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από perazzi33 »

tracker686 έγραψε:θα αρχισω να πηγαινω ενα ενα τα μαγαζια να κανω και καμια συγκριση,ευχαριστω παιδεια να στε καλα!!! θα αρχισω απο λευκωσια!!!αν εχεται οτιδιποτε αλλο να προτινεται γραψτε το!
ΦΙΛΕ TRACKER686 ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ . ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΕΝΑ ΑΡΒΥΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ . ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΜΕΗΓΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ . ΑΠΟ ΑΡΒΥΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΙΛΕΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΔΣ ΜΟΥ . ANYWAY ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΩ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ HARKILA , ΣΟΛΑ VIBRAM, ΦΟΥΛ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΤΟ 2010 ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΑΡΒΥΛΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ SPORTING GUN . EIMAI POLY EYXARISTHMENOS KAI E[EIDH TO XRHSIMOPOIV SXEDON KAUHMERINA ( EKPAIDEYTIKA, MANITARIA, AGRELIA KYNHGIA KTL ) ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΑΘΟΣ . ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΑ ΛΑΤΣΙΑ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΡΑΟΥΝΤ ΑΜΠΑΟΥΝΤ ΤΗΣ ΚΑΡΛΣΜΠΕΡΓΚ . ΕΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΜΗ . ΣΟΥ ΤΑ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ .
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από ALEXIS »

tracker686 έγραψε:Παιδεια βοηθατε λιγο την κατασταση,θα αγρασω κυνηγετικα αρβυλα και θελω την βοηθεια σας ποια κατα την γνωμη σας ειναι καλα για τα κυπριακα εδαφη και ειναι και καλη ποιοτητας,κατι ακουσα για αυτα τα Chiruca και τα beretta τι εχεται να πειτε,βαλτε και καμια φωτο και αμα ειναι πεστε μου και ποια μαχαζια να ψαξω και σε ποια επαρχια.Αγορασα κατι αρβυλα απο διαφορους αλλα αποδηχτηκαν οτι ηταν μονο ομορφια στο χρονο τα επαιζαν...
Ευχαριστω εκ των προτερων

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ.
ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ Ε ΜΑΙΛ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΜΠΟΤΕΣ ΚΥΠΡΙΑΚΕΣ
ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ 3 Α ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΟ ΔΕΡΜΑ ΣΕ ΟΤΙ ΥΨΟΣ ΠΡΟΤΙΜΑΣ.
ΑΠΟ29-40 ΠΟΝΤΟΥΣ ΓΛΩΣΣΕΣ- ΡΑΜΜΕΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ- ΔΕΡΜΑΤΑ ΚΑΘΑΡΑ- ΣΟΛΕΣ
ΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΡΑΜΜΕΝΕΣ- ΠΑΝΑΛΑΦΡΕΣ- ΑΝΑΤΟΜΙΚΕΣ.
ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΑΠΟ ΤΟ 1992 ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ"ARTEMIS'' HAND MADE CYPRUS
ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 99624965 ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ-ΠΑΦΟΣ
ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΑΠΟ ΝΟ.28-38
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”