εκκολαπτικες μηχανες

Απάντηση
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από Μοδεστος »

παιδια ξερετε που μπορω να βρω μια μικρη και φτινη εκκολαπτικη μηχανη???
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από Μοδεστος »

παιδια,ξερει κανενας σε πια θερμοκρασια πρεπει να βαλω την μηχανη για να εκκολαψω αυγα των ορτικιων?
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από miky55 »

Μοδεστος έγραψε:παιδια,ξερει κανενας σε πια θερμοκρασια πρεπει να βαλω την μηχανη για να εκκολαψω αυγα των ορτικιων?
φιλε μοδεστος η θερμοκρασια ειναι 100φαρναιτ η 37.7 με ορια 36.6-38.8 αν θελεις περισσοτερες λεπτομεριες μπες στο google και γραψε εκκολαψη-επωαση και θα σου βγαλη πολυ χρησιμες πληροφοριες για ολη τη διαδικασια.
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από lusso »

Μοδεστος έγραψε:παιδια ξερετε που μπορω να βρω μια μικρη και φτινη εκκολαπτικη μηχανη???
φιλε για ποσα λευτα μιλας? εγω που εγυρευα επαραγγειλα που το ιντερνετ νμζ καμια 150 ευρο πολλα καλη μηχανη.
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από Μοδεστος »

miky55 έγραψε:
Μοδεστος έγραψε:παιδια,ξερει κανενας σε πια θερμοκρασια πρεπει να βαλω την μηχανη για να εκκολαψω αυγα των ορτικιων?
φιλε μοδεστος η θερμοκρασια ειναι 100φαρναιτ η 37.7 με ορια 36.6-38.8 αν θελεις περισσοτερες λεπτομεριες μπες στο google και γραψε εκκολαψη-επωαση και θα σου βγαλη πολυ χρησιμες πληροφοριες για ολη τη διαδικασια.
ευχαριστω φιλε μου
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από Μοδεστος »

lusso έγραψε:
Μοδεστος έγραψε:παιδια ξερετε που μπορω να βρω μια μικρη και φτινη εκκολαπτικη μηχανη???
φιλε για ποσα λευτα μιλας? εγω που εγυρευα επαραγγειλα που το ιντερνετ νμζ καμια 150 ευρο πολλα καλη μηχανη.
φιλε μου επιασα εκκολαπτικη,βασικα εδωσαν μου την :D
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από miky55 »

φιλε μοδεστο αν καταφερης και βγαλης και εισαι λεμεσιανος θα ηθελα να αγορασω ορτυκια για εκπαιδευση τους σκυλλους σε ακινησια ευχαριστω. ;)
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από Μοδεστος »

miky55 έγραψε:φιλε μοδεστο αν καταφερης και βγαλης και εισαι λεμεσιανος θα ηθελα να αγορασω ορτυκια για εκπαιδευση τους σκυλλους σε ακινησια ευχαριστω. ;)
φιλε miky55 κατσε να φκαλω και πουλω σου... εν τα πρωτα που ενα φκαλω τζε μπορει να μεν τα καταφερω :D
Kostantinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Μαρ 2011, 10:01

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από Kostantinos »

Geia sas paidia

Exw kai gw to idio provlima me to filo to Modesto. Thelw na vrw kai gw mia ftini kai kali ekkolaptiki mixani xwritikotitas mexri 40 augwn. Mporei kapoios na me voithisei?

Sas euxaristw ek ton proterwn

Konstantinos
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: εκκολαπτικες μηχανες

Δημοσίευση από marinos.a »

αν έχετε το βίτσιο του DIY (όπως εμένα) μπορείτε να κάνετε και μόνοι σας. :twisted:

http://www.birdsale.com.au/Details/DIY_Incubators.html
Si vis pacem, para bellum
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”