ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Απάντηση
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από AU-79 »

[quote="lagomania"]ενα λεπτο ρε φιλε γιατι εν εχει κυνηγους που σεβουνται το θηραμα? εκαμετε τους ουλους σαν εσας γμτ για να καταλαβεις φετος εφκαλαμεν πολλους λαγους και πηραμε πολυ λιγους σε σχεση με αυτους που βγαζαμε και μπορουσαμε να τους περναμε ολους αλλα ειμαστε ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΣΕΙΝΗΔΗΤΗ ΚΥΝΗΓΟΙ επειδη οι περισσοτεροι δεν σεβονται το θηραμα για αυτο δεν παμε μπροστα σαν λαος :evil: και κατι αλλο που πρεπει να ξερεις αμαν πηγαινει μια παρεα για κυνηγι σαν την δικη μου που ειμαστε 4-5 ατομα 2 λαγοι ειναι υπεραρκετοι και μας φτανουν θα τους φαμε μαζι ανεξαρτητα ποιος τους επεξε και περισσοτερες φορες εγω τους παιζω γιατι εν δικα μου τα σκυλια και τα κυνηγαω καβαλλα αλλα και παλι δεν τους περνω σπιτι παμε καθε φορα σε διαφορετικο σπιτι τις παρεας και τους ψυνουμε ;)[/quo

Τελικα ρε κοπελλια εν FORUM για κυνηγι δαμεσα οξα παρπερκον??? :? Γιατι σαν πολλυ ξιουρισμα εππεσε.... Μιλατε ισια και σταρατα λαλει και ο φιλος ο KILLER.

*Φιλε Αριστε για το "εν FORUM για κυνηγι δαμεσα οξα παρπερκον???" συγχωρα με σε καμια περιπτωση δεν ηθελα μα και ουτε θελω να πληξω το site μα ουτε ολα τα παιδια της σελιδας. Απλα συρνω τες σποντες μου σε καποιους που που μας επιασαν στο μεζε...
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Ειπες τα ουλλα ρε φιλε!!!

Και πανω απο ολα ειπες τα ουλλα για την σχεση που εχουμε με τα σκυλια μας.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από lagomania »

AU-79 έγραψε:
lagomania έγραψε:ενα λεπτο ρε φιλε γιατι εν εχει κυνηγους που σεβουνται το θηραμα? εκαμετε τους ουλους σαν εσας γμτ για να καταλαβεις φετος εφκαλαμεν πολλους λαγους και πηραμε πολυ λιγους σε σχεση με αυτους που βγαζαμε και μπορουσαμε να τους περναμε ολους αλλα ειμαστε ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΣΕΙΝΗΔΗΤΗ ΚΥΝΗΓΟΙ επειδη οι περισσοτεροι δεν σεβονται το θηραμα για αυτο δεν παμε μπροστα σαν λαος :evil: και κατι αλλο που πρεπει να ξερεις αμαν πηγαινει μια παρεα για κυνηγι σαν την δικη μου που ειμαστε 4-5 ατομα 2 λαγοι ειναι υπεραρκετοι και μας φτανουν θα τους φαμε μαζι ανεξαρτητα ποιος τους επεξε και περισσοτερες φορες εγω τους παιζω γιατι εν δικα μου τα σκυλια και τα κυνηγαω καβαλλα αλλα και παλι δεν τους περνω σπιτι παμε καθε φορα σε διαφορετικο σπιτι τις παρεας και τους ψυνουμε ;)[/quo

Τελικα ρε κοπελλια εν FORUM για κυνηγι δαμεσα οξα παρπερκον??? :? Γιατι σαν πολλυ ξιουρισμα εππεσε.... Μιλατε ισια και σταρατα λαλει και ο φιλος ο KILLER.

*Φιλε Αριστε για το "εν FORUM για κυνηγι δαμεσα οξα παρπερκον???" συγχωρα με σε καμια περιπτωση δεν ηθελα μα και ουτε θελω να πληξω το site μα ουτε ολα τα παιδια της σελιδας. Απλα συρνω τες σποντες μου σε καποιους που που μας επιασαν στο μεζε...
απο τι φενεται εισαι τυπικος Κυπραιος κυνηγος και εν μπορεις να δεις το καλυτερο σου ρε :evil: btw οτι θελεις λαλε γιατι απο τι φενεται εν κατεχεις το θεμα γιατι νομιζετε οτι εν εχει κανενας σκυλους επειδη εσυ εισαι κυνηγος του καναπε που μονον αμαν εχει κυνηγι φκενεται στο βουνο γμτ και πεζεται τους καμποσους. και αν θελεις να μιλησουμε που κοντα και να παμε μαζι και στους σκυλους και κυνηγι να δεις τα σκυλια εν εχω προβλημα μονο φερε χαπια τις πιεσης
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από LAGOS »

Ήρεμα ρε κοπέλια.

Κάπου νομίζω εχάθηκε το νόημα της συζήτησης και το όλο θέμα εξελίχτηκε σε show και προσωπικές κόντρες. Άπλά να σας πώ οτι άλλοι κάθονται μπροστά απο μιά οθόνη και γράφουν για το κυνήγι και άλλοι γυρίζουν πάνω στα βουνά και απολαμβάνουν εκείνο που αγαπούν. Για έναν το κυνήγι μπορεί να είναι να γυρίζει όλη μέρα στη φύση και για άλλον μπορεί να είναι να έχει το καλύτερο αυτοκίνητο για το κυνήγι, το καλύτερο όπλο, τους καλύτερους σκύλλους κ.τ.λ κ.τ.λ.
Πιστεύω όμως οτι η ολη ευχαρίστηση κερδίζετε πάστιν μούττη του βουνού και όχι μπροστά απο έναν υπολογιστή.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
chrysanthos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 18 Οκτ 2010, 11:50

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από chrysanthos »

E κοπελια εβαριθηκαμε σας :evil: , ADMIN διαγραψε τους τζαι κανει... το θεμα δαμε ειναι ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ εκαταλαβετε το ή να συνεχισω να γραφω, ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ...
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από Rai »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΞΑΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ KKILLER
H ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΟΣ.....
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ....
ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ADMIN ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ 7 ΣΤΟΥΣ 10 ΛΑΓΟΥΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΞΕΦΩΛΙΑΣΜΑ.ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ "ΣΤΕΚΟΥΝ" 3 ΣΤΟΥΣ 10 ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΑΝ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΝΑ "ΣΤΕΚΟΥΝ" ΚΑΙ ΟΙ 10.ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΔΕΝ ΚΟΥΤΣΟΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΥΝΤΙΜΑ ΜΕ ΤΙΝ ΜΟΥΣΟΥΔΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΚΩΣΤΟΥΝ.
ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΟΥ ΠΟΣΤ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΚΑΡΠΩΝΕΤΑΙ 30 ΛΑΓΟΥΣ ΤΗΝ ΣΑΙΖΟΝ ΜΕ ΣΚΥΛΟ ΙΧΝΙΛΑΤΗ.ΑΝ ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΠΟΥ ΚΑΡΠΩΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 30% ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΑΝΤΑ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ 100 ΛΑΓΟΝ ΣΤΙΣ 15 ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ.ΠΡΑΓΜΑ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ....
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΕΣ ΜΕ 18 ΛΑΓΟΥΣ ΑΠΟ 1 ΕΧΟΡΜΙΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΠΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΔΟΡΟ ΥΠΟΣΤΙΡΙΚΤΗ ΤΟΥ ΣΑΙΤ , ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΟΘΙΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΡΠΟΣΗ.
ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΑΣ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rai την 01 Μαρ 2011, 23:03, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από lagomania »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από KKILER »

ΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από AU-79 »

lagomania έγραψε:
AU-79 έγραψε:
lagomania έγραψε:ενα λεπτο ρε φιλε γιατι εν εχει κυνηγους που σεβουνται το θηραμα? εκαμετε τους ουλους σαν εσας γμτ για να καταλαβεις φετος εφκαλαμεν πολλους λαγους και πηραμε πολυ λιγους σε σχεση με αυτους που βγαζαμε και μπορουσαμε να τους περναμε ολους αλλα ειμαστε ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΣΕΙΝΗΔΗΤΗ ΚΥΝΗΓΟΙ επειδη οι περισσοτεροι δεν σεβονται το θηραμα για αυτο δεν παμε μπροστα σαν λαος :evil: και κατι αλλο που πρεπει να ξερεις αμαν πηγαινει μια παρεα για κυνηγι σαν την δικη μου που ειμαστε 4-5 ατομα 2 λαγοι ειναι υπεραρκετοι και μας φτανουν θα τους φαμε μαζι ανεξαρτητα ποιος τους επεξε και περισσοτερες φορες εγω τους παιζω γιατι εν δικα μου τα σκυλια και τα κυνηγαω καβαλλα αλλα και παλι δεν τους περνω σπιτι παμε καθε φορα σε διαφορετικο σπιτι τις παρεας και τους ψυνουμε ;)[/quo

Τελικα ρε κοπελλια εν FORUM για κυνηγι δαμεσα οξα παρπερκον??? :? Γιατι σαν πολλυ ξιουρισμα εππεσε.... Μιλατε ισια και σταρατα λαλει και ο φιλος ο KILLER.

*Φιλε Αριστε για το "εν FORUM για κυνηγι δαμεσα οξα παρπερκον???" συγχωρα με σε καμια περιπτωση δεν ηθελα μα και ουτε θελω να πληξω το site μα ουτε ολα τα παιδια της σελιδας. Απλα συρνω τες σποντες μου σε καποιους που που μας επιασαν στο μεζε...
απο τι φενεται εισαι τυπικος Κυπραιος κυνηγος και εν μπορεις να δεις το καλυτερο σου ρε :evil: btw οτι θελεις λαλε γιατι απο τι φενεται εν κατεχεις το θεμα γιατι νομιζετε οτι εν εχει κανενας σκυλους επειδη εσυ εισαι κυνηγος του καναπε που μονον αμαν εχει κυνηγι φκενεται στο βουνο γμτ και πεζεται τους καμποσους. και αν θελεις να μιλησουμε που κοντα και να παμε μαζι και στους σκυλους και κυνηγι να δεις τα σκυλια εν εχω προβλημα μονο φερε χαπια τις πιεσης
Ατε ρε φιλε εν να μου καμεις ετσι χαρη εννα με παρεις μαζι στους σκυλλους και κυνηγι?? Ατε περκει φαμε και εμεις οι νηστικοι κανενα λαο. Εισαι μεγαλος.... ποια Αρτεμης και πελλαρες εσυ εισαι ο Θεος το κυνηγιου!!!

Ατε επηδει εμερακλοσες με πολλα αφιερωνω σου και ενα τραουδι κομμενο ραμμενο πανω σου:

http://www.youtube.com/watch?v=uKqWY4v7fM0
sotiris!129

Re: ΛΑΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ε admin καμε ζινους τους αγωνες στα λατσια που ελαλουσεται να παιξουν τα κοπελια καμια χαρτουτσια να κατσουν τα νευρα τους γιατι επιραχτικεν το νεβρικο τους σιστιμα που εν εσιραν χαρτουτσιες στες ζικλες ζε εν ετιμοι να παιχτουν τουτοι για το πιος εν να γραπσει παραπανω φορες ΛΑΟΣ μες το φορουμ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”