Απελπισία...

Demetri5
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 31 Οκτ 2012, 09:21

Απελπισία...

Δημοσίευση από Demetri5 »

lefteris έγραψε:τι ορεο πραγμα να εισαι μεσ την ενταση συνεχεια να τον ακουις και να λαλεις τωρα ενα πεταχτει τωρα ενα πεταχτει
οι οπως τον δικο μου τον κουφαλαλο :lol: :lol: :lol:
ε φιλε με τον δικο σου το κουφαλαλο :lol: ομως αμαν φκαλεις λαο εν σωρευκετε η μιση κυπρος κοντα σου!!!
Σωστος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
sotiris NIKOLAOU

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

σκυλιά ένας φίλος από το forum επέμενε ότι "εμπροβουριμενος" αυτό καταλάβαινε από τα σκυλιά του τα σκυλιά μου με "αναβαζα" με κατέβαζα τα ίδια "μονοπτια"
προχωρήσαμε ένας lagos που "σικοστικε" 15 μετρα μπροστά από τα σκυλιά λόγο πυκνότητας δέντρων δεν μπόρεσα να ρίξω
μετά στον ξάδελφο για καφέ το "μεσομερακι" στον τόπο που επέμενε ο φίλος ότι "εμπροσικομενος" ενώ τα σκυλιά δεν έφευγα σαν να κανού "ιοξι" αποφάσισα να επιμείνω
μετά από καμια ώρα πάνω κάτω τον ξετρυπώσανε parton κάτω ανοίγω το όπλο και ξεπετάγεται ακόμα ένας αλλα έφυγε άπαιχτος και καλύτερα αφού αυτός που πήρα είναι αρσενικός ο άλλος λογικά θα είναι η λαγυνά
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από beaglemania »

lefteris έγραψε:τι ορεο πραγμα να εισαι μεσ την ενταση συνεχεια να τον ακουις και να λαλεις τωρα ενα πεταχτει τωρα ενα πεταχτει
οι οπως τον δικο μου τον κουφαλαλο :lol: :lol: :lol:
εφιρες με ρε φιλε :lol:

ρε φιλε περνε τον ξαδερφο σου να γλιτωσουν λιοι λαοι :P

χωρις να εχω και ιδιαιτερη εμπειρια και οι δυο ρατσες ειναι πολυ καλες φτανει ομως να τυχουν της καταλληλης εκπαιδευσης
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από beaglemania »

Demetri5 έγραψε:
lefteris έγραψε:τι ορεο πραγμα να εισαι μεσ την ενταση συνεχεια να τον ακουις και να λαλεις τωρα ενα πεταχτει τωρα ενα πεταχτει
οι οπως τον δικο μου τον κουφαλαλο :lol: :lol: :lol:
ε φιλε με τον δικο σου το κουφαλαλο :lol: ομως αμαν φκαλεις λαο εν σωρευκετε η μιση κυπρος κοντα σου!!!
Σωστος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
το μονο μειονεκτημα του σκυλου μου ειναι οτι αμαν λασει πιανουν ποστα οι γνωστοι αγνωστοι και περιμενουν να φκαλει το λαγο για να τον παισουν αχερα η δρομο ειδικα ο γασκωνης σουζει τα βουνα η φωνη του :D
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από pai »

christy2000 έγραψε:Ειμαι στη διαδικασια κ ψαχνω για κουταβια κ ειμαι μεταξυ γασκωνης κ μπικολ,εχεται καμια συμβουλη;
φιλε μου ολες οι φυλες καθαροαιμον ιχνηλατων εχουν καλα και κακα σκυλια το θεμα ειναι να βρεις καλα σκυλια δλδ καλα κυνηγετικα αιματα τωρα το ποιο απο τα 2 θες να παρεις κατα την γνωμη μου πηγαινε δες 2 καλα σκυλια ενα απο καθε φυλη και αποφασισε το!(ΠΙΑΣΕ ΜΠΗΚΟΛ :lol: :lol: :lol: )
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από christy2000 »

Ετσι ε
pai έγραψε:
beaglemania έγραψε:Που τις 7 ως τις 11 και απο τις 13.00 εως τις 16.20 ουτε μαλαη ρε για ονομα του θεου εκαμαμεν μια πανια που λογικα θα ειχεν 4-5 λαγους μεσα ουτε μαλαη μα τιποτε μονο καμποσες μπεκατσες και περδικια αλλα εν τα πεζουμε. Απελπιστικα σε μια φαση και αρκεψα και μαζευκα μανιταρκα ;) παντος ετσι πραμα πρωτη φορα βλεπω ο καιρος ιδανικος για ιχνηλασιες αλλα τιποτε ρε γμτ.. λαγος υπο εξαφανιση εν ακουσαμεν το κλαμα του γασκωνης σημερα :cry:
φιλε μου μπηκλομανιακε αυτον τον καιρο ειναι σηνηθες φενομενο οι λαγοι να μαζευονται σε μια περιοχη για τα ζευγαρωματα τους και γιαυτο ισως να μην βρηκες μαλαη!εγω σημερα εκανα εναν μεγαλο περιπατο και δεν βρηκα τπτ πανω σε μια ραχουα επιασεν μαλαη ο ΣΑΡΑΤΣΟΣ(η μπηκολου μου) και σε μιση ωρα εσηκωσα 2 αλλα ο ξαδερφος ηπκιεν πολλην την προηγουμενη και ΕΚΑΛΙΚΩΝΕΝ τους! :lol: :lol: :lol:
Αν εκουτσιαν οξαδερφος εντον επερνες μαζι σου :D :D
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από christy2000 »

pai έγραψε:
christy2000 έγραψε:Ειμαι στη διαδικασια κ ψαχνω για κουταβια κ ειμαι μεταξυ γασκωνης κ μπικολ,εχεται καμια συμβουλη;
φιλε μου ολες οι φυλες καθαροαιμον ιχνηλατων εχουν καλα και κακα σκυλια το θεμα ειναι να βρεις καλα σκυλια δλδ καλα κυνηγετικα αιματα τωρα το ποιο απο τα 2 θες να παρεις κατα την γνωμη μου πηγαινε δες 2 καλα σκυλια ενα απο καθε φυλη και αποφασισε το!(ΠΙΑΣΕ ΜΠΗΚΟΛ :lol: :lol: :lol: )
Ειμαι πιο κοντα στο μπικλ αλλα οπως το ιπες δεν ειδα ακομα καποια αξιολογα σκυλλια που να ανταποκρινοντε σε αυτο που ζητο.
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από pai »

christy2000 έγραψε:
pai έγραψε:
christy2000 έγραψε:Ειμαι στη διαδικασια κ ψαχνω για κουταβια κ ειμαι μεταξυ γασκωνης κ μπικολ,εχεται καμια συμβουλη;
φιλε μου ολες οι φυλες καθαροαιμον ιχνηλατων εχουν καλα και κακα σκυλια το θεμα ειναι να βρεις καλα σκυλια δλδ καλα κυνηγετικα αιματα τωρα το ποιο απο τα 2 θες να παρεις κατα την γνωμη μου πηγαινε δες 2 καλα σκυλια ενα απο καθε φυλη και αποφασισε το!(ΠΙΑΣΕ ΜΠΗΚΟΛ :lol: :lol: :lol: )
Ειμαι πιο κοντα στο μπικλ αλλα οπως το ιπες δεν ειδα ακομα καποια αξιολογα σκυλλια που να ανταποκρινοντε σε αυτο που ζητο.
τι ζητας δηλαδη φιλε μου χριστο?
sotiris NIKOLAOU

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

christy2000 έγραψε:Ειμαι στη διαδικασια κ ψαχνω για κουταβια κ ειμαι μεταξυ γασκωνης κ μπικολ,εχεται καμια συμβουλη;
φιλε μην κανεις βιαστική αγορά κοίταξε προσεχτικά τες γραμμές τον "σκιλιο" και δες και τους γονείς στο βουνό
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: Απελπισία...

Δημοσίευση από lefteris »

beaglemania έγραψε:
Demetri5 έγραψε:
lefteris έγραψε:τι ορεο πραγμα να εισαι μεσ την ενταση συνεχεια να τον ακουις και να λαλεις τωρα ενα πεταχτει τωρα ενα πεταχτει
οι οπως τον δικο μου τον κουφαλαλο :lol: :lol: :lol:
ε φιλε με τον δικο σου το κουφαλαλο :lol: ομως αμαν φκαλεις λαο εν σωρευκετε η μιση κυπρος κοντα σου!!!
Σωστος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
το μονο μειονεκτημα του σκυλου μου ειναι οτι αμαν λασει πιανουν ποστα οι γνωστοι αγνωστοι και περιμενουν να φκαλει το λαγο για να τον παισουν αχερα η δρομο ειδικα ο γασκωνης σουζει τα βουνα η φωνη του :D

ρε φιλε η αλιθεια ετσι εκαμα και εγω την περασμενη κυριακη οταν εσυναντισα ενα κυνηγο με γασκωνη στο βουνο επελλανε τουσ τοπους τζαι ερκετου προς το μερος μου τζαι λαλω τζαι του δικου μου ελα κοντα μου να μεν περασει πουπανω μας τουτος :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”