Κυνηγετικες ταινιες

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Κυνηγετικες ταινιες

Δημοσίευση από lagomania »

Βρηκα αυτο το λινγ στο ιντερνετ που κατεβαζουμε δωρεαν κυνηγετικες ταινιες απο το ιντερνετ αλλα δεν ξερω πως να τις κατεβασω θα το εκτιμουσα αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει. Να μου πει βημα βημα τι πρεπει να κανω για να τις κατεβασω :cry:

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=208809



ευχαριστω προκαταβολικα ;)
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Κυνηγετικες ταινιες

Δημοσίευση από lagomania »

κανενας? :(
Άβαταρ μέλους
panayiotis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 23:35

Re: Κυνηγετικες ταινιες

Δημοσίευση από panayiotis »

lagomania έγραψε:Βρηκα αυτο το λινγ στο ιντερνετ που κατεβαζουμε δωρεαν κυνηγετικες ταινιες απο το ιντερνετ αλλα δεν ξερω πως να τις κατεβασω θα το εκτιμουσα αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει. Να μου πει βημα βημα τι πρεπει να κανω για να τις κατεβασω :cry:

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=208809



ευχαριστω προκαταβολικα ;)
Ρε φιλε επροσπαθησα και εγω 1-2 φορες και εν τα εκαταφερα αλλα αν μπορει καποιος αλλος ας μας πει γιατι εν ενδιαφερον το θεμα
HUNTING FOR EVER
Demetris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 01:19

Re: Κυνηγετικες ταινιες

Δημοσίευση από Demetris »

Φιλε Λαγομανια πρπει να γινεις μελοσ στο rapidshare να τα κατεβασεις ενα ενα και μενα να Πρεπει να κατεβασεις το προγαρμμα winrar να πατησεις πανς σε ενα που τζινα τα file που εκατεβασες τζε μετα να το καμεις extract.Για να γινεις μελος πληρώνεις 7ευρω και μπορεις να κτεβασεις μεχρι 500 files νομιζω..οτι χρειαζεσαι εδω ειμαστε..Εγω εχω τις ουλλες
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Κυνηγετικες ταινιες

Δημοσίευση από lagomania »

φιλε ευχαριστω για τις πληροφοριες το εκτιμω αφανταστα. Εγινα μελος δωρεαν επελεξα την δωρεαν επιλογη( οχι εν ειμαι τσιγκουνις απλα εν εχω καρτα του ιντερνετ) :D :lol: :lol: θα προσπαθησω φιλε να κατεβασω αν δεν τα καταφερω θα ξαναζητησω την βοηθεια σου μιας και ειμαι ασχετος σε ιντερνετ :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”