Κυνήγι Στο Εξωτερικό

Απάντηση
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από dangerous »

file hunter...

το λοιπον αυτη τη στιγμη υπαρχει ενα συγγεκριμενο πακετο για κυνηγι μπεκατσας..μπορω να κανονισω και περδικα λαγο φασιανο αλλα εκ πειρας θα σου το συνηστουσα να το κανεις οκτωβρη νοεμβρη.. πλεον ολοι πρεοτιμαζονται για τις βασιλισσες του δασους(ιταλοι,γαλλοι ελληνες.)
οσο αφορα το κυνηγι τις μπεκατσας στη βουλγαρια ισχυει απο τις αρχες του γενναρη μεχρι και το τελος του φεβρουαρη..εχει και για τωρα φυσικα αλλα οι καλυτερες περιοδοι για να ευχαριστηθεις ειναι αυτες που προανεφερα..

1)πακετο ειναι 1200 ευρω με 3 γεματες κυνηγετικες μερες.(πεμπτη-παρασκευη-σαββατο)
και περιλαμβανει 12 μπεκατσες διαμονη(πληρες γευματα-εκτος τα ποτα) ολα τα εξοδα μεταφορας απο αεροδρομιο μεχρι ξενοδοχειο απο ξενοδοχειο στα κυνηγοτοπια και επιστροφη στο αεροδρομιο την μερα της αναχωρησης για λαρνακα,βασικα φιλε ολες σας τις μεταφορες..περιλαμβανει επισης τον συνοδο και το σκυλο καθε 2 ατομα θα εχουν απο ενα συνοδο και 1 η 2 σκυλους περιλμβανει τς αδειες που πρεπει να εχετε για να κυνηγησετε εδω...τωρα αν στις 3 μερες κυνηγιου ξεπερασετε τις 12 μπεκατσες καθε μια χρεωνετε με 21ευρω..

ημερα αφιξης ειναι τεταρτη πεμπτη ξεκινα κυνηγι για αναχωρηση μπορειτε να επιλεξετε η κυριακη η δευτερα..εξαρτατε πως θελετε εσεις αναλογως θα το διευθετησουμε..

και 2)πακετο στοιχιζει 950ευρω με ολα οσα προανεφερα εκτος apο τα 12 πουλια..σε αυτη τη φαση εδω να σου αναφερω οτι εδω σου δινεται η δυνατοτητα να πεις ξερεις θα κυνηγησω την μπεκατσα ειτε μια μερα ειτε 2 απο τις 3 και την αλλη μερα που μου απομενει θα κυνησησω παπια η φασσεες εφοσων εκεινη την μερα παρατηρουντε μεγαλα περασματα..αυτο ειναι κατι που μονο εκεινες τις μερες θα το εγγυηθουν οι ανθρωποι εκει..

και το τελευταιο ιδανικοτερος αριθμος παρεεας 5-7 ατομα
αυτα φιλε ισχιουν για το συγγεκριμενο κυνηγι

για οτιδηποτε νεοτερο ειμαι στη διαθεση σου..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dangerous την 24 Νοέμ 2010, 03:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
alex82
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2010, 05:30

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από alex82 »

φιλε dangerous

ακομα δεν μπορω να στειλω προσωπικο μυνημα στο φορουμ γιατι ειμαι νεο μελος.εαν μπορεις στειλε μου σε μυνημα το τηλ σου η το mail σου.8ελω να επικοινωνισω μαζι σου.εαν παλι δεν μπορεις ουτε εσυ να μου γραπσεις για τον παραπανω λογο πες το μου να ανακοινωσω το mail μου εδω.ευχαριστω Αλεξης
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από dangerous »

φιλε δεν εχει προβλημα κανενα 00359893909996 παρεμε οποτε θες
χρηστος παππας
Full Member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 18:28

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από χρηστος παππας »

sotiris76 έγραψε:Ειπα κ εγω να ανοιξω ενα θεμα που με απασχολει απο τις 28.2.2010. Μιας κ η σεζον τελειωσε ερχονται στο νου μου σκεψεις για κυνηγη σε καμια αλλη χωρα. Μεχρι τωρα κυνηγησα Σερβια ( σαν φοιτητης) φασιανο ,ζαρκαδι παπιες κ χηνες.Αναμνησεις πολλες. !!!

Εχει κανενας απο εσας παιδια να προτεινει κανενα μερος ? Αν πηγε κανεις οργανωμενα εμπειριες κτλ....
κυνηγι στο δελτα εβρου ,μεχρι της 28 φλεβαρι. φηλοξενια και διαμονη πληροφοριες κ.χρηστος τηλ. 00306939386264
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Σημερινο Κυνιγη στην Αγγλια.Αριστε ελα πανω να δουμε τι θα καμουμαι εσχει παρα πολλυ πραμα !!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από HUNTER »

Μα εν σιηροκουνελλο τζινο?
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

κοπελια ξημερωματα πεμπτης παω σερβια για τρυγωνια . Εχει κανενα σας που πηγε να με συμβουλεψει κανενα δκιο πραματα ?
δεν ξαναπηα εξωτερικο για κυνηγι . θα παρουμε και χαρτουτσιες , τι να παρω δεν εχω ιδεα . το κλιμα εκει εχει περισοτερη υγρασια αν δεν κανω λαθος .
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από AndreasDr »

RODOSTHENIS έγραψε:Σημερινο Κυνιγη στην Αγγλια.Αριστε ελα πανω να δουμε τι θα καμουμαι εσχει παρα πολλυ πραμα !!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Ρε κοπέλια επήρε με και μένα μια φορα ο Ρόδος στες φάσσες στην Αγγλια, όντως πολλή πράμα και ακόμα ήταν "παράκαιρα", αξίζει το κόπο. Φίλε Ρόδο εννα σου ξαναέρτω, να σε σίουρος :D
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από AndreasDr »

και μια φωτο με τον φίλο Ρόδο στην Αγγλια κυνήγι φάσσας.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από admin »

ΑΧ..................ΑΧ....................ΑΧ....................... τρέχουν τα σάλια μου
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”