Σφεντόνες

Απάντηση
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Σφεντόνες

Δημοσίευση από NewHunter »

Ρε παιδεια αν ξερετε το κυνηγι με σφεντονες επιτρεπεται ?
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από ttoppouzis »

NewHunter έγραψε:Ρε παιδεια αν ξερετε το κυνηγι με σφεντονες επιτρεπεται ?
skeytese na ksekiniseis ? :lol:
re file en pisteukw na exei kapion na sou pi tipota alla pou tin stigmi pou en anaggrafete se kapia adia malon apagoreuete xoris na kserw sioura
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από NewHunter »

Οι ρε φιλε να ξεκινισω εν σκεφτουμαι ακομα :D αλλα επειδη ειπαν μου οτι κινιουν με σφεντονες και εν ιξερα αν γινεται ειπα να ρωτισο αν ξερει κανενας
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από Μοδεστος »

κιτα ρε φιλε εγω οσπου ειμουν καμια 10 χρονων επερνα την για να λαλω οτι βαστω τζαι εγω κατι :D εν μου ειπαν ποτε τιποτε τζαι ουτε νομιζω να σου πουν τιποτε :D
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από ttoppouzis »

NewHunter έγραψε:Οι ρε φιλε να ξεκινισω εν σκεφτουμαι ακομα :D αλλα επειδη ειπαν μου οτι κινιουν με σφεντονες και εν ιξερα αν γινεται ειπα να ρωτισο αν ξερει κανενας
thelw na gnorisw kapion pou na kiniga me sfentona thelw na mathw ti pezei apla pou periergia :P
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από Μοδεστος »

φιλε μου εγω ειχε τζαι φορα που επεξα πουλουι τζαι επεσε...οκ μεν φανταστεις να πεθανει απλος ελαοθυκεν τζαι οσπου να φερει τα μιλια του ηταν μες τα χερια μου :D
682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 02 Αύγ 2010, 10:36

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από 682 »

ηταν η δουλεια μου η σφεντονα που ημουν σε μικρη ηλικια... τι μου θυμησατε τωρα... εκαμναμε ωραια κυνηγια με το γειτονα μ μες την πολη, να δουμε ζημιες που εκαμαμε χωρις να το καταλαβουμε! εγω παντως επαιζα και στρουθους και φιλικουτουνια και περιστερια με την σφεντονα! παντως εσκοτωνε καλα, ειχε διευριμενους αυλους αλοπως! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από beretta682 »

682 έγραψε:ηταν η δουλεια μου η σφεντονα που ημουν σε μικρη ηλικια... τι μου θυμησατε τωρα... εκαμναμε ωραια κυνηγια με το γειτονα μ μες την πολη, να δουμε ζημιες που εκαμαμε χωρις να το καταλαβουμε! εγω παντως επαιζα και στρουθους και φιλικουτουνια και περιστερια με την σφεντονα! παντως εσκοτωνε καλα, ειχε διευριμενους αυλους αλοπως! :lol: :lol: :lol:
με πέτρες οξα σκάγια????
Φιλικά,
Χρήστος
682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 02 Αύγ 2010, 10:36

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από 682 »

τσιε με τα 2!! φιλικουτουνια και περιστερια μονο πολυ κοντα με σκαγια, η πετρα ομως ..
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: Σφεντόνες

Δημοσίευση από ttoppouzis »

pethkia en mporw na metrisw poses lampes espasa kai poses fores evourisa gt kapia gialia twn spithkion ektipithikan pou ta skagia tis sfentonas mou pou eimoun pitsirtos
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”