φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Απάντηση
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

τα βουνα εν παθκιουντε περπατας ζε τροις κατι λατσιστες,οι παλουρες εν ξερες παις να πιαστις που καπου ζε κοφκουντε, ασε που μετα τες 8 εν καλακαιρι! ελεος θεε μου βρεξε!!!
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από Costas_ »

Εν βλέπω να βρέχει συντομα... κάθε φορά σε 3-4 μέρες δίχνει νερά. Αμαν κοντέψει η μέρα SUNNY - εεε γμτ!!
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αν δεν βρεξει του χρονου εν ναν τελια για περιπατο που να πιενουμε!
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από tracker686 »

που ειναι εκεινη οι καιροι που τετοια περιοδο ετρεχαν ολοι οι ποταμοι,αχ Θεε μου και λυπηθου μας.....για ολους τους τομης οχι μονο για το κυνηγη...
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από LAGOS »

Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από tracker686 »

1η καλλικομα δευτερη επιασα τον, ουφ.... ευτυχως!! αααα και μια φραγκολινα... :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Μπραβο ρε φιλε ετσι να βλεπουμε και καμια φοτο του χαηρκου . :)
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από NIKOLAS »

μπραβο και απο εμενα ρε φιλε!!!
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από tracker686 »

παιδεια σας ευχαριστω πρωτα απο ολα, αλλα να σας πω και κατι,αρχισα να απογοητευωμε να τα βαζω με τον σκυλλο μου να εκνευριζωμε και αλλα πολλα αρνητικα συναισθηματα λογω των διαφορων συγκυριων(κερος,πολλυ κυνηγοι etc.),ΜΟΥ ηρθαν απο εκει που δεν το περιμενα,και γιαυτο σας συμβουλευω μην τα παρατατε εναρθει εκεινη η στιγμη που θα ανταμηφθειτε,πανω απολα ΥΠΟΜΟΝΗ και ΕΠΙΜΟΝΗ....καλη συνεχεια
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μου εγω εν τα βαζω με τον σκυλλο μου βαζω τα με την τυχη μου.... επια ενα τοπο εχτες την κυριακη
κατεβενω που το αυτοκινητο, μολις εχαραξε μπενει ο σκυλος σε ενα πεφτσιερο 10 μετρα μπροστα που μενα ο σκυλος γνοστος τοπος για μενα και τον σκυλο μου ηξερε την διαδρομη που θα εκαμαμε ο σκυλος, ζε πετασουντε ενα κοπαδι με κοραζινους καμια 30ρια! εχω τους ζεγω αχτη μπαμ μπαμ εκαμα τους double, προχορω πιο πανω στο βουνο σε διαστιμα 5 λεπτον που τους κοραζινους πιανει μαλαι ο σκυλος ζε τραβα πανω λαλο ζεγω πουμεσα μου εν περτιζια ζε που τους πυροβολισμους επιαν πανω βουριτα! μετα που 5-6 λεπτα εντονις μαλαης αρκεπσεν ο σκυλος και ελασεν πραμα που ο δικος μου σκυλος καμει αμαν προσικοστει ο λαος λασει 2-3 φορες χαρακτιριστικα! ζε σινεχιζει την μαλαη! επιρεν με καμια 100 μετρα εφκαλεν με πανω στην αντιπυρηνικη εξανακατεβασεν με κατω εξαναγυρισεν με ποζι ποδα εφκικεν ο κολος μου χασιμιος ο παρεας! εβαρεθικα θεμας ποσην ωρα εχασεν και ο σκυλος την μαλαη ξεκεινω να παω παρακατω! κατεβενω μεσα σε μια ποταμοσια να παω στα επομενα λοφουθκια που ειχεν μετα το βουνο (εν ειχεν αλλον κυνηγο η περιοχη) σαν ειμουν μεσα στον ποταμο ακουο πουπανω εν περτιζι ζε κακαριζε! οπας λαλο ποσο θα τρεξει? φκενω πανω παω ζιαμε που υπολογιζα πως το ακουα πιανει ζε την μαλαη του ο σκυλος λαλο εν καταδικασμενο! ζε μια φαση βλεπω το θεμας που εβουραν 100 μετρα πιο κατω μεσα σε ενα οργομενο! φοναζω του σκυλου τπτ ζινος παω ζεγω βουριτος να το παιξω ζε βλεπω τον σκυλο να βουρα 30 μετρα πιο αριστερα μου παραληλα με μενα ζε συκονει ενα κοπαδι 12-15 πετιζια
ηταν να πιαω το κλαμα... εσκορπισαν ζινα... αρκεπσα ζε επσαχνα τα εβρισκα τα 1-2 καθε πλευρο επροσικονουνταν σχεδον παντα, 2-3 που εν επροσικοστηκαν ΕΚΑΛΗΚΟΣΑ ΤΑ ενευριασα εσσιασσιαρισκα μολις επετασουνταν με αποτελεσμα ζιαμε που επρεπε να πιαω τουλαχιστον 3-4 πουλια δεν επια τιποτε! τελικος απολογισμος 3ς κοραζινους 1 φιλικουτουνι
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”