φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Απάντηση
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εχτεσινη σοδια απο μενα και τον πατερα μου καθαρισμενα επιδη ειμουν αθκιασερος σημερα το προι εκαθαρισα τα!
3 φασες 5 ζικλες 2 τραχιλες εγω
1 φιλικουτουνι 5 ζικλες ο πατερας
κυνηγισαμε σε διαφορετικες επαρχιες!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από πανικος »

οι τζικλες σου εν νηστικες ρε σωτηρη μονο για τηγανι καμνουν,εχαθηκαν οι πασιοκολες πασιν ουλες bodyline αλοπως :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εχει 2 που εν καλες οι αλλες εν για τα παναιρκα...αφου ηταν τοσο ξεροπαστες που εν εκαθαριζονταν
Browning ultra
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2011, 20:24

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από Browning ultra »

εμας δακατο στην Αμμοχωστο εν κατι κουτουκια μεν αροτας
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

να σου πω την αληθκεια 2-3 ζικλες εφα φετος εν τες πολλοτρωω
παντα αρεσκε μου να τες παιζω, τωρα αρεσκει μου να τες καθαριζω θεμας για να βλεπω που τες επαιξα, βαλω τους σιμαδι για να ξερω πια επαιξα 1-2-3 ... βοηθα πολλα στην σκοπεφση σου αν θημασε που την εσιμαθκιασες ζινι την στιγμη πραμα λιο δυσκολο αλλα οκ
προτιμο να τρωω φασες περτιζια μπεκατσες που εχουν κρεας πανω τους... τες ζικλες διω τες σε φιλους ζε γνοστους δωρο
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από HUNTER »

sotiris!129 έγραψε:να σου πω την αληθκεια 2-3 ζικλες εφα φετος εν τες πολλοτρωω
παντα αρεσκε μου να τες παιζω, τωρα αρεσκει μου να τες καθαριζω θεμας για να βλεπω που τες επαιξα, βαλω τους σιμαδι για να ξερω πια επαιξα 1-2-3 ... βοηθα πολλα στην σκοπεφση σου αν θημασε που την εσιμαθκιασες ζινι την στιγμη πραμα λιο δυσκολο αλλα οκ
προτιμο να τρωω φασες περτιζια μπεκατσες που εχουν κρεας πανω τους... τες ζικλες διω τες σε φιλους ζε γνοστους δωρο

Ρε Σωτο. αφου εν σου αρεσκουν βαλε λιες μες την φιζουαν που σου περνα θεμας τσε πεπσε τες κατο :D :D
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

χαχαχα εν μου αρεσκουν εμενα...ασεν καλα ο αρφος, ο ζιρις, ο παππους, ο θκειος, ζε 1-2 παρεες του ζιρου μου εν αφινουν τιποτε!
που τουτους ουλλους που ειπα πιο πανω μονο 2 εν κυνηγοι ζε ζινοι μισοδοζι παιζουν που 1-2 ζικλες την εξορμιση! :lol:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από Laurona »

sotiris!129 έγραψε:ζε ζινοι μισοδοζι παιζουν που 1-2 ζικλες την εξορμιση! :lol:
Ευχαριστουμεν ρε Σωτο, τσιε εγω 2 επεξα εχτες :lol: να αλλαξω το Laurona εννα το καμω LAURONA MISODOTZIN MODEL :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν το ενοουσα ετσι ρε εσυ :lol:
ζεγω την τεταρτι 3 επαιξα!
ζε ειχε φορες που ζεγω επαι3α 1-2
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από Laurona »

Πειραζω σε ρε πελλα μεν αγχωνεσε :lol:

Τζιε πε τους φιλους του παπα σου οτι εληστεψαν σε στο τζινι τσιε πιαν σου τες τζικλες, περκιμον τζε στειλεις λιες ποδα :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”