φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Απάντηση
sotiris!129

φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

καλα κυνηγια!!!
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

1 κηριακη για φασες...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

3 κυριακη
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

σημερα με λιγι τυχη θα περναμε απο 4-5 πουλλια αλλα που τυχη!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από admin »

μπραβο Σωτήρη, εάν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να πάμε ορτύκια κανένα πρωινό η απόγευμα Τετάρτης με σκυλιά φέρμας πείτε μου να πάμε. Χθές πήγα ένα περίπατο και μου φέρμαραν 2 που σημαίνει ξεκίνησαν να έρχονται.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Canis

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από Canis »

τετάρτή ή και πέμπτη απόγευμα είμαι μέσα αλλά σκύλο φέρμας δεν έχω θα τα σηκώνω μόνος μου :lol: :D :lol:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από admin »

Canis έγραψε:τετάρτή ή και πέμπτη απόγευμα είμαι μέσα αλλά σκύλο φέρμας δεν έχω θα τα σηκώνω μόνος μου :lol: :D :lol:
Σκύλους φέρμας έχω εγώ θα πηγαίνουμε δίπλα δίπλα δέν υπάρχει πρόβλημα Τετάρτη απόγευμα αν΄δέν προκύψει τίποτα με την δουλειά να πάμε .
Προσέχουμε...για να έχουμε
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΕΝ ΕΧΩ ΩΡΑ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΦΩΤΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΜΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ.

ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΧΙ ΕΧΤΕΣ ΕΚΤΥΠΗΣΑ 7 ΠΟΥΛΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ 5 ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ 2.

ΕΚΑΛΛΗΚΩΣΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ 2 ΦΑΣΣΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΕΝ ΕΧΕΙ ΕΤΣΙ ΠΡΑΜΑ ΚΑΙ ΕΠΕΞΑ 1 ΣΤΑ 90 ΜΕΤΡΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΠΠΕΣΕ ΣΕΚΚΑ. ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΩΣ Α ΣΙΟΥΡΑ ΧΑΝΟΥΝΤΕ.

ΕΚΑΘΟΥΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΕΣ ΝΑ ΕΡΚΟΥΝΤΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15 ΜΕΤΡΑ. ΛΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΙΚΟΛΗ ΜΟΥ ΗΡΤΕΝ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΜΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ DOUBLE ΣΤΙΣ ΦΑΣΣΕΣ (ΕΞΑΝΑΚΑΜΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΗΤΑΝ 2 ΗΤΑΝ ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΙ ΕΠΕΞΑ 2 ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ). ΕΡΕΞΑΝ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΕΣ ΓΑΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΜΑΝ ΜΟΥ ΚΟΥ-ΚΟΥ.

ΧΑΧΑΧΑ ΑΚΟΜΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΙ ΓΕΛΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. ΕΝ ΕΣΣΙΕΙ ΕΤΣΙ ΠΡΑΜΑ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΠΕΡΣΥ ΣΤΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ. ΕΣΗΚΩΣΤΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΟΡΝΗΘΑ ΚΑΙ ΛΑΛΩ ΕΤΟ ΜΕΣΤΗ ΒΟΥΡΚΑ . ΘΥΜΑΣΤ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑΝ ΕΝΑΣ ΙΑΠΩΝΕΖΟΣ ΚΑΙ ΕΛΑΛΟΥΣΕ AIWA ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΕΦΚΕ?? ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΤΙΚΟΥΙ. ΚΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΑ ΕΠΕΞΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΝ ΕΠΕΖΕΤΟΥΝ. ΤΟΥΤ ΠΟΥ ΧΑΝΟΥΜΕ ΜΙΝΙΣΚΟΥΝ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΥΜΟΥΜΑΣΤΕΝ ΤΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΤΗ ΕΝ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ.

ΠΟΣΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΕΝΑ ΜΑΣ ΚΑΜΟΥΝ ΚΟΥ-ΚΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΟΥΜΑΣΤ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ :lol: :lol: :lol: :lol:
sotiris!129

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εχτες την κυριακη, 5 τρυγονακια ερκουνταν πανω μ οπως τα καθηστεριμενα 2 μετρα απο το εδαφος στο υψοσ του οπλου και τα 5 μαζι ...λαλο οπως και εσι φιλε 2 χαρτουτσιες 3-4 πουλια....πιτ.....πιτ.....ουτε εταραξαν !!! εμενα ομως εγεμοσαν τα ματια μου αλλο λιο να κλεω ανιξα το οπλο μου και πετασουντε οι χαρτουτσιες ειχα μισες μεσα επια ενα πακετο για τα ορτικια και εσιχιστικα εβαλα πουζινες :cry:
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: φωτογραφιες απο τα κυνηγια 2010-2011

Δημοσίευση από tracker686 »

Μα ποιος δεν εκαλλυκωσε? ολοι μας εκαλλικωσαμεν,αλλα αν πεξεις 10 πουλια ενα το θυμασε για 2,3 μερες αλλα αν καλληκωσεις ενα πουλλι που το θεωρας σιουροτατο θα το σκευτεσε μερα νυχτα για 2,3 βδομαδες....ποσο μαλλων να καλλικοσεις Λαο....περκι εκαλληκωσουμε κανεναν φετος!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”