Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:Ετοιμαζόμαστε για δοκιμές με 7αράκια με τον φίλο Λεύκιο :D

ΣΠΥΡΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ.ΘΑ ΕΥΚΟΛΥΝΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΛΕΥΚΙΟ ΜΑΣ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΛΕΥΚΙΟ....

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΥΤΟ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΦΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ! ΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ, ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΕΩ ....ΑΓΑΠΗ!

ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΩΣΤΑ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ-ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗΣ.ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΧΑΡΤΟΝΙ ΚΑΙ ΡΙΞΕΙΣ 3-4 ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΤΡΥΠΕΣ!!!

ΝΑ ΗΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΙΔΡΩΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΑΣ...ΕΚΕΙ ΕΜΕΙΣ,ΠΡΟΣΙΛΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ!!!

ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΧΩΡΑΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΛΟΥΤΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΞΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΣΗ ΣΙΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ "ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ"ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ Η ΛΕΞΗ ΜΠΡΑΒΟ....Η ΛΕΞΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΥΛΟΠΟΙΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΤΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΣΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από Panmoy »

Επιλεκτικο ψαρεμα !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Ετοιμαζόμαστε για δοκιμές με 7αράκια με τον φίλο Λεύκιο :D

ΣΠΥΡΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ.ΘΑ ΕΥΚΟΛΥΝΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΛΕΥΚΙΟ ΜΑΣ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΛΕΥΚΙΟ....

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΥΤΟ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΦΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ! ΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ, ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΕΩ ....ΑΓΑΠΗ!

ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΩΣΤΑ, Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ-ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗΣ.ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΧΑΡΤΟΝΙ ΚΑΙ ΡΙΞΕΙΣ 3-4 ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΤΡΥΠΕΣ!!!

ΝΑ ΗΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΙΔΡΩΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΑΣ...ΕΚΕΙ ΕΜΕΙΣ,ΠΡΟΣΙΛΟΜΕΝΟΙ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ!!!

ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΧΩΡΑΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΛΟΥΤΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ, ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΞΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΣΗ ΣΙΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ "ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ"ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ Η ΛΕΞΗ ΜΠΡΑΒΟ....Η ΛΕΞΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΥΛΟΠΟΙΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΤΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΣΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!
Συμφωνώ απόλυτα Σόλωνα μου, οι δοκιμές του Λεύκιου βοηθούν τους πάντες κατά την άποψη μου και αν και δεν έχω κάνει δοκιμές, γνωρίζω πόσο δύσκολο είναι να τις κάμεις και να βγάλεις σωστά αποτελέσματα. Είναι πάρα πολύ χρονοβόρες ιδιαίτερα αν ο άλλος είναι μόνος του. Από την στιγμή που είμαστε από την ίδια πόλη και με τις δοκιμές του Λεύκιου θα βοηθηθούμε όλοι τα λόγια είναι περιττά. Έτσι βοηθώ όπως μπορώ, είτε με τα φυσίγγια είτε με βοήθεια στην βολή. :)
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μπράβο σε όλους σας και ευχαριστούμε για όλες τις πληροφορίες που μας παρέχετε! 8-)
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από MARIOSE »

Panmoy έγραψε:Επιλεκτικο ψαρεμα !
Μπράβο φίλε Παντελή! 8-)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Panmoy έγραψε:Επιλεκτικο ψαρεμα !
ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ ΜΑ ΕΣΥΝΧΙΣΕΣ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ?
ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΦΙΛΕ....ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΕΤΟΙΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ...''ΜΟΥ ΘΗΜΗΖΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ'' :D

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ'ΑΛΛΑ:P

Υ.Γ.ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙ!!! ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από Panmoy »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:Επιλεκτικο ψαρεμα !
ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ ΜΑ ΕΣΥΝΧΙΣΕΣ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ?
ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΦΙΛΕ....ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΕΤΟΙΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ...''ΜΟΥ ΘΗΜΗΖΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ'' :D

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ'ΑΛΛΑ:P

Υ.Γ.ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙ!!! ;)
Η παρεα ποδά εν πιο καλή Σολωνα μου :P ...κρατω τα επιπεδα της αδρεναλινης ψηλα και δειχνω και λιγο σε αυτους που δεν ειχαν την ευκαιρια να ασχοληθουν ποτέ με τη θαλασσα και λιγα απο τα καλα της ;)
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από Panmoy »

MARIOSE έγραψε:
Panmoy έγραψε:Επιλεκτικο ψαρεμα !
Μπράβο φίλε Παντελή! 8-)
Thanks man 8-) !!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από Pathfinder »

Panmoy έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:Επιλεκτικο ψαρεμα !
ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ ΜΑ ΕΣΥΝΧΙΣΕΣ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ?
ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΦΙΛΕ....ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΕΤΟΙΑ...ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ...''ΜΟΥ ΘΗΜΗΖΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ'' :D

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ'ΑΛΛΑ:P

Υ.Γ.ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙ!!! ;)
Η παρεα ποδά εν πιο καλή Σολωνα μου :P ...κρατω τα επιπεδα της αδρεναλινης ψηλα και δειχνω και λιγο σε αυτους που δεν ειχαν την ευκαιρια να ασχοληθουν ποτέ με τη θαλασσα και λιγα απο τα καλα της ;)
Να βρεις και καλη παρεα ποδα ρε φιλε!!!!Να μεν πηαινεις μονος σου, να βαρκεσαι και να "σνομπαρεις"! ;):):):):)Εν με τον κουρουπεττο που επηετε?σαν να και εν το αυτοκινητο του στην φωτο...?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από Panmoy »

Pathfinder έγραψε:
Panmoy έγραψε: Η παρεα ποδά εν πιο καλή Σολωνα μου :P ...κρατω τα επιπεδα της αδρεναλινης ψηλα και δειχνω και λιγο σε αυτους που δεν ειχαν την ευκαιρια να ασχοληθουν ποτέ με τη θαλασσα και λιγα απο τα καλα της ;)
Να βρεις και καλη παρεα ποδα ρε φιλε!!!!Να μεν πηαινεις μονος σου, να βαρκεσαι και να "σνομπαρεις"! ;):):):):)Εν με τον κουρουπεττο που επηετε?σαν να και εν το αυτοκινητο του στην φωτο...?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Μα εν για την παρεα ποδα που μιλω αδερφε, τη βουνισια ;-) Εσελλωσα τον κουμπαρο σου εχτες...αφησεν τα πνευμονια του πανω στη βαρκα :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”