Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από kanaris »

Το "παραξενο" ειναι οτι ενω νιωθουμε εφηβοι-οι μοτορες που ειχαμε οταν ειμασταν εφηβοι πιανονται για αντικες! :lol: :P
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Πριν κανενα μηνα ειδα μεσα στο παζαρακι μια landie εργοστασιακη, καλαθουι, καθρεφτουθκια ολα τα κομφορ και ζητουσε 1500 ευρω!!!:):)λαλω και εγω οι αππαρο η λαντουα τοσα!!!αν το σκεφτεις εν μοντελα για το μουσειο τελικα :):):)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από πανικος »

AndreasDr έγραψε:
πανικος έγραψε:Ευχαριστω ανδρεα.εχει μια εβδομαδα που ηταν κομματακια.σημερα την εστησα. :D
Εγώ μάχουμε σε μια Honda Chaly του 87. Τωρά είμαι στην φάση που πρέπει να ξαναξηλωθεί και να βαφτεί και δέν έχω ώρα. Ήταν 12 χρόνια θαμμένη μές την λάσπη :x Μηχανικά έκαμα την ρολόι όμως :)
Χαρα μου να σε βοηθησω ανδρεα μου.φερε την στο χωριο μια εβδομαδα να την τριψω να την μπογιατισουμε.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από AndreasDr »

πανικος έγραψε:
AndreasDr έγραψε:
πανικος έγραψε:Ευχαριστω ανδρεα.εχει μια εβδομαδα που ηταν κομματακια.σημερα την εστησα. :D
Εγώ μάχουμε σε μια Honda Chaly του 87. Τωρά είμαι στην φάση που πρέπει να ξαναξηλωθεί και να βαφτεί και δέν έχω ώρα. Ήταν 12 χρόνια θαμμένη μές την λάσπη :x Μηχανικά έκαμα την ρολόι όμως :)
Χαρα μου να σε βοηθησω ανδρεα μου.φερε την στο χωριο μια εβδομαδα να την τριψω να την μπογιατισουμε.
Μα έχεις ώρα και έτσι δουλειές;; Το θέμα πρέπει να κάτσω να την ξηλώσω και φοούμε διότι που τον καιρό που έχει να κάμω έτσι δουλειά εννα δυσκολευτώ να την ξαναστήσω :? Για να καταλάβεις τωρά που την έσαζα έβρισκα συμβουλές που το youtube :lol:
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από πανικος »

Ωρα 3:30 ειμαι σπιτι σχολανω.κανω οτι κοψει ο νους μου ωσπου να ανοιξη το κυνηγι. απο μοτορες αυτοκινητα ψαρεμα κατασκευες με ηλεκτροκολληση με ξυλα καποτε πλενω και τα πιατα :lol: ανδρεα μου και εγω δεν ειμαι μαστρος αλλα πιανουν τα χερια μου και αρεσκου μου ετσι δουλειες.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εγω απο βδομαδας αρχιζω ενα custom κουτι μεταφορας του οπλου ετσι για να περνουν οι μερες.Μες τα σχεδια ειναι και ερμαρι αποκλειστικα και μονο για κυνηγι.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από beaglemania »

συντηρηση κλουβιων εξοδους στους σκυλους σε επιτρεπομενες παντα περιοχες δοκιμη φυσσιγγιων που θα χρησιμοπιησω του χρονου στο κυνηγι και πολλα αλλα
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από AndreasDr »

πανικος έγραψε:Ωρα 3:30 ειμαι σπιτι σχολανω.κανω οτι κοψει ο νους μου ωσπου να ανοιξη το κυνηγι. απο μοτορες αυτοκινητα ψαρεμα κατασκευες με ηλεκτροκολληση με ξυλα καποτε πλενω και τα πιατα :lol: ανδρεα μου και εγω δεν ειμαι μαστρος αλλα πιανουν τα χερια μου και αρεσκου μου ετσι δουλειες.
Νομίζω εννα σου κατεβεί η Chaly καλό :lol: Στείλε μου σε μήνυμα το τηλ σου αν είναι να μιλήσουμε πέρκι το κανονίσουμε τωρά που καλοκαιριάζει. Ετοίμασε μου την προσφορά σου ;)
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από Captain theodoros »

Ψαρεμα φιλοι τωρα που δεν εχει κυνηγι :P
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Ασχολίες Νεκρής Κυνηγετικής Περιόδου

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ετοιμαζόμαστε για δοκιμές με 7αράκια με τον φίλο Λεύκιο :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”