Κυνήγι Στο Εξωτερικό

Απάντηση
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΡΕ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ Η ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ!!

ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΚΑΜΟΥΜΕΝ ΑΘΚΙΑΣΗΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕΝ :D
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από Laurona »

Χριστο περαν των αστειων ρε φιλε

Μιλας σοβαρα, μπορω να φερω την Ηρμα μαζι μου?(Χωρις να πρεπει να φαω ενα μηνα μες τα γραφειο για ενα σωρο χαρτολοϊ μεχρι να πιασω τετοια αδεια???)

Γιατι εαν ναι....φιλε σοβαρα θα ερτω οπωςσδηποτε του χρονου,Δεν με νοιαζει εαν δεν φερω το οπλο μου, δεν με νοιαζει για την διαμονη και οτιδηποτε αλλο........αρκει να δει η σκυλιτσα θηραματα.Ξερεις τι σημαινει για ενα σκυλο να βλεπει θηραματα κια να φερμαρει συνεχως για μια βδομαδα....................σημαινει οτι θα κανει ολα οσα δεν θα εχει την ευκαιρια να κανει στην Κυπρο εαν την βγαζω εξω 365 μερες το χρονο..........

Με απασχολουσε απο παλια αυτη η δυνατοτητα...........ειναι μαλιστα η πιο καλη λυση για μενα......για το θεμα εκπαιδευτικων!!!


Ροδο ο Γαμος ειναι 11 Του Σεπτεμβρη ρε φιλε, κανονιστε τες δουλειες σας που τα τωρα :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από dangerous »

χρυσανθε μου τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα για να φερεις τον σκυλο..απλα ο σκυλος πρεπει οπωσδηποτε να φερει πανω του MICROCHIP κε να σου βγαλει διαβατηριο ο κτηνιατρος σου αν δεν εχει...και οταν θα κανεις την κρατηση του δικου σου διαβατηριου λες να σου κανουν και για σκυλο...και οταν πας για τσιεκ ιν εκει θα πληρωσεις γυρω στα 5-6 ευρω το κιλο αναλογος του ποσα κιλα ειναι ο σκυλος π.χ 12 κιλα=60ευρω και μετα ερχεσαι βουλγαρια χρυσανθη και αρκεφκει η ηρμα τις ΦΕΡΜΕς ΠΟΛΛΛΕς ΦΕΡΜΕςς ΔΩΣΤΟΥ ΦΕΡΜΕς :D :P :lol: :ugeek:
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από NIKOLAS »

ΡΕ ΓΜΤ ΑΝ ΕΓΙΝΕΤΟΥΝ ΝΑ ΚΟΤΣΑΡΟΥΜΕΝ ΤΗΝ ΚΑΡΟΤΣΟΥΝ ΠΑΣ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΤΖΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕΝ ΟΥΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΧΙΛΛΟΥΣ ΜΑΣ? :lol: ΝΑ ΞΙΠΝΗΣΟΥΝ ΜΙΑΝ ΤΖΑΙ ΚΑΛΗΝ :lol:
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από dangerous »

NIKOLAS έγραψε:ΡΕ ΓΜΤ ΑΝ ΕΓΙΝΕΤΟΥΝ ΝΑ ΚΟΤΣΑΡΟΥΜΕΝ ΤΗΝ ΚΑΡΟΤΣΟΥΝ ΠΑΣ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΤΖΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕΝ ΟΥΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΧΙΛΛΟΥΣ ΜΑΣ? :lol: ΝΑ ΞΙΠΝΗΣΟΥΝ ΜΙΑΝ ΤΖΑΙ ΚΑΛΗΝ :lol:
φιλε κωστα φροντισα και ρωτισα για το αιτημα σου και πακετο για 3-4 μερες κυνηγι στοιχιζει γυρω στα 1000ευρω
οτι παιξεις...ατε για να μην σε αφησω παραπονουμενο.. ;) :)
alex82
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2010, 05:30

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από alex82 »

γεια σασ και απο μενα βρηκα το forum κα8ως επσαχνα να βρω τι δικαιολογιτικα χρειαζονται για να κυνηγισω στη βουλγαρια αρα απ οτι καταλαβαινεις φιλε dangerous το ερωτιμα απευθνεται κυριως σε σενα :) προσπα8ησα να στο γραπσω σε pm αλλα δε μου βγαζει κατι για επικοινωνια οποτε απο δω το ερωτιμα μου... ειμαι φοιτιτης στο Plovdiv. 1)τι χαρτια χρειαζομαι και που πρεπει να απευ8υν8ω για να φερω το καραμπινακι μου εδω και να κυνηγισω?
2)κυνηγετικη αδεια πρεπει να βγαλω και στη βουλγαρια αν ναι πως και ποσο 8α μου κοστισει?

ευχαριστω αλεξης

ΥΓ πως μπορω να στειλω προσωπικο μηνυμα σ αυτο το forum
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από Phinix »

Boyz,

Καλη σας μερα,

Εκανονιστικε κανενα γκρουπακι να παμε μεσα του Γεναρι;;;;;;;;;
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από dangerous »

φιλε αλεξη σε χαιρετω..αν εισαι φοιτητης στη βουλγαρια και ειδικα στο πλοβτιβ εισαι απο τους πολυ τυχερους..την τελευτεα φορα εκει εξορμησαμε...το μονο που χρειαζεσε ειναι την κυνηγετικη σου αδεια να βγαλεις διαβατηριο του οπλου σου μεσω αστυνομιας και εισαι μια χαρα ...εδω στη βουλγαρια θα πληρωσει εισητηριο 25 ευρω για το οποιο σε αφηνει να κυνηγησεις για ενα μηνα...
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από dangerous »

file phinix
κυνηγι στη βουλγαρια κανονιζω εγω μια και εχει 5 χρονια που ειμαι εδω ανακατωθηκα λογω και του μερακιου και γνωρισα προσωπα και καταστασεις...
για τον γενναρη φιλε εχει πολυ καλο πακεττο να κυνηγησεις μονο πεκατσα και να την απολαυσης αν εισαι λατρης του ειδους...
Άβαταρ μέλους
Hunter25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Οκτ 2010, 22:20

Re: Κυνηγη στο εξωτερικο

Δημοσίευση από Hunter25 »

dangerous έγραψε: για τον γενναρη φιλε εχει πολυ καλο πακεττο να κυνηγησεις μονο πεκατσα και να την απολαυσης αν εισαι λατρης του ειδους...

φίλε dangerous , μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες ?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ”