Επαγγελματική Αλληλοβοήθεια

Απάντηση
Γιατρός

Re: Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Γιατρός »

Έχει έτοιμα σε διάφορα καταστήματα με υλικά οικοδομής πχ μετά το φιλοξένια προς Αγλαντζιά και μετά τα φώτα που είναι τα σουβλάκια Ορφέας από 200-400 ευρώ ανάλογα με μέγεθος
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Rai »

marinos.a έγραψε:πάντως εγω διασκεδάζω το

Keep walking...


Ρε Κυριάκο είπες τη μαγική λέξη, ΛΟΤΤΟΥΑ... περαν της αυτού Μεγαλειότητας Λοττουας και τον τετριμμένων οφτων και ψητών σκεφτομαι να καμνω και τα πειραματα μου με λαχματζουν, πίτσες, κανενα ψουμουι, κανενα αρκατενο (κατεχομεν και την τεχνη του αρκατη εκ Σαλαμιου)

Φίλε Ραη έχεις απόλυτο δίκαιο σε πολλά.

Ξεχνάς και άλλα αρνητικά,
*θα μολύνω την ατμόσφαιρα
*Θα υποβοηθήσω στην αποψίλωση του πλανήτη
*θα γδέρνονται τα CD μες το αυτοκίνητο μου
*Δεν θα με κάμνει κανένας παρέα
*Θα με διώξουν από το σύνδεσμο γονέων
Μαρίνο έχει και άλλα πολλά αλλά δέν θέλω να σε επηρεάσω αρνητικά. ;) Θα σου πώ όμως και το τελευταίο.
Άν αγοράσεις φούρνο και μπείς στην διαδικασία του οφτού-Λοττούας-κκελλούας-λαχματζιού-αρκατένου ο φίλος Άνθιμος δέν θα σε κάμνει παρέα πλέον.Όπως αντιλαμβάνεσαι ένας άνθρωπος που ντύνεται με σακάκια Barbour και checked υποκάμισα Ralph Lauren στο κυνήγι δέν μπορεί να κατεβεί σε έτσι επίπεδο ....
Think Big 8-)

Φιλικά
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Anthimos »

Rai έγραψε:
marinos.a έγραψε:πάντως εγω διασκεδάζω το

Keep walking...


Ρε Κυριάκο είπες τη μαγική λέξη, ΛΟΤΤΟΥΑ... περαν της αυτού Μεγαλειότητας Λοττουας και τον τετριμμένων οφτων και ψητών σκεφτομαι να καμνω και τα πειραματα μου με λαχματζουν, πίτσες, κανενα ψουμουι, κανενα αρκατενο (κατεχομεν και την τεχνη του αρκατη εκ Σαλαμιου)

Φίλε Ραη έχεις απόλυτο δίκαιο σε πολλά.

Ξεχνάς και άλλα αρνητικά,
*θα μολύνω την ατμόσφαιρα
*Θα υποβοηθήσω στην αποψίλωση του πλανήτη
*θα γδέρνονται τα CD μες το αυτοκίνητο μου
*Δεν θα με κάμνει κανένας παρέα
*Θα με διώξουν από το σύνδεσμο γονέων
Μαρίνο έχει και άλλα πολλά αλλά δέν θέλω να σε επηρεάσω αρνητικά. ;) Θα σου πώ όμως και το τελευταίο.
Άν αγοράσεις φούρνο και μπείς στην διαδικασία του οφτού-Λοττούας-κκελλούας-λαχματζιού-αρκατένου ο φίλος Άνθιμος δέν θα σε κάμνει παρέα πλέον.Όπως αντιλαμβάνεσαι ένας άνθρωπος που ντύνεται με σακάκια Barbour και checked υποκάμισα Ralph Lauren στο κυνήγι δέν μπορεί να κατεβεί σε έτσι επίπεδο ....
Think Big 8-)

Φιλικά
Οη ρε ενταξει ...εγω εν τζαι!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από marinos.a »

Πιστευκεις δηλαδή οτι ήταν να αφήσω το φίλο μου έτσι
salmon-wood-fired-oven.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από christy2000 »

Μαρινο αλλαξε ιδεα νομιζω :!: Καθε Παρασκευη στο καφενειο μου βαλλω οφτο να ερκεστε να τρωτε τζε κανει :D Με τουτα που σου ειπαν δαμεσα εννα σου καθεται καθε εβδομαδα που εννα βαλεις οφτο 100-150 ευρο :o παρετα καλλυτερα.ΣΗΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

http://www.youtube.com/watch?v=-ca4gXtjlSY
αν θα τον καμεις μονος σου βαλε ζε το καπελι
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Καρα άσχετο

Δημοσίευση από christy2000 »

marinos.a έγραψε:Ρε κοπέλια ότι ψάχνω βάζω το πρώτα εδώ για να αλληλοβοήθούμαστε.

Θέλω να αγοράσω ένα φουρνι για το σπίτι μου για κανένα οφτό και φλαουνες. Έχει κανένα δικό μας που πουλά ή κατασκευάζει?

Send via Tapatalk 2
By the way...ενας πολλα καλος φουρνος τζε πολλα μεγαλος οπως τουτον που εχω στο μαγαζι μου κοστισε 390 ευρο με το ξεφωρτομα του,εαν ειναι ενταξει να σου γραψω απο που των πειρα η αν θελεις ο ανθρωπος ειναι φιλος να παμε να τους δεις για να των σφηξουμε στην τιμη.ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ!
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Καρα άσχετο

Δημοσίευση από marinos.a »

christy2000 έγραψε:,εαν ειναι ενταξει να σου γραψω απο που των πειρα η αν θελεις ο ανθρωπος ειναι φιλος να παμε να τους δεις για να των σφηξουμε στην τιμη.ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ!
Τώρα μιλάς... πε να δούμε

Κατά τα άλλα, ΠΟΥ ΕΝ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΊΟ ΣΟΥ???
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Δημοσίευση από Rai »

Aφιερωμένο στους Μαρίνο-Κύπρο-Άνθιμο-ΦΟΥΡΝΟ

http://www.youtube.com/watch?v=9XpFK-uJUA4
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Καρα άσχετο

Δημοσίευση από christy2000 »

marinos.a έγραψε:
christy2000 έγραψε:,εαν ειναι ενταξει να σου γραψω απο που των πειρα η αν θελεις ο ανθρωπος ειναι φιλος να παμε να τους δεις για να των σφηξουμε στην τιμη.ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ!
Τώρα μιλάς... πε να δούμε

Κατά τα άλλα, ΠΟΥ ΕΝ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΊΟ ΣΟΥ???
Στην Αγλαντζεια που τα υλικα οικοδομης του Τζιρτζιπη αν θελεις ελα να δεις το δικο μου,να πιουμεν καφε τζε να του τηλ.Στη Κυρεινιας στην Αγλαντζεια μετα τα φωτα της τραπεζας κυπρου.
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ”