ΑΡΒΥΛΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Warrior έγραψε:Η τιμη που τα βρηκα ειναι συνολο 180 ευρω απλα θελω να μαθω αν τα αξιζουν η αν βρισκω κατι καλυτερο


Sent from my iPhone using Tapatalk
Από ότι φαίνεται τζιαί που το ebay εν πολλά φτηνά που τα ήβρες. Εν τα ξέρω όμως φίλε για να κάμω σύγκριση δυστυχώς.. :|
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από Warrior »

Φιλε και εγω ακουω συνεχως τα καλυτερα για τα aku αλλα τα χρησιμοποιησα και πιο παλια νομιζω ειναι αρκετα καλη επιλογη σε καλη τιμη και θα τα παρω το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι ειναι λογο πιο ψηλα απο τα μποτακια που εχω συνηθισει να φορω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Warrior έγραψε:Φιλε και εγω ακουω συνεχως τα καλυτερα για τα aku αλλα τα χρησιμοποιησα και πιο παλια νομιζω ειναι αρκετα καλη επιλογη σε καλη τιμη και θα τα παρω το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι ειναι λογο πιο ψηλα απο τα μποτακια που εχω συνηθισει να φορω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όπως σε βολεύκει καλώ φίλε. Εγώ πάντα προτιμώ τα ψηλά. 8-)
Άβαταρ μέλους
Vasilis-beagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 12 Οκτ 2011, 10:40

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από Vasilis-beagle »

Υπαρχουν σε καταστημα κυνηγετικων ειδων στην Δευτερα και ειναι νομιζω 180 ευρω
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από Warrior »

beagle mania έγραψε:Υπαρχουν σε καταστημα κυνηγετικων ειδων στην Δευτερα και ειναι νομιζω 180 ευρω
Να εισαι καλα φιλε θα περασω να τα δω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Φιλε για 20-30 ευρω διαφορα και να ειχαν εν αξιζει τον κοπο να παδαγγειλεις απο ιντερνετ.θα εχεις και την εννοια αν θα σου καμνουν και ο χρονος που παιρνει κλπ.αφου τα βρισκεις και στην κυπρο και με τα ιδια λεφτα υου ιντερνετ ΒΟΥΡΑ πιαστα και κανει.!!!;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από Warrior »

Pathfinder έγραψε:Φιλε για 20-30 ευρω διαφορα και να ειχαν εν αξιζει τον κοπο να παδαγγειλεις απο ιντερνετ.θα εχεις και την εννοια αν θα σου καμνουν και ο χρονος που παιρνει κλπ.αφου τα βρισκεις και στην κυπρο και με τα ιδια λεφτα υου ιντερνετ ΒΟΥΡΑ πιαστα και κανει.!!!;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Ετσι θα καμω μαλλον φιλε μου αν μου αρεσουν θα τα παρω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re:

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:Φιλε για 20-30 ευρω διαφορα και να ειχαν εν αξιζει τον κοπο να παδαγγειλεις απο ιντερνετ.θα εχεις και την εννοια αν θα σου καμνουν και ο χρονος που παιρνει κλπ.αφου τα βρισκεις και στην κυπρο και με τα ιδια λεφτα υου ιντερνετ ΒΟΥΡΑ πιαστα και κανει.!!!;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Συμφωνώ απόλυτα, ιδιαίτερα για ρούχα τζιαι παπούτσια εν ριψοκίνδυνο να τα πιάνεις που το ίντερνετ εκτός αν τα έχεις δοκιμάσει στην Κύπρο τζιαι γνωρίζεις ότι το το size X κάμνει σου και ξέρω γω. Εκτός από τούτου αν έρτουν με κάποια ζημιά θα βουράς να διορθώσεις την κατάσταση, είτε θα πρέπει να τα στείλεις πίσω και ξέρω γω.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ετσι οπως εγιναν οι τιμες στο παζαρι και λογω ανταγωνισμου πολυ λιγα πραματα συμφερει να φερεις απο ιντερνετ.και σχεδον παντα απο ευρωπαικη ενωση.αν φερεις απο αμερικη ας πουμε μεχρι 150 ευρω (μαζι με μεταφορικα) πληρωνεις μονο ΦΠΑ 19%.πιο πανω πληρωνεις τα μαλλοτζιεφαλα σου.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από Warrior »

Pathfinder έγραψε:Ετσι οπως εγιναν οι τιμες στο παζαρι και λογω ανταγωνισμου πολυ λιγα πραματα συμφερει να φερεις απο ιντερνετ.και σχεδον παντα απο ευρωπαικη ενωση.αν φερεις απο αμερικη ας πουμε μεχρι 150 ευρω (μαζι με μεταφορικα) πληρωνεις μονο ΦΠΑ 19%.πιο πανω πληρωνεις τα μαλλοτζιεφαλα σου.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Οπως τα λες ειναι φιλε, εμενα θα μου τα εφερναν δεν θα τα παραγγελα μεσω ιντερνετ αλλα αφου η τιμη στην κυπρο ειναι η ιδια θα τα παρω απο εδω.
Ειναι και ενας τροπος να κινειτε το παζαρι και πρεπει ολοι να το σκεφτομαστε και αυτο τουτες τις δυσκολες μερες που περνα η χωρα μας


Sent from my iPhone using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”