ΑΡΒΥΛΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από marios10 »

Καλημερα σε ολους...Εκαμα ενα ελεγχο εχτες στα πραγματα μου και εδιαπιστωσα οτι τα αρβυλα μου εμιτζιαναν μου και εν μου καμουν...
Γυρευκω αρβυλα λιο ψιλα και οι τιμη τους να ειναι 100 ως τα 150
Ειδα και στην εκθεση ενα καταστημα που ειχεν κατι ωραια αλλα εν ηξερω που ειναι γιατι ειναι στην λεμεσο.. ;) ;)
Πειτε μ την αποψη σας ???
Ευχαριστω
Μαριος
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
BAIKAL 1980

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

marios10 έγραψε:Καλημερα σε ολους...Εκαμα ενα ελεγχο εχτες στα πραγματα μου και εδιαπιστωσα οτι τα αρβυλα μου εμιτζιαναν μου και εν μου καμουν...
Γυρευκω αρβυλα λιο ψιλα και οι τιμη τους να ειναι 100 ως τα 150
Ειδα και στην εκθεση ενα καταστημα που ειχεν κατι ωραια αλλα εν ηξερω που ειναι γιατι ειναι στην λεμεσο.. ;) ;)
Πειτε μ την αποψη σας ???
Ευχαριστω
Μαριος

...φιλουι μου επια χθες σε ενα καταστημα το οποιο κλεινει...και τα εχει ολα απο 30% εως 50%...επιασα ενα ζευγαρι μποτες αδιαβροχες ψηλες αλλα με σολα απο αρβυλο πολυ δυνατες σχεδον μιση τιμη...αν θες στειλε μου πμ να σου πω που ειναι...εχει απο ολα...αν τα προλαβεις ομως γιατι κανει εκκαθαριση
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

ε φιλέ πολλά δυνατό αρβύλo είχα τα 4 χρόνια έλισα τα και φέτος έπιασα τα ίδια είναι 120 ευρώ φέρνει τα ο αετός στην δευτέρα και ο h&a εν έχουν λάθος!! Κάποιος θα τα φέρνει και Λεμεσό εν γίνεται!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από marinos.a »

τι είδους κυνήγι κάνεις?
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Όσο πιο περπατητό είναι το κυνήγι σας τόσο πιο χαμηλό πρέπει να είναι το μποτάκι σας
Η κάλτσα πρέπει να είναι πιο πάνω από το άρβυλο εννοείται ;) -αν δεν είναι καλή κάλτσα δεν αξίζουν τα άρβυλα σας
Προσέχετε τι σας πουλούν και τι χρονολογίας στοκ
Προτιμάτε full grain leather
Ότι ξαναείπαμε και επιλογές πολλές
Και συντήρηση όπως και τα όπλα
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από marios10 »

marinos.a έγραψε:τι είδους κυνήγι κάνεις?
Φιλε μ Μαρινο θελω το για κυνηγι με σκυλο φερμας ....
Γιατρε μ εδοκιμασα και το χαμηλο παλια αλλα εν με εβολευκε καθουλο εν το ενοθα πανω και εν εμπορουσα να το φορω... :) :)
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από LAGOS »

Δοκίμασε κανένας τα πιο κάτω να μας πεί τη γνώμη του?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

marios10 έγραψε:
marinos.a έγραψε:τι είδους κυνήγι κάνεις?
Φιλε μ Μαρινο θελω το για κυνηγι με σκυλο φερμας ....
Γιατρε μ εδοκιμασα και το χαμηλο παλια αλλα εν με εβολευκε καθουλο εν το ενοθα πανω και εν εμπορουσα να το φορω... :) :)

Φιλέ μου δετό και Κοίνο που σου είπα είναι αδιάβροχο και δεν καταλάβει τπτ έπιασαν το πέρσι ακόμα 2 άτομα που κυνηγούμε μαζί και είναι πολλά ευχαριστημένη και προστατεύει και που τες παλιοκουφαες !
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
BAIKAL 1980

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

επιασα τις τουτες εγω εχτες....φυσικα κυνηγω σε ποταμους και σταμα ολη μερα...πολη νερο ο τοπος...

http://www.cabelas.com/product/Footwear ... t104841180
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΑΡΒΥΛΑ

Δημοσίευση από Γιατρός »

μην πάρεις μπότες με Insulation έστω και 200γρ
καλύτερα παίζε με τις κάλτσες σου και ΠΑΝΤΑ χοντρές κάλτσες χειμώνα καλοκαίρι και ΟΧΙ cotton (είμαστε στο 2013)
το cotton οτι τραβά το κρατά και το κουβαλάς μαζί σου
για να προστατέψεις τα πόδια σου και όχι μόνο είναι να έχει και ένα % merino wool
Α και μην πάρεις μπότα με βάση το τι πήρε κάποιος άλλος,καμία σχέση



https://www.google.com/search?q=how+to+ ... afe=images
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”