Αρβυλα για κυνηγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από Anthimos »

Με κατευθυνση απο Λακαταμια προς Στροβολο πανω στα φωτα της κληματαριας(Νεο Δημαρχειο Στροβόλου) σρτιφκεις δεξια ( ανατολικα) θα το δεις απεναντι - αριστερα σου ανεβαινοντας την Πειραιώς.Αν ερχεσαι απο Λευκωσια Προς Λακαταμια που τα φωτα αριστερα.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από n3ktar »

Ανθιμε ευχαριστω πολυ!
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από lagomania »

γεια σας θελω να αγορασω καινουργια αρβυλα οσο πιο ελαφρια γινετε αλλα να ειναι και αυθεκτικα η τιμη δεν με ενδιαφερει αλλα να ειναι λογικη εννοιτε :P αυτα που εχω ειναι μεν ελαφρια αλλα με προδωσαν στο κυνηγι ανοιξαν απο τα παλγια και εμπαζε νερο :( δεν θελω να μαρκα ισως να μην ειναι ολα τις ιδια μαρκας ετσι και τα δικα μου να ηταν κατασκευαστικο λαθος ελπιζω να ειναι ετσι γιατι ειναι γνωστη μαρκα . Τωρα φοραω αυτα της mad :) ειναι καλα αλλα ειναι ακρετα χαμηλα
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από ALEXIS »

FILE MOY NA SOY STILO FOTOGRAFIA ME MONTELLO HIROPIITO SOLA RAFTI KE KOLLITI MAZI POLI ELAFRI KATHARO DERMA ME SOLA KAOUTSIOUK
STILE MOU TO E.MAIL SOU.
TO DIKO MOU INE ALEXISCHR@HOTMAIL.COM
NA SOU STILO 2 MONTELLA NA DIS
KILLER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 23 Φεβ 2011, 21:11

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από KILLER »

Ξέρεί κανένας ποίος φέρνει την Μάρκα Irish Setter άρβυλα στην Κύπρο?
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από KKILER »

KILLER έγραψε:Ξέρεί κανένας ποίος φέρνει την Μάρκα Irish Setter άρβυλα στην Κύπρο?
ΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΝΝΑ ΣΑΝΤΑΝΩΘΟΥΜΕΝ . ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΕΧΩ 2 ΚΚ
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από AndreasDr »

Anthimos έγραψε:Με κατευθυνση απο Λακαταμια προς Στροβολο πανω στα φωτα της κληματαριας(Νεο Δημαρχειο Στροβόλου) σρτιφκεις δεξια ( ανατολικα) θα το δεις απεναντι - αριστερα σου ανεβαινοντας την Πειραιώς.Αν ερχεσαι απο Λευκωσια Προς Λακαταμια που τα φωτα αριστερα.
Φίλε Ανθιμε είναι Περικλέους, όχι Πειραιός, απλα αμπα και γιρέψει την στο G.P.S και χαθεί :D
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από n3ktar »

AndreasDr έγραψε:
Anthimos έγραψε:Με κατευθυνση απο Λακαταμια προς Στροβολο πανω στα φωτα της κληματαριας(Νεο Δημαρχειο Στροβόλου) σρτιφκεις δεξια ( ανατολικα) θα το δεις απεναντι - αριστερα σου ανεβαινοντας την Πειραιώς.Αν ερχεσαι απο Λευκωσια Προς Λακαταμια που τα φωτα αριστερα.
Φίλε Ανθιμε είναι Περικλέους, όχι Πειραιός, απλα αμπα και γιρέψει την στο G.P.S και χαθεί :D
Ε σαντανωσε με ο φιλος, για να ειμαι ειλικρινης αλλα εκαταφερα τα!! :roll:
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από AndreasDr »

n3ktar έγραψε:
AndreasDr έγραψε:
Anthimos έγραψε:Με κατευθυνση απο Λακαταμια προς Στροβολο πανω στα φωτα της κληματαριας(Νεο Δημαρχειο Στροβόλου) σρτιφκεις δεξια ( ανατολικα) θα το δεις απεναντι - αριστερα σου ανεβαινοντας την Πειραιώς.Αν ερχεσαι απο Λευκωσια Προς Λακαταμια που τα φωτα αριστερα.
Φίλε Ανθιμε είναι Περικλέους, όχι Πειραιός, απλα αμπα και γιρέψει την στο G.P.S και χαθεί :D
Ε σαντανωσε με ο φιλος, για να ειμαι ειλικρινης αλλα εκαταφερα τα!! :roll:

Τελικά πια επιασες ρε φιλέ?
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Αρβυλα για κυνηγι

Δημοσίευση από Anthimos »

Σορρυ φίλε
Περικλεους !!!...........Η πειραιως εν λιο πιο πανω ......απολογουμαι :D
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”