Κυνηγετικά Είδη

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Μπορεί κάποιος φίλος από Λάρνακα να με ενημερώσει που βρίσκεται το κατάστημα P. Gavrielides;
Θα βρίσκομαι την Δευτέρα στην Λάρνακα και θα ήθελα να το επισκεφθώ!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
ASE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 07 Απρ 2011, 19:29

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από ASE »

Τηλεφωνο 24530309
istriano ®

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από istriano ® »

Βιομηχανικη αραδιππου ειναι το εργοστασιο και νομιζω και το καταστημα.
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Ευχαριστώ παίδες! Θα πάρω τηλ να μου πουν που βρίσκεται ακριβώς!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από GRIGORIS »

SilverPigeonS έγραψε:Ευχαριστώ παίδες! Θα πάρω τηλ να μου πουν που βρίσκεται ακριβώς!
ρε παρεα ειναι απεναντι απο τα αλαντικα λαμπριανιδις στην βιομηχανικη της αραδιπου, επια πριν μια εφτομαδα και εσπασα ωσπου να το εβρω :lol: :lol:
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

GRIGORIS έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:Ευχαριστώ παίδες! Θα πάρω τηλ να μου πουν που βρίσκεται ακριβώς!
ρε παρεα ειναι απεναντι απο τα αλαντικα λαμπριανιδις στην βιομηχανικη της αραδιπου, επια πριν μια εφτομαδα και εσπασα ωσπου να το εβρω :lol: :lol:
Φιλέ ούτε και εγώ ήξερα, αλλά ειλικρινά όπως πήγα έδωσα πάνω του σαν να ήξερα τον δρόμο! Εν το μεταξύ πολύ εξυπηρετικός εκεί ο Γιάννης, με κατατόπισε πλήρως, και για απορίες που είχα και για τα προϊόντα τους!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από mouzouris »

Πρώτα - πρώτα καλημέρα, ασφαλισμένα και καλά κυνήγια αύριο !!!
Προσωπικά όποτε χρειάστηκα κάτι από τον Γαβριηλίδη η συνεργασία ήταν άψογη και άμεση. Μακάρι να ήταν όλοι οι επαγγελματίες έτσι.

Έχω περίπτωση πριν λιγους μήνες που παράγγειλα εξάρτημα όπλου, όπου κάθε δυο βδομάδες που έπερνα τηλέφωνο μου έλεγε ότι είναι στο αεροπλάνο και έρχεται. :o :D Ακόμη έρχεται :D :D (τελικά ήρθε από το ιντερνετ).
Σε αλλη περίπτωση μου ζήτησαν ογδόντα ευρώ σας παρακαλώ, μάλιστα ογδόντα ευρώ για μια σουστα της σφύρας. Ήρθε τελικά από Αμερική με 28 ευρώ. Δεκάδες τέτοια παραδείγματα :shock:

Φυσικά δεν μπορώ να πω ονόματα δημόσια αλλά στους πελάτες που με ρωτούν τους λέω όχι από εκεί ή από εδώ...γιατί έτσι και έτσι κάνουν. Μόνο έτσι αν διορθωθούν κάποιοι !
Γι΄αυτό προσέχετε όταν αγοράζετε όπλα.......................
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από virtualgreek »

mouzouris έγραψε:Πρώτα - πρώτα καλημέρα, ασφαλισμένα και καλά κυνήγια αύριο !!!
Προσωπικά όποτε χρειάστηκα κάτι από τον Γαβριηλίδη η συνεργασία ήταν άψογη και άμεση. Μακάρι να ήταν όλοι οι επαγγελματίες έτσι.

Έχω περίπτωση πριν λιγους μήνες που παράγγειλα εξάρτημα όπλου, όπου κάθε δυο βδομάδες που έπερνα τηλέφωνο μου έλεγε ότι είναι στο αεροπλάνο και έρχεται. :o :D Ακόμη έρχεται :D :D (τελικά ήρθε από το ιντερνετ).
Σε αλλη περίπτωση μου ζήτησαν ογδόντα ευρώ σας παρακαλώ, μάλιστα ογδόντα ευρώ για μια σουστα της σφύρας. Ήρθε τελικά από Αμερική με 28 ευρώ. Δεκάδες τέτοια παραδείγματα :shock:

Φυσικά δεν μπορώ να πω ονόματα δημόσια αλλά στους πελάτες που με ρωτούν τους λέω όχι από εκεί ή από εδώ...γιατί έτσι και έτσι κάνουν. Μόνο έτσι αν διορθωθούν κάποιοι !
Γι΄αυτό προσέχετε όταν αγοράζετε όπλα.......................

Παρόμοια συμπεριφορά και τακτική ακολουθώ και εγώ όπως ο φίλος Γιώργος πιο πάνω.

Όταν στέλνω ένα φίλος/συγγενή σε ένα κατάστημα να δει και πιθανών να αγοράσει ένα όπλο, και ο φίλος/συγγενής δεν εξυπηρετηθεί το τέλος της ημέρας με βρίσκει εμένα εκτεθειμένο.

Επιβάλλεται και απαιτώ από τον καταστηματάρχη/οπλοπώλη άψογη εξυπηρέτηση προς τα άτομα που τους στέλνω η αλλιώς δεν ξαναβλέπει πελάτη από μένα. Η εποχές των μονοπωλίων τελείωσαν. Καιρός να αλλάξει η τακτική της αρπακτής προς εξυπηρέτηση και όφελος του κοινού.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
valperik
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 13 Αύγ 2013, 15:47
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από valperik »

Χαιρετώ,
Εγώ πήρα ένα αντιπρόσωπο γνωστής βιομηχανίας όπλων τις προάλλες για να τον ρωτήσω πληροφορίες για ένα συγκεκριμένο μοντέλο που με ενδιαφέρει και απογοητεύτηκα πολύ με την προσέγγιση και τον τρόπο του. :x
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από Phinix »

valperik έγραψε:Χαιρετώ,
Εγώ πήρα ένα αντιπρόσωπο γνωστής βιομηχανίας όπλων τις προάλλες για να τον ρωτήσω πληροφορίες για ένα συγκεκριμένο μοντέλο που με ενδιαφέρει και απογοητεύτηκα πολύ με την προσέγγιση και τον τρόπο του. :x
ρε γμτ...κατι μου θυμιζει, κατι μου θυμιζει
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”