Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από tracker686 »

Παιδεια καλημερα μπορειτε να μου δωσετε καποιες ιστοσελιδες για κυνηγετικα ειδη να αγοραζω? Απο Αγγλια ενδιαφερωμε περισσοτερο,ειχα μια ισοσελιδα παλια απο Αγγλια αλλα την εχασα απο τα Favorites μου.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Π.Σ
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από Phinix »

Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από tracker686 »

Phinix έγραψε:Ela re file

http://www.sportsmanguncentre.co.uk/
Ευχαριστω φιλε μου,αν βρεις και αλλη ιστοσελιδα,καλοδεχουμενη ;)
Άβαταρ μέλους
vas.vas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 14 Οκτ 2010, 07:12
Τοποθεσία: ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ , ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από vas.vas »

www.cabelas.com

Πολυ καλά προιόντα αλλά λίγο ακριβά...
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από LAGOS »

Μπορείτε να μας πείτε ενδεικτικά τα έξοδα αποστολής? Π.χ για ένα παντελόνι ή ένα λάδι καθαρισμού?
Ευχαριστώ.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από Stelios K. »

[quote="LAGOS"]Μπορείτε να μας πείτε ενδεικτικά τα έξοδα αποστολής? Π.χ για ένα παντελόνι ή ένα λάδι καθαρισμού?
Ευχαριστώ.[/quote
φιλε δεν αξιζει τον κοπο για τετοια πραγματα. αν ειναι κατι ακριβο ναι, αλλα φτινα δεν αξιζει. το εψαξα.
KKILER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 13 Αύγ 2010, 05:45

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από KKILER »

winchester έγραψε:Παιδεια καλημερα μπορειτε να μου δωσετε καποιες ιστοσελιδες για κυνηγετικα ειδη να αγοραζω? Απο Αγγλια ενδιαφερωμε περισσοτερο,ειχα μια ισοσελιδα παλια απο Αγγλια αλλα την εχασα απο τα Favorites μου.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Π.Σ
CABELLAS. COM ΦΙΛΕ. ΕΦΕΡΑ ΜΙΑ ΦΑΟΥΣΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΩΣ ΤΩΡΑ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΥ.
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από NIKOLAS »

KKILER έγραψε:
winchester έγραψε:Παιδεια καλημερα μπορειτε να μου δωσετε καποιες ιστοσελιδες για κυνηγετικα ειδη να αγοραζω? Απο Αγγλια ενδιαφερωμε περισσοτερο,ειχα μια ισοσελιδα παλια απο Αγγλια αλλα την εχασα απο τα Favorites μου.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Π.Σ
CABELLAS. COM ΦΙΛΕ. ΕΦΕΡΑ ΜΙΑ ΦΑΟΥΣΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΩΣ ΤΩΡΑ. ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΥ.

ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ -ΓΝΩΜΗ.ΜΕ ΤΑ SIZE ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ? ΔΗΛ ΕΓΩ ΦΟΡΩ ΠΧ 43 ΑΡΒΥΛΟ(ΣΤΡΑΤΟΥ) ΑΛΛΑ 45 ΑΘΛΙΤΗΚΟ ΔΗΛ Η ΙΣΙΑ ΜΟΥ ΕΝ ΒΡΕΘΕΤΕ Η ΜΑΛΛΩΝ Η ΙΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΖΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΜΝΟΥΝ. :lol: Ε ΑΜΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΑΡΒΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ CABELLA ΤΙ SIZE NA ΠΙΑΩ?ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ .ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΗΠΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝ ΠΟΜΠΑ.
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από dangerous »

εχω και γω αυτο το προβλημα φιλε νικολα μπορει αθλητικα να θελω 45 44.5 αρβυλα ομως 44 καμουν μου ακριβως..αυτο που ηθελα να σας ρωτησω μιας και μιλατε για την σελιδα του cabela...βρηκα κατι προστατευτικα για φιδια..καποιος ειχε πει πως αγορασε αυτα τα προστατευτικα δεν βρηκα ομως το ποστ για να ανοιξω εκει συζητηση.. ειναι και αδιαβροχα?ειναι πολυ χοντρα κουραζουν?ιδρωνει το ποδι?εχουν ανετο περπατημα??

ειναι γιαυτα που μιλαμε??

http://www.cabelas.com/product/Whitewat ... nake+proof
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αγορα κυνηγετικων ειδων απο Εξωτερικο

Δημοσίευση από admin »

Παιδιά καλημέρα απλά να σας πώ κάτι για τον cabela γιατί έχει πάνω απο 10 χρόνια που κάνω αγορές απο εκεί. Αξίζει να αγοράζεται όταν πέφτει το δολλάριο και όταν έχει εκπτώσεις ή μέσα απο το bargain cave . Ο λόγος είναι ότι είναι πολύ ακριβά τα μεταφορικά και τα εκτελωνιστικά. Εάν φέρεται κάτι με το πλοίο κάνει απο 3 βδομάδες μέχρι 3 μήνες (μου έτυχε) με το αεροπλάνο έρχονται εντός μιας βδομάδας αλλά είναι +40% της αξίας των εμπορευμάτων + €40 εκτελωνισμός. Εγω προσωπικά μόνο πράγματα που δέν υπάρχουν στην Κύπρο φέρνω απο το εξωτερικό ή πράγματα που η διαφορά τους είναι τεράστια. Το size προσέξτε τα πολύ υπάρχουν τα sizing charts που μπορε΄ςι να δείς και τα ευρωπαικά αντίστοιχα νούμερα αλλά στα ρούχα το L των αμερικάνων είναι xl ευρωπαικό. Φυσικά θέλω να σας πώ ένα πράγμα καλύτερα καμια φορά να δείτε τα προϊόντα απο κοντά σε ένα τοπικό μαγαζί και δέν πειράζει να δώσετε 5-10 ευρό περισσότερα γιατί εάν δέν σας κάτσει απο το εξωτερικό θα σας μείνει η ζημιά. Πιστεύω στην Κύπρο τα μαγαζιά έχουν εμπλουτιστεί σε ικανοποιητικό βαθμό και οι τιμές είναι καλές.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”