ΧΑΘΗΚΕ ημιαιμο μπρακ!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

ΧΑΘΗΚΕ ημιαιμο μπρακ!!

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Σημερα 16/12/2012 χαθηκε το πρωί στην περιοχή Ληθροδόντα ημίαιμο θηλικό μπρακ μικρόσοσμο που ακούει στο όνομα ΛΙΖΑ. Όποιος μπορεί να βοηθήση να μ στείλη πμ!! Ευχαριστώ!!
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Marios.S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2012, 16:39

Re: ΧΑΘΗΚΕ ημιαιμο μπρακ!!

Δημοσίευση από Marios.S »

Φίλε γρηγορη

Σήμερα στο λυθροδοντα άκουσα ένα σκυλάκι να κλαει και κυριολεκτικά σπαραζε από της 8,30 ως της 11,30 που φύγαμε

Ηταν στο απέναντι βουνό και στην αρχή νόμιζα ότι πιάστηκε σε παγίδα ......αλλά από τον ήχο κατάλαβα ότι έτρεχε δεξιά και αριστερά στην κορυφη του βουνου και έκλαιγε

Δεν το είδα να σου πω αν ειναι το δικο σου κσι τι χρώματα ήταν ......μάλλον θα ήταν καφέ η μαύρο για να μην φαίνεται

Δυστυχώς είμασταν μακριά διαφορετικά θα πήγαινα να το βρω ....τόσο σπαραγμό που έβγαζε

Τώρα στην περιοχή κατα τύχης πήγα σήμερα δεν την ξέρω και πολύ καλά αλλά ήταν πιο πάνω από λυθροδοντα

Πήγαινε εκει που αφήσεις το αυτοκίνητο και άφησε καμμιά φανέλα με μυρωδιά δικιά σου με φαγητό ...συνήθως αν πας εκεί πρωί πρωί κάπου εκεί κοντά θα είναι

Μαρίος
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: ΧΑΘΗΚΕ ημιαιμο μπρακ!!

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Marios.S έγραψε:Φίλε γρηγορη

Σήμερα στο λυθροδοντα άκουσα ένα σκυλάκι να κλαει και κυριολεκτικά σπαραζε από της 8,30 ως της 11,30 που φύγαμε

Ηταν στο απέναντι βουνό και στην αρχή νόμιζα ότι πιάστηκε σε παγίδα ......αλλά από τον ήχο κατάλαβα ότι έτρεχε δεξιά και αριστερά στην κορυφη του βουνου και έκλαιγε

Δεν το είδα να σου πω αν ειναι το δικο σου κσι τι χρώματα ήταν ......μάλλον θα ήταν καφέ η μαύρο για να μην φαίνεται

Δυστυχώς είμασταν μακριά διαφορετικά θα πήγαινα να το βρω ....τόσο σπαραγμό που έβγαζε

Τώρα στην περιοχή κατα τύχης πήγα σήμερα δεν την ξέρω και πολύ καλά αλλά ήταν πιο πάνω από λυθροδοντα

Πήγαινε εκει που αφήσεις το αυτοκίνητο και άφησε καμμιά φανέλα με μυρωδιά δικιά σου με φαγητό ...συνήθως αν πας εκεί πρωί πρωί κάπου εκεί κοντά θα είναι

Μαρίος
Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρο φίλε μου!!
εχω δικό μου άνθρωπο στο χωριο αλλα για να μην μου πει τιποτα σημαινει δεν ειναι αυτος!!! Θα ξαναπαω να δω. Την ψαξαμε σε ολα τα βουνα αλλα δυστυχως δεν ειδαμε τιποτα!! Καθως φευγαμε στο δρομο μας συναντισαμε γυρο στους 10 αδεσποτους σκύλους. Η περιοχες αυτες ειναι γεματες με αδεσποτα σκυλια. :cry:
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”