Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από andros »

06032010390.jpg
έβρετε την σκύλα :?: διότι αν μεν χωρείται τον λαό έχετε πρόβλημα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
sotiris!129

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε φιλε επαιξα 1 φορα 1 μολις εκατεβικαμε που το αυτοκινητο εστησα το οπλο εβαλα 2 χαρτουτσιες μεσα οι αλλοι εμαχουνταν να στισουν οπλα ακομα για να καταλαβεις ζε μες τα σκοτινα ειδα την που με καπελιασε!!! εκαμα της ενα παιξιμο πολλα δινατο !!! πιστεπσε με απολαφσα την οσο ζε τες αλλες που περπατο 3ς ωρες μες τα αγγαθκια για να τες εβρω χωρις σκυλο τον καιρο της ζικλας!!! για μενα το συκεκριμενω πουλι ειναι το καλιτερο που ουλλα τα αλλα θυραματα!
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από andros »

ε Σωτο μου το κυνήγι ρε φίλε εν τζαι σκοπευτήριο κάπια θηράματα εν ιεροσιλία να πεθαίνουν χωρίς μόχθο χρόνο τζαι κόπο ;)
sotiris!129

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε φιλε εκαμα ζε κοπο ζε μοχθο ζε πουουλα ζινι την μερα μετα που την επαιξα ζε εν ηβρα αλλην :roll: αλλα τουλαχιστο εφκαλα την καθε λιο που το γιλεκο εβλεπα την επιανα κουραγιο ζε παλε!!! επροσεχα την αμπα ζε φκει κανενα φτερουι που πανω της να χαλασει η ομορφκια της οσπου να την παρω σπιτι να την δει το μωρο! :lol: :lol: μεν φανταστεις 2-3 παιζω καθε χρονο εν ξερω τοπους που τες πιανει, 1-2 τοπους που αμαν ειμαστε 3 ατομα η παρεα πιος να την φκαλει πιος να την παιξει!
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από andros »

καλά επεισές με ε θα σου δείξω κίτρινη εν να δόκω μόνο φάουλ :lol: :lol: :lol: :lol:
sotiris!129

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ασεν κατι εν ζε τουτο! παντος αρεσε μου η κουβεντα σου πως το κυνηγι ενε σκοπευτηριο!
1 εχω να σου πω ομως επιδη αρεσκει μου το συνκεκριμενο πουλι παρα πολλα, αμαν την δεις ζε περασι μια μερα που ενα τοπο η ωρα 5¨45 μες τα σκοτινα, παενε ηστερα που μια εφτομα 2 η ακομα ζε 3ς ζε αν δεν την παιξουν εν να την δεις παλε η ωρα 5¨45 ακριβος που τον ιδιο τοπο ουτε δευτερολεπτο εν αρκει!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:εγω μονο με video μπορω να τους το φιξω ρε LUI γιατι με την φωτογραφια χανεις πολλα παρα πολλα!!! πχ ζιαμε στον ποταμο που εφκαλε 8-10 φραγγολινες μαζι ενα σικομα μεσα σε 1 δευτερολεπτο ασπουμε πια φωτογραφια μπορει να το διξει??? ευτιχως ευτιχως που εισουν ζεσι ζιαμε γιατι εν 8α επιστεφκε ο Αθιμος , παρολο που ειμαι σιουρος πως ακομα εν πιστεφκει 8-)
ε Αθιμε φερτον μιτσι που μου επεπσες εχτες με τα σεττερ, αν φερμαρουν ετσι καλα οπως λαλις μεσα σε 1 ωρα εν να εν τελιομενη η δουλεια!!! ΑΑΑΑ ζε ειβρα αλλο ενα τοπο με τριφιλια ερεσα με το αυτοκινητο ειδα 3ς σκεφτου να κατεβασεις σκυλο ακομα ζιαμε :geek:
ε lui δευτερα να παρουμε το lui να του βαλουμε 2-3 ορτικια μες το τριφιλλι γιατι αρκις πολλα ζε εν κριμα το σκυλλι!!!
Πιστευκω ..πιστευκω :D :D αλλα εν επεψα κανεναν με Σεττερ φίλε... :?
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
sotiris!129

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν του admin που λεο,
επιδη ειπα πως εν κα κλισω καπια στοματα και επιδη οχι πως υποστιριζω τα ιμιαιμα σκυλια αλλα επιδη τουτο εχω τουτο διχνω, τουτο εκπεδεφσα, και τουτο αγαπω
και επιδει θελω να αναψω λια αιματα!!! ατε κοπελια πιαστε τον νουρο μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από miky55 »

φιλε μου Σωτηρη ,δεν αμφιβαλλω οτι εν πολλα ωραιο το μωρο σου αλλα πε μου ρε Σωτο που την γεννα τζινη ποσα εφκικαν οπως το δικο σου(να ιχνηλατη και να φερμαρη).οταν μηκακον παθη κατι η αμα γεραση η αμα θελησης να το ζευγαρωσης τι θα κανεις?Δυστυχως οσο καλα και αν ειναι εχουν ημερομηνια ληξης.
sotiris!129

Re: Καθαροαιμα η Ιμιαιμα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε φιλε
1) που την γεννα τουτι ειχε και αλλα σκυλια αλλα δεν εχω καμια μα καμια ιδεα τη απεγιναν
2) οπως ειπα και σε αλλα ποστ το σκυλι μου ΔΕΝ φερμαρει αλλα ιχνηλατι κοντοστεκει λιο αμαν κοντεψει στο θυραμα αλλα δεν το λες φερμα, ομως απο την συνπεριφορα του και απο τις κινισεις του ειναι αρκετα 100% για να καταλαβω μετα που ποσα δευτερολεπτα εν να φκαλει κατι!
3) δεν θα το βαλω για αναπαραγογει α)γιατι του χρονου φεφκω για master σε 3 χρονια 8α επιστρεψω κυπρο και β) γιατι παντα εθελα ενα μπρακ (ο σκυλος θα μινει κυπρο και θα κυνηγα με τον πατερα μου ελπιζω να του ακουι, οσα και να μου δοκουν ο σκυλος ΔΕΝ ειναι για πουλιμα ασχετος αν και με το να τον κρατισω ζινα τα 3 χρονια μπορει να ειναι η καταστροφη του στο κυνηγι αλλα ΔΕΝ τον διο με τπτ)
4) κατα την αποψη μου 1 μετριο σκυλι στα χερια ενος καλου κυνηγου θα γινει καλο σκυλι ιμιαιμο η καθαροαιμο αλλα ενα καλο σκυλι στα χερια ενος αχαπαρου κυνηγου θα καταλιξει ενα αχαπαρο σκυλι!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”