Αγώνας Pointer-setter

Άβαταρ μέλους
Hunter25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Οκτ 2010, 22:20

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από Hunter25 »

kypros έγραψε:ευτυχως που υπαρχουν και οι αγωνες φιλε για να θυμουμαστε και λιο δαμε στη Κυπρο οτι δεν ειναι ο λαγος το μονο θηραμα του νησιου και οτι τα πουλοσκυλλα υπαρχουν και οφειλουν το μεγαλιο τουσ στα φτερωτα ασχετα εαν οι συμπατριωτες μασ ακουν λαγοσ και μετα το χαος... μην με παρεξηγησεις δεν το λεω για σενα αλλα για να καταλαβουν μερικοι οτι εξω απο το οριο της τελίας που εμεις ζουμε και θεωρουμε το κεντρο του πλανητη καποιοι αλλοι οι οποιοι εστησαν καποιες φιλες δεν φορουν παροπιδες που τους αφηνουν να βλεπουν μονο οτι εχει τριχες!
φίλε κύπρο αν και ξεφεύγουμε από το αρχικό θέμα που είναι Αγώνας Pointer-setter , αυτά που έγραψες είναι πολύ σωστά και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου , είναι πολύ λίγοι oi γνήσιοι κυνηγή του λαγού που κυνηγάνε μόνο λαγό από παράδωση αντιθέτως οι υπολοιποι άλλοι δήθεν λαγοκινηγοί είναι στη μόδα τον καιρών , είναι αυτοί που μας χλευάζουν εμάς που κυνηγάμε το φτερωτό , είναι αυτοί που κάθε χρόνο αλλάσουν 10 σκυλιά και τα αλλά 10 που είχαν μενούν αδέσποτα , είναι αυτοί που ειρωνευονται τα σκυλιά μας χωρίς να έχουν ιδέα τη θυσίες έκαναν ορισμένοι άνθρωποι εκατοντάδες χρόνια πριν για να αναδείξουν κάποιες φίλες και να της παραδώσουν στις μέρες μας
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από BECCACCIA »

kypros έγραψε:
miky55 έγραψε:φιλε αντρο δυστυχως στους αγωνες πρακτικου κυνηγιου δεν επιτρεπετε στα κουρτχααρ να ιχνηλατισουν αν φερμαρουν λαγο χανουν ποντο αν τον καταδιωξουν αποκλειονται.οσο για φερμες που βλεπεις υπαρχουν και λευκες φερμες ρωτα ομως τον admin που ηταν παρων να σου πει.
ευτυχως που υπαρχουν και οι αγωνες φιλε για να θυμουμαστε και λιο δαμε στη Κυπρο οτι δεν ειναι ο λαγος το μονο θηραμα του νησιου και οτι τα πουλοσκυλλα υπαρχουν και οφειλουν το μεγαλιο τουσ στα φτερωτα ασχετα εαν οι συμπατριωτες μασ ακουν λαγοσ και μετα το χαος... μην με παρεξηγησεις δεν το λεω για σενα αλλα για να καταλαβουν μερικοι οτι εξω απο το οριο της τελίας που εμεις ζουμε και θεωρουμε το κεντρο του πλανητη καποιοι αλλοι οι οποιοι εστησαν καποιες φιλες δεν φορουν παροπιδες που τους αφηνουν να βλεπουν μονο οτι εχει τριχες!
συφωνω απολυτα, βαρεθηκα να ακουω την ιδια ερωτηση , ΠΟΣΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΕΠΑΙΞΕΣ ?σαν να τζαι μονο οι λαοι εχουν αξια .
ασε που τα τελεια κυνηγοσκυλα ειναι αυτα που τους τσηλουν .
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από kypros »

κυνηγω με το ζευγαρι μου φτεροτο φιλε μου. περιπεζουμε διαφοροι και με βλεπουν με ιποτιμιτικο ιφος. εχουν 15 σηιλουσ , φκαλουν 300 λαουσ ολοχρονα και στο κυνηγι πεζουν 1.

κυνηγω φτεροτω, παιζω τα πουλια μου και καθε χρονο βαζω και 3,4 λαουσ στο θαλαμο... και εκεινοι συνεχιζουν... εφκαλα 180 και οι σχιλλοι μου εν φοτηκια και εν πεζω τουσ παλιο περτικουσ... ε οκ εγω θα παιζω 3 λαουσ και 60 περτικουσ και να με περιπεζεισ οτι ειμαι περτικαρισ και εσι να πεζεισ 1 λαο ολοχρονα για να λεγεσε λαουθκιαρισ...
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
sotiris!129

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε κυπρο και οι αλλοι που βλεπου αυτι την κουβεντα, ακουσα απο πολους να λενε πως οι σκυλοι πρεπει να ειναι μαστροι για να φερμαρουν-ξετριποσουν φραγγολινα και οτι πολλοι σκυλοι αντιμετοπιζουν προβλημα με το συνκεκριμενο θηραμα...εν αληθεια?
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από lusso »

sotiris!129 έγραψε:φιλε κυπρο και οι αλλοι που βλεπου αυτι την κουβεντα, ακουσα απο πολους να λενε πως οι σκυλοι πρεπει να ειναι μαστροι για να φερμαρουν-ξετριποσουν φραγγολινα και οτι πολλοι σκυλοι αντιμετοπιζουν προβλημα με το συνκεκριμενο θηραμα...εν αληθεια?
οντος εν λιο παραξενη η συμπεριφορα του σκυλου στο συγκεκριμενο θηραμα(τουλαχιστον του δικου μου που τωρα μαθενει τι ειναι). εν πιο αργος και πιο διστακτικος σε αντιθεση με το περδικι που εν πολλα πιο γρηγορος. απ οτι εκταλαβα πρεπει να ποδαρονουν πολλα αμμα εν μεσα σε φυτειες κ αναγκαζουν το σκυλλο να τες γυρευει αδικα.
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από nature »

kypros έγραψε:κυνηγω με το ζευγαρι μου φτεροτο φιλε μου. περιπεζουμε διαφοροι και με βλεπουν με ιποτιμιτικο ιφος. εχουν 15 σηιλουσ , φκαλουν 300 λαουσ ολοχρονα και στο κυνηγι πεζουν 1.

κυνηγω φτεροτω, παιζω τα πουλια μου και καθε χρονο βαζω και 3,4 λαουσ στο θαλαμο... και εκεινοι συνεχιζουν... εφκαλα 180 και οι σχιλλοι μου εν φοτηκια και εν πεζω τουσ παλιο περτικουσ... ε οκ εγω θα παιζω 3 λαουσ και 60 περτικουσ και να με περιπεζεισ οτι ειμαι περτικαρισ και εσι να πεζεισ 1 λαο ολοχρονα για να λεγεσε λαουθκιαρισ...

Φίλε Κύπρο πάντως για μένα είναι υποτιμητικό να χτυπάς 60 περτίτζια σε 1 σαιζόν....! Εντάξει είσαι μέσα στο κοτα αλλά;

Φιλικά πάντα
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από nature »

miky55 έγραψε:φιλε αντρο δυστυχως στους αγωνες πρακτικου κυνηγιου δεν επιτρεπετε στα κουρτχααρ να ιχνηλατισουν αν φερμαρουν λαγο χανουν ποντο αν τον καταδιωξουν αποκλειονται.οσο για φερμες που βλεπεις υπαρχουν και λευκες φερμες ρωτα ομως τον admin που ηταν παρων να σου πει.
Φίλε miky5 στους αγώνες των κουρτσχααρ δεν επιτρέπεται να ιχνηλατήσουν γενικά σε όλους τους αγώνες ή μόνο σε μερικούς; Δεν είναι μέσα στα πρότυπα της φυλής η ιχνηλασία; Είμαι άσχετος με αγώνες αν και πρώην κάτοχος κουρτσχααρ.

Οι φέρμες πάντως απο τις φωτογραφίες απίστευτες, συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από admin »

Ο Αγώνας όντος ήταν δύσκολος γιατί αο την μια ο αέρας ήταν πολύ κάτω και απο την άλλη συνεχώς άλλαζε φορά. Αλλά και εκεί πορούσες να δείς σκυλιά με μυαλό που άλλαζαν κατεύθυνση σύμφωνα με την φορά του αέρα. Υπήρχαν φέρμες λευκές όταν τα πουλιά ποδάρωναν ή προσηκώνονταν. Σε μια φάση πάτησα πάνω σε δύο λαγούς τους οποίους έπιασα βίντεο. . Αλλά πάνω στα γραφώμενα σας θέλω να προσθέσω κάτι ο Κύπριος Κυνηγός(οι περισσότεροι) δέν ξέρουν τι θέλουν. Θέλουν τον Σούπερ σκύλο. Να ιχνηλατά, να φερμάρει, να τσιλά να έν υπάκουως να έν αιμοβόρος και κ.τ.λ κ.τλ για αυτό η βλακεία του τον οδηγεί στο να διασταυρώνει Μπικλ με Ρointer για να πάρει τα χαρακτηριστηκά απο τις δύο φιλές ενώ στο τέλος γεμίζουν οι τόποι αδέσποτους μπάσταρδους. Αν είσαι του λαού και σου αρέσει η ιχνηλασία (αν ξέρεις τι πάει να πεί αυτό) μάθε για τα χαρακτηριστικά φυλής ιχνηλάτη και επέλεξε καλά αίματα απο την συγκεκριμένη φυλή. Εάν είσαι φύλος της φέρμας πράξε το ίδιο αυτό πρέπει να είναι το μήνυμα που πρέπει να παίρνουν ιδιαίτερα οι νεαροί κυνηγοί για να μην ταλαιπωρούνται και να προκαλούν και προβλήματα
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από Laurona »

Hunter25 έγραψε:
kypros έγραψε:ευτυχως που υπαρχουν και οι αγωνες φιλε για να θυμουμαστε και λιο δαμε στη Κυπρο οτι δεν ειναι ο λαγος το μονο θηραμα του νησιου και οτι τα πουλοσκυλλα υπαρχουν και οφειλουν το μεγαλιο τουσ στα φτερωτα ασχετα εαν οι συμπατριωτες μασ ακουν λαγοσ και μετα το χαος... μην με παρεξηγησεις δεν το λεω για σενα αλλα για να καταλαβουν μερικοι οτι εξω απο το οριο της τελίας που εμεις ζουμε και θεωρουμε το κεντρο του πλανητη καποιοι αλλοι οι οποιοι εστησαν καποιες φιλες δεν φορουν παροπιδες που τους αφηνουν να βλεπουν μονο οτι εχει τριχες!
φίλε κύπρο αν και ξεφεύγουμε από το αρχικό θέμα που είναι Αγώνας Pointer-setter , αυτά που έγραψες είναι πολύ σωστά και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου , είναι πολύ λίγοι oi γνήσιοι κυνηγή του λαγού που κυνηγάνε μόνο λαγό από παράδωση αντιθέτως οι υπολοιποι άλλοι δήθεν λαγοκινηγοί είναι στη μόδα τον καιρών , είναι αυτοί που μας χλευάζουν εμάς που κυνηγάμε το φτερωτό , είναι αυτοί που κάθε χρόνο αλλάσουν 10 σκυλιά και τα αλλά 10 που είχαν μενούν αδέσποτα , είναι αυτοί που ειρωνευονται τα σκυλιά μας χωρίς να έχουν ιδέα τη θυσίες έκαναν ορισμένοι άνθρωποι εκατοντάδες χρόνια πριν για να αναδείξουν κάποιες φίλες και να της παραδώσουν στις μέρες μας
Συμφωνω εν μερει με τα παιδια πιο πανω ΓΙΑΤΙ θα ηθελα να προσθεσω και κατι ακομα και οχι γιατ ιλενε κατι λαθος!

Κυπρο μην πιανεις μονο την μια ακρη ρε φιλε, οταν θες να επισημανεις κατι να το κανεις και για τις δυο κατηγοριες ''βαρβαρων''

Η μια ειναι αυτη που αναφερεις που εχει μυθοποιιησει τον λαγο, τον εχει κανει μοδα και νομιζει οτι οποιος δεν κυνηγα λαγο, δεν ειναι κυνηγος.......εστω εαν οι πλειστοι δεν ξερουν ουτεν να ξεχωρησουν το σημειο βοσκης που την διαδρομη που εκαμεν για να κατσει, ουτε καν πως να τα χρησιμοποιησουν αναλογως της φυλης που εχουν στα χερια τους.

Υπαρχει ομως και η αλλη κατηγορια φιλε μου........οι πασσ περτικαριες.που εχουν ποστο εξω που τες κλουβες και περνουν μαζι τους εκτος που το οπλο και μιαν αποσσιηη και πιανουν τα περτιτζια με τες σακουλες και μετα δειχνουν τα και καμνουν τους περτικαριες.......στα νεα την νυκτα, η της πεθερας τους η της καυκας τους.

Οξα εσυ εν ακουσες το ...................'' Ευηηηηηη.........ο Κωστης μου επεξεν 16 περτιτζια την Κυριακη :evil: Μαναμου ρε εν πολλα καλος τζινιος(τα ονοματα εινα ιεντελως συμπτωματικα)

Αν ειναι να τα λεμε ολα να τα λεμε ολα.

Κυνηγος του λαγου δεν ειναι εκεινος που εχει 16 σκυλους και ενα διπλοκαμπινο σαν τρακτορ και φκαλει τους 8 μερες την εβδομαδα εξω..............ουτε το μαμμοθρεφτο που αν περπατησει 100 μετρα πιανετε.......... και που καθετε στο σταμα, η στην κλουβα η παιζει τα περτιτζια που το αυτοκινητο.

ΛΙΓΟΙ ειναι οι περδικοκυνηγοι με αρχιδια....που εχουν σκυλους που μπορεις να πεις περδικοσκυλα..και που ξερουν πως να παρουν ενα αγριο περδικι.....πως και που το βρισκεις και που θα πιασει μετα την τριτη φορα που θα πρεπει να το σηκωσεις και ενα σπασει που το κοπαι για να κατσει να το φερμαρει ο σκυλος.

ΠΕΡΔΙΚΟΚΥΝΗΓΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΟ ΚΑΙ ΚΤΥΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΞΕΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΜΑΡΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΟΥ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ 3-5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΛΕΥΡΑΣ ΜΕ ΑΝΗΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΣΤΟΧΙΑ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΦΕΡΜΑ..........ΜΕΤΑ ΠΟΥ 20 ΛΕΠΤΑ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΠΙΣΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ.

ΕΓΩ ..........οταν με ρωτουν τι κυνηγω λεω του λαο.Ξερεις γιατι???

Γιατι εν εχω τα ποδια που θελει ο περτικοκυνηγος για να τα πιασει. Εν ειμαι περδικοκυνηγος φιλε μου, παω αργα και δεν με συγκινει το πουλι αυτο ΕΚΤΟΣ και αν μου το φερμαρει το σκυλι μου.ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΛΩ.

Θα το κτυπησω μονο εαν βρεθει στο δρομο μου και μου το φερμαρει ο σκυλος μου.

Και επειδη κυνηγω με φερμας..........οτι παιξω, για να το παιξω.θελω να εν με φερμα!!!

Ο μονος λογος που σηκωνομαι το πρωι για το τζινι ειναι για εκεινη την ευλογημενη στιγμη της φερμας!!!

Απλως προτιμω τον λαγο απ τα αλλα θηραματα.Ξερεις ποσους λαγους παιζω το χρονο?Απο τιποτε μεχρι 3 το πολυ.

Περδικια?Απο τιποτε μεχρι 10.Οχι επειδη εν ειμαι καλος, ειμαι πολυ καλυτερος απο εκεινους που παιζουν τα τριπλασια μου.Επειδη θελω να εχω φερμες, και επειδη αμα παιζω αφερμαριστα χαλω το σκυλο που εκτιζα ολο το χ ονο

Φετος πηγα ολες και ολες 3 εξορμησεις.Το σκυλι αρρωστησε και εν μπορουσα να παω κυνηγι................δεν ξαναπηγα κυνηγι φιλε μου.Προτιμω να μην παω παρα να παω να παιξω κατι χωρις το σκυλο μου.Και ας ερχομαι πολλες φορες παπαγαλος.....

Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΜΑΣ........ΚΑΙ ΕΝ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΝΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ...ΚΑΙ ΕΝΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ.

Φιλε Μικυ, ασχολεισε με την αγαπημενη μου φυλη..........θελω να μου πεις, γιατι δεν μετραει σε αγωνα ΑΚΙ η φερμα σε λαγο σε μια φυλη σαν τα kurzhaar!!! Εγω προσωπικα ξεροντας τους αγωνες που πρεπει να περασουν αυτα τα σκυλια στην Γερμανια..........το θεωρω τουλαχιστον...........προσβολη προς την φυλη αυτη....σαν να φοραμε παροπιδες ενα πραμα.......σαν να αγνοουμε το γιατι φτιαχτηκε αυτος ο σκυλος και γιατι διαχωριστικε απ τους γερμανους απ το αρχικο Αγγλικο ποιντερ.

Επισης θελω να ρωτησω.....στους αγωνες του ομιλου, γιατι δεν μπορουν να λαβουν μερος, σκυλια χωρις χαρτια και να ειναι εκτος συναγωνισμου.........αυτα τα σκυλια εππεσαν που τα συννεφα?

Μην με παρεξηγησεις απλα το θεωρω αδικια.

Και σε παρακαλω αναρτησε καπου το προγραμμα για το 2011.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Yiannis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 13 Μάιος 2010, 21:34

Re: Αγώνας Pointer-setter

Δημοσίευση από Yiannis »

ΦΙΛΕ ΧΡΥΣΑΝΘΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΔΙΚΟΚΥΝΗΓΟΥΣ. ΣΙΓΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΕΡΔΙΚΟΚΥΝΗΓΟΙ ΗΡΕΜΑ..ΜΕ ΟΥΛΛΑ ΤΟΥΤΑ ΠΟΥ ΛΑΛΕΙΤΕ ΕΝΘΑΡΥΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΛΑΓΟΚΥΝΗΓΟΥΣ.

ΟΧΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ..ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΠΕΡΤΙΚΟΥ ΕΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΜΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΛΟ.

ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΠΑΙΖΕΙ 1-3 ΛΑΟΥΣ..ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ. ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ 20-30 ΠΕΡΤΙΚΟΥΣ. Ο ΤΖΙΡΙΣ ΜΟΥ ΕΜΑΘΕ ΜΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΧΕΡΩ ΕΓΩ ΤΖΙΑΙ ΤΖΙΝΟΣ. ΤΟ ΠΕΡΤΙΚΟ ΕΤΖΙΝΙΟΥΝ ΤΟΝ ΟΠΟΥ ΕΝ ΕΣΗΙ ΧΩΜΑΤΟΣΤΡΑΤΑ ΚΑΙ ΚΛΟΥΒΑ ΚΑΙ Ο ΝΟΟΝ ΝΟΙΤΟ.

ΚΑΤΕΙΓΟΡΗΤΑΙ ΤΟΥΣ ΛΑΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑΝΕΙ ΣΑΣ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΝ ΛΑΑΡΗΣ Η ΠΕΡΤΙΚΑΡΗΣ. ΣΟΡΡΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΛΛΟΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΟΥΣΤΑ. ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΙΕΡΕΣΤΕ ΠΟΥ ΕΛΛΙΑΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΦΕΤΟΣ ΕΝ ΣΑΣ ΙΔΑ ΠΟΥΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΤΖΙΕ ΝΑ ΕΤΖΙΝΙΙΣΑ.

Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΘΩΡΕΙ ΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΤΕ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΓΩ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΡΘΑ ΚΑΙ ΣΤΑΡΑΤΑ. Μ....Σ ΚΑΜΟΥΝ ΟΥΛΛΟΙ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΠΕΡΤΙΚΑΡΙΕΣ ΚΑΙ Ι ΔΗΘΕΝ ΛΑΑΡΙΕΣ.

ΟΠΟΙΟΣ ΝΙΩΣΕΙ ΘΙΓΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”