ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
Nikos έγραψε:Κοπέλια βρήκατε το λάδι?
Για μεταφορικό απο Πάφο - Λεμεσό ή το αντίστροφο ενεν αναγκη να χρεώνεστε.... Κάμνω το καθημερινά ετσι πολύ ευχαριστως να σας βοηθήσω..
Σπύρο έκαμες την εισαγωγή?
Nίκο καλησπέρα, δεν έκανα την εισαγωγή καθώς μου έστειλαν μήνυμα και μου είπαν ότι το πιο πιθανό θα έκαμναν έκρηξη μέσα στο αεροπλάνο με την αλλαγή πίεσης, έτσι μου έστειλε ο Σόλωνας μαζί με το Χάρη Δημητριάδη. :)
ΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΚΚΕΛΛΕ ΜΑΣ ΤΑ ΤΑΞΙΑ ΟΜΩΣ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΜΜΟΤΗΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΓΕΙΛΩ ΠΡΑΜΑΤΑ ΧΡΕΩΣΗ ΕΙΝΑΙ(ACS) 10 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ.....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΠΟ ΠΑΦΟ ΓΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 3-4 ΕΥΡΩ!!!

ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΛΕΜΕΣΟ(AKIS EXPRESS)ΘΕΛΟΥΝ 7 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΡΕΙ ΗΤΑΝ 12 :shock: :shock: :shock:

ΚΑΙ 9.20 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑ :o :o :o :? :? :? :? :? :? :? :?
Aφού σου είπα ότι το ΑKIS κόφκει την σχοιρινά, ιδιαίτερα αν έχει τζαι είσπραξη. Νομίζω το Travel Express εν το πιο φτηνό. Όπως και να χει αν ξαναχρειαστώ πετάσσουμαι με το αυτοκίνητο ή το αεροπλάνο ως τη Πάφο, το πιο πιθανόν θα μου έρτει πιο φτηνά. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Μεχρι Λεμεσο περνω τα εγω αν θελετε ρε
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Nikos »

Pathfinder έγραψε:Μεχρι Λεμεσο περνω τα εγω αν θελετε ρε
Ρε Σπυρο ήταν να σε πάρουν μέσα με λίγα λογια!! :?

Αυτό είπα κι εγώ Αλέξη αλλά δυστυχως αν δεις τα ποστ έγιναν απο 1 Απριλίου και εμείς τώρα τα είδαμε :? :? η αλήθεια εγώ έβαλα πολλές απουσίες γι αυτο και δεν τα είδα. Κριμα γιατι θα μπορουσαν τα παιδιά να γλιτώσουν τα μεταφορικά.

Τα τηλέφωνα μας έχετε τα ρε κοπέλια μεν αντραπήτε αν χρειαστείτε κατι στο μέλλον γιατί στο φόρουμ μπορεί να τύχουν χιλια πράματα και να μην το δουμε το ποστ....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ηρταμε καθυστερημενα:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Nikos έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Μεχρι Λεμεσο περνω τα εγω αν θελετε ρε
Ρε Σπυρο ήταν να σε πάρουν μέσα με λίγα λογια!! :?

Αυτό είπα κι εγώ Αλέξη αλλά δυστυχως αν δεις τα ποστ έγιναν απο 1 Απριλίου και εμείς τώρα τα είδαμε :? :? η αλήθεια εγώ έβαλα πολλές απουσίες γι αυτο και δεν τα είδα. Κριμα γιατι θα μπορουσαν τα παιδιά να γλιτώσουν τα μεταφορικά.

Τα τηλέφωνα μας έχετε τα ρε κοπέλια μεν αντραπήτε αν χρειαστείτε κατι στο μέλλον γιατί στο φόρουμ μπορεί να τύχουν χιλια πράματα και να μην το δουμε το ποστ....
Να νομίζουν ότι εισάγω εκρηκτικά/χημικά/τοξικά τζιαι να με κάτσουν μέσα.

Υ.Γ

Aμάναμου ήντα ωραία φωτογραφία που έβαλες α, θορώ σε να σου κάμνουν έξωση που το φασσογκρούπ. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Nikos »

Α φιλε μου η φάσσα εν φάσσα αλλα και η φραγκολίνα εν φραγκολίνα.... :D
Άλλη φάση το ένα και άλλη το άλλο... ;)
Δύο διαφορέτικα αλλα και αγαπημένα κυνήγια :) :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”