ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Athos 1978 έγραψε:
ALEXIS έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ.ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
ΚΑΙ D.I.Y
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ
ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ

Φίλε μου γεμάτος ο τόπος είναι με αυτό που είναι γενικής χρήσης και το χρησιμοποιώ εδώ και 10 χρόνια .

Αυτό που θέλει ο Χρυσανθος είναι μόνο για όπλα, και εγώ προσωπικά δεν ήξερα ότι υπήρχε.
Φιλε Αθω εσυ που εισαι και σκοπευτης πες μας κανενα λαδι καλο να τα λαθκιασουμε λιο...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Laurona έγραψε:Το λαδι που χρησιμοποιώ εδω κ χρόνια κ ειμαι απόλυτα ευχαριστημενος.
εαν καποιος ξερει που το πουλάνε σε μεγαλο σπρει γιατί το ψαχνω κ το βρισκω μονον σε μικρη έκδοση.Μιλω γ λεμεσο
ευχαριστώ
ΧΡΥΣΑΝΘΕ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ!!!

ΤΟ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΕΚΔΟΣΗ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΑ 300ML?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Laurona »

Σολωνα το χρησιμοποιω απο το 2006, ισως και πιο παλια και ειμαι παρα πολυευχαριστημενος.

Βγαινει στην εκδοση των τριακοσιων που εβαλες και σε πιο μικρη νομιζω των 100.

Τα πιο μικρα τα εχω παντα ενα σε καθε θηκη οπλου και συντηρω το οπλο εξωτερικα με πανι μετα απο καθε κυνηγι.
Το μεγαλο το εχω στην βαλιτσα με τα παρελκομενα καθαρισμου και το χρησιμοποιω για τον γενικο καθαρισμο του οπλου.

Ομως εχει απο περσυ βρισκω μονο τα μικρα στα καταστηματα.Ειχα αποθεμα αλλα μου εχει τελειωσει και γιαυτο ψαχνω το μεγαλο.

Σε παρακαλω εαν βρισκεις στειλε μου δυο μεγαλα με ακις εχπρεσ (Οδος Θεσσαλονικης- Λεμεσος) και χρεωσε τα στον παραπηληπτη.

Στειλε μου την τιμη και τα στοιχεια σου με μυνημα για να σου στειλω με ακις εχπρεσσ (γραψε πιο σε βολευει) τα λεφτα και οποτε μπορεσεις τα στελνεις.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Laurona έγραψε:Σολωνα το χρησιμοποιω απο το 2006, ισως και πιο παλια και ειμαι παρα πολυευχαριστημενος.

Βγαινει στην εκδοση των τριακοσιων που εβαλες και σε πιο μικρη νομιζω των 100.

Τα πιο μικρα τα εχω παντα ενα σε καθε θηκη οπλου και συντηρω το οπλο εξωτερικα με πανι μετα απο καθε κυνηγι.
Το μεγαλο το εχω στην βαλιτσα με τα παρελκομενα καθαρισμου και το χρησιμοποιω για τον γενικο καθαρισμο του οπλου.

Ομως εχει απο περσυ βρισκω μονο τα μικρα στα καταστηματα.Ειχα αποθεμα αλλα μου εχει τελειωσει και γιαυτο ψαχνω το μεγαλο.

Σε παρακαλω εαν βρισκεις στειλε μου δυο μεγαλα με ακις εχπρεσ (Οδος Θεσσαλονικης- Λεμεσος) και χρεωσε τα στον παραπηληπτη.

Στειλε μου την τιμη και τα στοιχεια σου με μυνημα για να σου στειλω με ακις εχπρεσσ (γραψε πιο σε βολευει) τα λεφτα και οποτε μπορεσεις τα στελνεις.
ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΕ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Laurona »

Ευχαριστω :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Breda Pegaso έγραψε:
Athos 1978 έγραψε:
ALEXIS έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ.ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
ΚΑΙ D.I.Y
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ
ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ

Φίλε μου γεμάτος ο τόπος είναι με αυτό που είναι γενικής χρήσης και το χρησιμοποιώ εδώ και 10 χρόνια .

Αυτό που θέλει ο Χρυσανθος είναι μόνο για όπλα, και εγώ προσωπικά δεν ήξερα ότι υπήρχε.
Φιλε Αθω εσυ που εισαι και σκοπευτης πες μας κανενα λαδι καλο να τα λαθκιασουμε λιο...

Φίλε Στέφανε για το δικό σου ( όπλο ) αυτό είναι υπέρ αρκετό
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Τελειο! Καθαρισμος και συντηρηση!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Laurona έγραψε:Σολωνα το χρησιμοποιω απο το 2006, ισως και πιο παλια και ειμαι παρα πολυευχαριστημενος.

Βγαινει στην εκδοση των τριακοσιων που εβαλες και σε πιο μικρη νομιζω των 100.

Τα πιο μικρα τα εχω παντα ενα σε καθε θηκη οπλου και συντηρω το οπλο εξωτερικα με πανι μετα απο καθε κυνηγι.
Το μεγαλο το εχω στην βαλιτσα με τα παρελκομενα καθαρισμου και το χρησιμοποιω για τον γενικο καθαρισμο του οπλου.

Ομως εχει απο περσυ βρισκω μονο τα μικρα στα καταστηματα.Ειχα αποθεμα αλλα μου εχει τελειωσει και γιαυτο ψαχνω το μεγαλο.

Σε παρακαλω εαν βρισκεις στειλε μου δυο μεγαλα με ακις εχπρεσ (Οδος Θεσσαλονικης- Λεμεσος) και χρεωσε τα στον παραπηληπτη.

Στειλε μου την τιμη και τα στοιχεια σου με μυνημα για να σου στειλω με ακις εχπρεσσ (γραψε πιο σε βολευει) τα λεφτα και οποτε μπορεσεις τα στελνεις.
ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΕ!
Σόλωνα μου πιάννεις παραγγελίες; :D

Θέλω τζιαι εγώ να το τεστάρω. :D

Βασικά αν γνωρίζει κάποιος ένα τόπο που υπάρχει σίγουρα στη Λάρνακα πριν να χώσω το Σόλωνα :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Laurona έγραψε:Σολωνα το χρησιμοποιω απο το 2006, ισως και πιο παλια και ειμαι παρα πολυευχαριστημενος.

Βγαινει στην εκδοση των τριακοσιων που εβαλες και σε πιο μικρη νομιζω των 100.

Τα πιο μικρα τα εχω παντα ενα σε καθε θηκη οπλου και συντηρω το οπλο εξωτερικα με πανι μετα απο καθε κυνηγι.
Το μεγαλο το εχω στην βαλιτσα με τα παρελκομενα καθαρισμου και το χρησιμοποιω για τον γενικο καθαρισμο του οπλου.

Ομως εχει απο περσυ βρισκω μονο τα μικρα στα καταστηματα.Ειχα αποθεμα αλλα μου εχει τελειωσει και γιαυτο ψαχνω το μεγαλο.

Σε παρακαλω εαν βρισκεις στειλε μου δυο μεγαλα με ακις εχπρεσ (Οδος Θεσσαλονικης- Λεμεσος) και χρεωσε τα στον παραπηληπτη.

Στειλε μου την τιμη και τα στοιχεια σου με μυνημα για να σου στειλω με ακις εχπρεσσ (γραψε πιο σε βολευει) τα λεφτα και οποτε μπορεσεις τα στελνεις.
ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΕ!
Σόλωνα μου πιάννεις παραγγελίες; :D

Θέλω τζιαι εγώ να το τεστάρω. :D

Βασικά αν γνωρίζει κάποιος ένα τόπο που υπάρχει σίγουρα στη Λάρνακα πριν να χώσω το Σόλωνα :D
ΣΠΥΡΟ ΜΟΥ ΨΑΞΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!

ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ,ΘΑ ΤΟ ΔΩ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ Ο ΧΑΡΗΣ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΤΑΞΙ Η ΝΑ ΠΑΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ...ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΗ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ 100% ΕΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΕΝΤΡΟ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ΣΠΥΡΟ ΜΟΥ ΨΑΞΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!

ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ,ΘΑ ΤΟ ΔΩ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ Ο ΧΑΡΗΣ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΤΑΞΙ Η ΝΑ ΠΑΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ...ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΗ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ 100% ΕΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΚΕΝΤΡΟ!!!
Nα σαι καλά Σόλωνα μου, έχω 3 τόπους που πάω σίγουρα δεν το είδα καθώς μόνο Ballistol είδα και Napier. Σπίτι έχω το Ballistol και αυτό χρησιμοποιώ αλλά αν έχει κάποιο καλύτερο από αυτό εγώ είμαι πρόθυμος να το δοκιμάσω. :D

Edit - Το βρήκα από το εξωτερικό 10 Ευρώ το ένα και 10 Ευρώ να μου το στείλουν ανεξαρτήτως το πόσα θα παραγγείλω. Δλδ αν πιάσω 5 το σύνολο θα είναι 60 Ευρώ. Αν είναι Σόλωνα μου στείλε μου σε π.μ πόσα το βρίσκεις εσύ να δω αν μου συμφέρει να το πιάσω από εδώ ή από το εξωτερικό.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”