ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Laurona »

Κ γω τόσα τα περνα Σπυρο.
9 κ κατι μα μς την αυξηση του φπα θα ναι δεκα σημερα
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΠΥΡΟ ΚΑΙ ΧΡΥΣΑΝΘΕ ΕΙΝΑΙ 7 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ(100ml) ΚΑΙ 12 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ(300ml)+ ΤΟ ΤΑΞΙ.....ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ!!!

ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ(BERETTA) ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙOYΣΑ/ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΚΑΝΗ ΝΑ ΔΕΧΕΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΟΛΥΒΔΟΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ!

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΗΝ ΚΑΝΗ...ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ....ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΕ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ!!

ΕΧΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ BRUNOX ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΑΡΚΕΤΟ ΡΟΛΟ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..Η ΚΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΥΑΛΛΙ ΤΩΡΑ...ΑΠΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΟΛΥΒΔΟ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΓΡΕΖΑ ΑΠΟ ΝΙΚΕΛ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΛΟΓΟ ΤΙΣ ΣΚΛΥΡΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗ ΑΦΟΜΟΙΩΣΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΝΗ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Laurona »

Γιαυτο ακριβως το πήρα κ το χργσιμοποιω εγω.
λογω τον ταππων σαν πρωτο φυσιγγιο σε ολα τα κυνηγια ειχα αυτο το προβλημα.

Λιγο ακριβο το βρισκεις φιλε μου στα δωδεκα ευρω.
αν όμως δεν βρισκω αλλου θα το παρω.
εμεινε ενα μεγάλο μαχαζι που δεν κοίταξα.
Θα το κοιταξω κ θα σε ενημερωσω εαν το βρω απο δεκα κ κατω ωστε να σε συμφέρει κ σενα Στο μελλον εαν θελεις αλλα

Εχεις π.μ
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Άρα προχωρώ για εισαγωγή, θα πιάσω 5-6 για να μου έρτει και πιο φτηνά, αν έχει κανένα που θέλει λαλείτε μου σε π.μ, ευχαριστώ παιδιά.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Nikos »

Κοπέλια βρήκατε το λάδι?
Για μεταφορικό απο Πάφο - Λεμεσό ή το αντίστροφο ενεν αναγκη να χρεώνεστε.... Κάμνω το καθημερινά ετσι πολύ ευχαριστως να σας βοηθήσω..
Σπύρο έκαμες την εισαγωγή?
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Laurona »

Ναι Νικολη μου ευχαριστω :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Nikos »

Ωραία ... ! :)
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Nikos έγραψε:Κοπέλια βρήκατε το λάδι?
Για μεταφορικό απο Πάφο - Λεμεσό ή το αντίστροφο ενεν αναγκη να χρεώνεστε.... Κάμνω το καθημερινά ετσι πολύ ευχαριστως να σας βοηθήσω..
Σπύρο έκαμες την εισαγωγή?
Nίκο καλησπέρα, δεν έκανα την εισαγωγή καθώς μου έστειλαν μήνυμα και μου είπαν ότι το πιο πιθανό θα έκαμναν έκρηξη μέσα στο αεροπλάνο με την αλλαγή πίεσης, έτσι μου έστειλε ο Σόλωνας μαζί με το Χάρη Δημητριάδη. :)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Nikos έγραψε:Κοπέλια βρήκατε το λάδι?
Για μεταφορικό απο Πάφο - Λεμεσό ή το αντίστροφο ενεν αναγκη να χρεώνεστε.... Κάμνω το καθημερινά ετσι πολύ ευχαριστως να σας βοηθήσω..
Σπύρο έκαμες την εισαγωγή?
Nίκο καλησπέρα, δεν έκανα την εισαγωγή καθώς μου έστειλαν μήνυμα και μου είπαν ότι το πιο πιθανό θα έκαμναν έκρηξη μέσα στο αεροπλάνο με την αλλαγή πίεσης, έτσι μου έστειλε ο Σόλωνας μαζί με το Χάρη Δημητριάδη. :)
ΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΚΚΕΛΛΕ ΜΑΣ ΤΑ ΤΑΞΙΑ ΟΜΩΣ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΜΜΟΤΗΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΓΕΙΛΩ ΠΡΑΜΑΤΑ ΧΡΕΩΣΗ ΕΙΝΑΙ(ACS) 10 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ.....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΠΟ ΠΑΦΟ ΓΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 3-4 ΕΥΡΩ!!!

ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΛΕΜΕΣΟ(AKIS EXPRESS)ΘΕΛΟΥΝ 7 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΡΕΙ ΗΤΑΝ 12 :shock: :shock: :shock:

ΚΑΙ 9.20 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑ :o :o :o :? :? :? :? :? :? :? :?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Sergios »

Κηροζίνη σε τελούι μαλακό που τρίφουν τα σινιά χωρίς το φάρμακο φυσικά.....ενα πέρασμα και γίνεται κρύσταλλο....το είδα προχτές σε ενα θείο μου....μετά περνά ρούχο και χαρτί υγείας για να αποδείξει ότι δεν μένει τίποτα μέσα.....κι εγώ τυρανιόμουν με το Legia (έχω την σειρά όλη ) θέλω σχολαστικά 1 ώρα να το καθαρίσω

Φυσικά βάζω Καζαντζίδη στο λαπτοπ έχω ανοικτή την πόρτα να μυρίζει το βρεγμένο χώμα, νέσκαφε και μάχουμε ενώ ο νους μου φανταζεται τις ντουφεκιές της Κυριακής....αρρωωωωστιαααααα :shock: :shock: :roll: :roll: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”