ΕJECTORS

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

ΕJECTORS

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εχω εναν προβλημα με το ejector της πανω καννης χωρης να σιρω σσιηπεδκια οταν ανοιγω το οπλο καποτε πετασση μου την χαρτουτσια παρολο που εβκαλατα εκαθαρισατα εβαλα κρεμα αλλα παλε καμνη το τι μπορει να φτεει?????
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ANTROS BREDA έγραψε:εχω εναν προβλημα με το ejector της πανω καννης χωρης να σιρω σσιηπεδκια οταν ανοιγω το οπλο καποτε πετασση μου την χαρτουτσια παρολο που εβκαλατα εκαθαρισατα εβαλα κρεμα αλλα παλε καμνη το τι μπορει να φτεει?????
Είχε και ο πατέρας μου παρόμοιο πρόβλημα όπου του επέτασσε τσαι τις 2 χαρτούτσιες έστω τζιαι αν έπαιζε μόνο την 1. Το πρόβλημα λύθηκε όταν έβγαλε και ξαναέβαλε το ξυλάκι. Αν σου το κάμνει συνέχεια τότε πρέπει να πάεις σε οπλουργό σίγουρα πράματα.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

spyrosspyrou851 έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:εχω εναν προβλημα με το ejector της πανω καννης χωρης να σιρω σσιηπεδκια οταν ανοιγω το οπλο καποτε πετασση μου την χαρτουτσια παρολο που εβκαλατα εκαθαρισατα εβαλα κρεμα αλλα παλε καμνη το τι μπορει να φτεει?????
Είχε και ο πατέρας μου παρόμοιο πρόβλημα όπου του επέτασσε τσαι τις 2 χαρτούτσιες έστω τζιαι αν έπαιζε μόνο την 1. Το πρόβλημα λύθηκε όταν έβγαλε και ξαναέβαλε το ξυλάκι. Αν σου το κάμνει συνέχεια τότε πρέπει να πάεις σε οπλουργό σίγουρα πράματα.
ποιο ξυλακι???
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

φιλε αφου καμνει το χωρης να σηρο σιηπεδκια
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ANTROS BREDA έγραψε:φιλε αφου καμνει το χωρης να σηρο σιηπεδκια
Εννοούσα το ξυλάκι των κάννων, και όπως είπα παρόμοιο, όχι το ίδιο. Άκουσες κανένα παράξενο ήχο την ώρα κάποιας βολής ή την ώρα που το συναρμολογείς; Επίσης, κινείται κανένα κομμάτι παραπάνω που το κανονικό; Την ώρα που συναρμολογείς το όπλο τζαι πετάσσουντε έν σου κάμνει κάποιο πρόβλημα ή κάποιο παράξενο ήχο;
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από Savvas »

Άμπα και θέλει να σου πει κάτι, όπως "παρέτα και εν κάμνεις" :lol:
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Savvas έγραψε:Άμπα και θέλει να σου πει κάτι, όπως "παρέτα και εν κάμνεις" :lol:
Μήπως η πάνω κάννη πάσχει από πρόωρη εξόλκευση. :lol: :lol:


Σοβαρά τωρά, πήγαινε σε ένα οπλουργό να το δεί πριν να ξαναπάεις κυνήγι. Άν ξεκίνησε να σπάζει κάτι μπορεί να του προκαλέσεις παραπάνω ζημιά.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

τελικα ο google ξερει τα παντα :lol: εβκαλα το ejector και εκαθαρισα με οδοντοβρουτσα τα καναλια και ολα μια χαρα! σας ευχαριστω πολυ!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ANTROS BREDA έγραψε:τελικα ο google ξερει τα παντα :lol: εβκαλα το ejector και εκαθαρισα με οδοντοβρουτσα τα καναλια και ολα μια χαρα! σας ευχαριστω πολυ!
Είχε κανένα άγιωμα ή ξιμαρισιά;
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΕJECTORS

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

αγιωμα οχι μαλλον κανενα γρεζο απο την τριβι!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”