Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από Laurona »

Κουκλα πρεπει να ενι αλλα εν μου καμνει :lol:

Εγω θελω την κουκλα να εν πανω - κατω :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
sotiris!129

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από sotiris!129 »

το θεμα ειναι να εξικιοθει το μωρο με το οπλο να μαθει να επομιζει σοστα και να κανει προστοχεφση...
ο αρφος μου 12 χρονον ειναι και παιζει με κανονικο οπλο στο σκοπευτηριο sporting επιασε 20/50 πρην το κυνηγι, και επαιζε 24 γραμαρια δηλαδη ειχε δυσκους που ηταν αδινατο να τους πιασει λογο αποστασεις :D και το οπλο που επαιζε ειναι skeet 5χ5 σταθερα chock που παλε δεν τον βοη8ουσε καθολου! ομως ο μιτσις εχει καλες προοπτικες
την πρωτη κυριακη ειδε ο παπας μου ενα περτιζι που εκατσε ενα τοπο και εξεκινησε να παει να το παιξει....αρκεπσε του ο μιτσις φερμου το οπλο να το παιξω εγω μπλα μπλα μπλα... παει ζιαμε προσικονετε ο περτικος στα 20-25 μετρα πισκαλια του μια λαλι μου ο παπας μου... ουτε εκλοτσισε ο περτικος εγινε μαπα! :lol: εγω εν ειμουν μαζι τους αλλα ο μιτσις ειρτε σπιτι με ενα χαμογελο ως ζιπανω!
ζε στα ορτικια φετος εκαμε ενα double, ζε αρκοπεζουνα 1 κυριακη της φασας doyble!
τωρα αρκεψε ζε σαλαβατα του παπα μου να παει να του πιασει οπλο για να πιγενει σκοπευτηριο... αλλα φοναζω εγω να μινει ακομα 2-3 χρονια γιατι μετα εν να εχει προβλημα με τα κοντακια επιδη εν να μεγαλονει και δεν θα τον βολευκει το κοντακει καθε χρονο που εν να μεγαλονει το χερι του!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από Laurona »

Ειδες ηντα χαραν εσει να τους θωρεις να μαθαινουν σωστη σειρα στο τζινιν και να προοδευκουν.

Κουτσιουν οι μιτσιοι τζιε η χαρα σου εν παραπανω απ οτι θα ηταν αμμα το επεζες εσυ το θηραμα :D

Παντως ρε Σωτο, θωρω το μιτσην να σου βαλει γιαλια, και να τον κλειδωνεις εσσω για να μεν παει τζινιν τζιε να φερνει παραπανω σου εσσω :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
sotiris!129

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από sotiris!129 »

μαζι μου δεν τον περνω γιατι μουρμουρα... δοσμου το δοσμου το δοσμου το... 3ερεις εσυ ηνταλος καμουν τα μωρα...
αλλα οσο καλος ζε να γινει εμενα δεν με φτανει :lol: :lol:
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από mikros »

Ε σωτηρη μεν εισαι ψονιο!!! :lol: :lol: :lol:
εμενα ο ξαερφος μου εν 8 και βαλει μου γιαλια στο φλοπερ με τους στρουθους... ο μιτσις εχει μελλον και παιδεια
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
sotiris!129

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από sotiris!129 »

"ο νεος ειναι ορεος μα παντα εφτιχος ο παλιος ειναι αλιος" που λαλι ζε ενα τραγουδι :lol:
οσο καλος να εν ο μαθητης φιλε μου τον δασκαλο ποτε δεν τον περνα :D
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από mikros »

εν καλα οπως τα λαλεις μα δυστιχος δεν ειμαι ο δασκαλος του :lol: :lol: :lol:
ο μιτσις με το φλοπερ στο πολ τραπ παιζει 10-15-20 ...δηλαδη οσο και εγω μονο που του περνω 6 χρονια
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
sotiris!129

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από sotiris!129 »

14 χρονον και εσυ μιτσις εισαι εχεις και εσυ πολλα να μαθεις :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Koutsofteros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 21 Σεπ 2011, 14:07

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από Koutsofteros »

marinos.a έγραψε:side by side φλοπερ πρέπει να εν κούκλα.
Εν έσιει ένα όπλο ψεύτικο, με χαρτουτσιούες, σινακλίκκια κλπ που πουλούν στα παιχνίθκια? Μοντε κάρλο το όνομα του.. Φαντάζουμαι οι παραπάνω που σας είχαν το, τζαι εκάμναν παγανιές μες το σπίτι σαν εμένα... :lol:
Ε..το φλοπέρ το side by side, εν ξεχωρίζει που τζιήνο...η μάνα μου εν ήταν ποττέ σίουρη αν κρατώ το φλοπέρ ή το ψεύτικο μες το σπίτι... :lol:
Όντως εν όμορφο πράμα...και μάλλον έτσι όπλα πρέπει να τα κρατάς έστω για συλλογή...
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, πριν από τις Εκλογές, κατά την διάρκεια του Πολέμου και..... μετά το Κυνήγι...! "
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αγορα διπλου φλομπερ - over under

Δημοσίευση από Laurona »

Κοπελια λοιπον μετα που εφα την αφορα καταληξα οτι πρεπει να κανω συμβιβασμο.

1. Μεταχειρισμενο διπλο που να ξυλονετε σε τρια μερη δεν βρηκα.
2. Καινουργιο απο 500 και πανω και δεν ειναι του budget μου σε ετσι εποχες.

Οποταν βρηκα μοναρουι, που ομως ξυλωνεται στα τρια, αρα θα μπορει να ειναι σε θηκη και να μεταφερεται σε θηκα και αρα καλυφκω το θεμα της ασφαλειας.

Απλα ο μιτσις θα μαθει να παιζει με μονο μια χαρτουτσια και σε συνομιλια που ειχα και με αλλους φιλους ισως εν καλυτερα κιολας ετσι.

Το φλομπερ που ειδα και μου αρεσε αρκετα ειναι το μονοκαννο το μπαικαλ.Μεν με ρωτησετε μοντελο ενι ξερω.
Ειναι καινουργιο, χωρις ριγα, δεν ξερω τσοκαρισμα, με εξολκεα και ασφαλεια στην σκανδαλη, και ανοιγει με ενα μοχλο ενωμενο στον υποφυλακτηρα της σκανδαλης.Η βαση εχει μαυρο χρωμα και το βρηκα και 180 Ευρω και 200 Ευρω.

Το εχει κανενας να μας πει την γνωμη του? Θελω πανω απ ολα ασφαλεια.Εχει παρουσαισει προβληματα οπως να πεζει με το κλεισιμο λ.χ, διοτι αυτο καποτε το ειχα δει σε φλοπερ φιλου φαλκο.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”