ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από marinos.a »

Stelios K. έγραψε:
XS^PRESTIGE έγραψε:Γρασο προτιμω PERAZZI....
ME 2
εντοπίσατε κάτι αρνητικό σε αυτό που πήρα? να μην το χρησιμοποιήσω?
Si vis pacem, para bellum
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Stelios K. »

οχι ρε φιλε απλα κανει την δουλεια που κανει καλυτερα η perazzi.
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από JiniosEmba »

egw xrisimopoio to ladi ts legia browning,,παρολο που το οπλο μου εν beretta εχω το τζινο τζιαι καθαριζο ολα τα μεταλλικα μερη,,,την καννη πουμεσα καμνο μαππουα τα κολοχαρτα τζιαι κουντοτα με στεκκουα τζιαι φκενη η ξημαρισια που την αλλη παντα,,,το οπλο γιαλλι μεσα εξω καννεσα κοντακια πομπα
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από 'petros' »

εχει κανενα μυστικο για καθαρισμο των εξωτερικων μεταλικων επιφανιων του οπλου απο σκουρια,αιμα κτλ?
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

'petros' έγραψε:εχει κανενα μυστικο για καθαρισμο των εξωτερικων μεταλικων επιφανιων του οπλου απο σκουρια,αιμα κτλ?
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ . ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ , ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από 'petros' »

LOUIS SETTER έγραψε:
'petros' έγραψε:εχει κανενα μυστικο για καθαρισμο των εξωτερικων μεταλικων επιφανιων του οπλου απο σκουρια,αιμα κτλ?
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ . ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ , ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ
ατε φιλουιμου και θα σου βαλω τις ευχες μου αν καθαρισει :lol: :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

'petros' έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:
'petros' έγραψε:εχει κανενα μυστικο για καθαρισμο των εξωτερικων μεταλικων επιφανιων του οπλου απο σκουρια,αιμα κτλ?
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ . ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ , ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ
ατε φιλουιμου και θα σου βαλω τις ευχες μου αν καθαρισει :lol: :lol: :lol:
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΦΙΛΟΥΗΝ ΜΟΥ, ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΠΙΝΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ, ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΑΛΛΙ ΚΟΜΜΑΤΙ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από WAFFEN »

φιλε δοκιμασε τα γερμανικα λιπαντικα της ballistol και δεν θα το μετανοιωσεις.
sotiris!129

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

LOUIS SETTER έγραψε:εχει κανενα μυστικο για καθαρισμο των εξωτερικων μεταλικων επιφανιων του οπλου απο σκουρια,αιμα κτλ?
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ . ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ , ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ[/quote]
ατε φιλουιμου και θα σου βαλω τις ευχες μου αν καθαρισει :lol: :lol: :lol:[/quote]
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΦΙΛΟΥΗΝ ΜΟΥ, ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΠΙΝΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ, ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΑΛΛΙ ΚΟΜΜΑΤΙ[/quote]

αμανα μου τη πουσκια μου παιζει τωρα!!! τασεις αλλους να τους τα καμεις γιαλλι ζε το δικο μου εν να μου τον καμεις κομα.... εν να αρκεπψει το ζινιι ζε να με θωρουν οι περτιζιοι ζε να γελουν!!!!
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από 'petros' »

sotiris!129 έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:εχει κανενα μυστικο για καθαρισμο των εξωτερικων μεταλικων επιφανιων του οπλου απο σκουρια,αιμα κτλ?
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ . ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ , ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ
ατε φιλουιμου και θα σου βαλω τις ευχες μου αν καθαρισει :lol: :lol: :lol:[/quote]
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΦΙΛΟΥΗΝ ΜΟΥ, ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΠΙΝΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ, ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΥΑΛΛΙ ΚΟΜΜΑΤΙ[/quote]

αμανα μου τη πουσκια μου παιζει τωρα!!! τασεις αλλους να τους τα καμεις γιαλλι ζε το δικο μου εν να μου τον καμεις κομα.... εν να αρκεπψει το ζινιι ζε να με θωρουν οι περτιζιοι ζε να γελουν!!!![/quote]
ρε σωτηρη αφησε να το καμω εγω πρωτα τζαι υστερα πιανεις σειρα :lol: :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”