ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

sotiris!129

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αμανα μου μανα μου κομενα ουλλα ζε λαλι μου σημερα ο Τασος εκαμα αφκα του ορτικιου ξυδατα παρτου "lui"
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από 'petros' »

:lol: :lol: :lol: :lol: δωσμουτα εμενα και πηγαινε 1ος :lol: :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
sotiris!129

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

οι φιλουι μου τωρα επικρισα θα τα φαω εγω τα αφκουθκια ζε εσεις πιετε τον καφε σας ξεροσφιρη! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από marinos.a »

γιατί ηταν να φατε τα αφκουθκια με τον καφέ?
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από 'petros' »

:lol: :lol: :lol:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

sotiris!129 έγραψε:οι φιλουι μου τωρα επικρισα θα τα φαω εγω τα αφκουθκια ζε εσεις πιετε τον καφε σας ξεροσφιρη! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
1. ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
2. ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΟΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΥΑΟΟΟΟΟΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΦΕΡΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΜΩ ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩ .
3. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΕΛΑ ΠΟΔΑ
4.ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ .
5. ΤΑ ΑΥΓΑ ΤΟΥ ΟΡΤΥΚΙΟΥ ΘΑ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ ΔΙΑ ΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΔΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ Ο ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ ΤΩΝ (Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ) ΤΑ ΕΤΑΞΕ ΣΕ ΜΕΝΑ . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
sotiris!129

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

1) ποτε εν εισαι εσσο! ουλι μερα ουλι νυχτα παεις δουλεια!
2)εχαθηκες εχει 1 εφτομα
3)ειπα σου πιασμε τηλεφωνο μια μερα που ΔΕΝ θα παεις δουλεια ζε να εχεις ωρα να μου το καμεις ζε να με πιαεις ακομα!
4) το ερμαρη με τα ξυδατα ολον τον ειδων ειναι στην κατω κουζινα που εν ιδιοκτησιας μου ζε αφου μου το ειπες πως 8α ερτεις θα κλιδοσω να μεν μπορει ο τασος να σου δοκει :lol: :lol: :lol: :lol:
εν να πρεπει να κατσετε να μαζεπσετε αλλα που το κλουβι να τα βρασετε να τα καθαρισετε να τα βαωλετε μες το ξυδι να γινουν πεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κατσε γαρε πσοφα :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ΣΟΥ . ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
sotiris!129

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αμανα μου μανα μου μα ποτε εγινες ετσι αθρωπουι?
ετελειοσε θα σε καμο block/delete ζε θα πιενω με τον Μηχα κυνηγι :lol: :lol:
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από AU-79 »

LOUIS SETTER έγραψε:
'petros' έγραψε:εχει κανενα μυστικο για καθαρισμο των εξωτερικων μεταλικων επιφανιων του οπλου απο σκουρια,αιμα κτλ?
ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ . ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ , ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ

Φιλε Λουη οτι καθαριστικο εχει η Napier εγορασα το θα εδωκα πανω που 100ευρω και ακομα εν εμαθα να το καθαριζω οι καννες μου ειναι σαν τον καρκινο απο τα στιγματα γιατι που το τελεφταιο κυνηγι της φασσας οπως ηταν εβαλα το μες την θηκη και μετα που 15 μερες που την ανοιξα το θεαμα ηταν πολλα τραγικο. Λιο η ημιμαθεια μου στο καθαρισμα λιο η αμελεια μου και εν και τα μεταλλα του οπλου απο οτι βλεπω πολλα ιδιοτροπα στην οξιδωση εκαματα π...ττους. Οπως ανοιξα την θηκη ηρτε μου να κλαιω...

Αν μπορεις που θα βαλεις το κειμενο βαρτο βημα βημα το τι κανεις και αν εν δθνατο και τη χρησιμοποιεις περκι τα καταφερω...αλλα μαλλον τοσο τραγικη κατασταση μπορει να θελουν πογιατισμα οι καννες ειναι σαν να και εφκαλα το που μες την αλαρμη!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”