ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από tracker686 »

πουλάω το όπλο μου ( 950 euro) winchester select light το αγόρασα πριν 6 μήνες καινούριο 1300 euro τηλ:99322264

πωλειτε μπλε της Γασκωνης αρσενικο 7 μηνών 250 ευρο(γρηγορη πωληση) (εχω ακομα 3 σκυλια και ειναι αδυνατο να συντηρώ και 4ο σκυλλο)
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟ ΕΝΑΝ ΕΠΑΝΙΕΛ ΒΡΕΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟAIΜΟ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΓΟΝΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΤΟΟ ΚΑΙ ΟΛΑ 3 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΜΕ ΘΙΛΙΚΙΑ ΑΛΛΙ ΕΠΑΝΙΕΛ ΙΤΕ ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΙΤΕ ΟΧΙ..ΑΝ ΕΙΠΑΡΧΙ ΚΑΠΙΟΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ 99455178
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Πωλείται Suzuki Vitara του 00' κυπριακό, χρώμα μπλέ με άσπρη hard-top καμπίνα, 160,000κμ, σε πολύ καλή κατάσταση, ρίμς, ταπετσαρία, κλείδωμα βοηθητικών στους τροχους, λαστιχομένο,εγκατάσταση τραβηχτήρα. Τιμή 4,500 ευρό (διαθέσιμη καρρότσα μεταφοράς με επιπλέον χρέωση). Tηλ. 99101002
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Πωλείται καρρότσα μεταφοράς σκύλλων μοντέλλο Daxara 107, 110Χ85, εισαγώμενη, εγγεγραμμένη, 1,5 χρονών, κάλυμμα ιδιοκατασκευή απο ελαφρύ συνθετικό, εσσωτερική επένδυση απο αδιάβροχο ξύλο, έξτρα λάστιχο, έξτρα μουσιαμάς-κάλυμμα και διαχωριστικό που αφερείται. τιμή: 650 ευρό, τηλ. 99101002
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Laurona »

Καλημερα

Δεν ξερω εαν επιτρεπετε η πιο κατω αγγελεια, αν οχι παρακαλω την διαχειρηση να μας ενημερωσει και να την διαγραψει.

Επειδη ομως εκτος απο το κυνηγι υπαρχουν και οι προσωπικες αναγκες για τον καθε εναν μας, το πιο κατω ισως να ενδιαφερει ατομα απο τον κυκλο μας.

Πολυ Συγγενικο μου προσωπο, ενοικιαζει διαμερισμα, 2μιση χρονων, στο υψωμα Αγ. Φυλας, σε ησυχη περιοχη, με εξαιρετικη θεα, ενος υπνοδωματιου(πολυ μεγαλου), πληρως επιπλωμενο, με full εντοιχισμενο εξοπλισμο, Ψυγειο και πλυντηριο, καθως και δικη του προσωπικη αποθηκη και χωρο σταθμεσης.

Τιμη 500 Ευρω το μηνα.

Το κινητο μου για οποιοδηποτε ραντεβου η πληροφοριες 99-530447

Χρυσανθος
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από admin »

Laurona έγραψε:Καλημερα

Δεν ξερω εαν επιτρεπετε η πιο κατω αγγελεια, αν οχι παρακαλω την διαχειρηση να μας ενημερωσει και να την διαγραψει.

Επειδη ομως εκτος απο το κυνηγι υπαρχουν και οι προσωπικες αναγκες για τον καθε εναν μας, το πιο κατω ισως να ενδιαφερει ατομα απο τον κυκλο μας.


Τιμη 500 Ευρω το μηνα.

ρε φίλε κανονικά απαγορεύεται αλλά ενα την αλλάξω λίο να την κάμω επιτεπόμενη
Λοιπόν
Πολυ Συγγενικο μου προσωπο, ενοικιαζει διαμερισμα, 2μιση χρονων, στο υψωμα Αγ. Φυλας με θέα το τσίταστρο της Παλόθκιας και πολύ κοντά σε περιοχή που κρατά λαγούς και περδίκια, , ενος υπνοδωματιου(πολυ μεγαλου), πληρως επιπλωμενο, με full εντοιχισμενο εξοπλισμο, Ψυγειο και πλυντηριο, καθως και δικη του προσωπικη αποθηκη για την κάσια του σχύλλου , τα άρβυλα την ματσούκα (όχι την Δήμητρα) και χωρο σταθμεσης για αυτοκίνητο και τρολλούϊ. Τωρά μάλιστα


Το κινητο μου για οποιοδηποτε ραντεβου η πληροφοριες 99-530447

Χρυσανθος
Προσέχουμε...για να έχουμε
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από AU-79 »

admin έγραψε:
Laurona έγραψε:Καλημερα

Δεν ξερω εαν επιτρεπετε η πιο κατω αγγελεια, αν οχι παρακαλω την διαχειρηση να μας ενημερωσει και να την διαγραψει.

Επειδη ομως εκτος απο το κυνηγι υπαρχουν και οι προσωπικες αναγκες για τον καθε εναν μας, το πιο κατω ισως να ενδιαφερει ατομα απο τον κυκλο μας.


Τιμη 500 Ευρω το μηνα.

ρε φίλε κανονικά απαγορεύεται αλλά ενα την αλλάξω λίο να την κάμω επιτεπόμενη
Λοιπόν
Πολυ Συγγενικο μου προσωπο, ενοικιαζει διαμερισμα, 2μιση χρονων, στο υψωμα Αγ. Φυλας με θέα το τσίταστρο της Παλόθκιας και πολύ κοντά σε περιοχή που κρατά λαγούς και περδίκια, , ενος υπνοδωματιου(πολυ μεγαλου), πληρως επιπλωμενο, με full εντοιχισμενο εξοπλισμο, Ψυγειο και πλυντηριο, καθως και δικη του προσωπικη αποθηκη για την κάσια του σχύλλου , τα άρβυλα την ματσούκα (όχι την Δήμητρα) και χωρο σταθμεσης για αυτοκίνητο και τρολλούϊ. Τωρά μάλιστα


Το κινητο μου για οποιοδηποτε ραντεβου η πληροφοριες 99-530447

Χρυσανθος
[/quote

Ετσι που το γραψεται καλλητερα να το εβαλλεται για πληστιριασμο εννα πιασει τα διπλα της αξιας του :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Laurona »

Εισαι πολλα καταπελλος, εθυμωσες με πολλα :evil: :evil: :evil:

Επιτρεπετε να μου βαλεις την Δημητρα την Ματσουκα(παντα τον ρολο της Ματσουκας πεζει τον η Δημητρα) με στην αποθηκην με το σηιλλο ρε Αριστε μου :evil: :evil:

Μετα εννα πρεπει να τους φκαλλω εξω μονο παραλιακη και νυκτα που κυκλοφορουν οι Ματσουκες :lol:

Την ΜΑΤΣΟΥΚΑ βαλουμεν την παντα να κοιματε διπλα μας :lol: :lol: :lol: Εν τζιε τυχεο το γεγονος οτι εν ΜΕΓΑΛΟ το υπνοδωματιο :lol: :lol:

Εφυρες με ρε λαωμενε :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Laurona »

Πουλω φωτογραφιες της Δημητρας που κολλουν πας τες ματσουκες

3ευρω η μια.Εαν η ματσουκα σας δεχετε και USB ΔΙΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

xarizete poutol 6 minwn...(pisteuete ka8aroemo...ti mana 3eroume tin,o papas agnoite) arseniko aspro me mpez gia pliorofories sto tilefono 97791969
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”