ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από kypros »

μια ερωτηση ...εαν ξερει καποιος. πανω στα καινουρια κοτσιανια οποιουδηποτε οπλου ( τα πρασινα) γραφει κατω χαμηλα ολα τα υπολοιπα οπλα που κατεχει το ατομο. εκει αναγραφονται ολα τα οπλα που ειχαν γραφει στο ατομο στο παρελθον ή μονο εκεινα που ειναι ακομα στη κατοχη του τη μερα εκδοσης του κοτσανιου.

δηλαδη εαν ενα οπλο εχει πωληθει αλλα ακομα παραμενει στη λιστα των οπλων ειναι φυσιολογικο, δηλαδη ετσι δουλευει το συστημα της αστυνομιας ή δεν εχει γινει σωστα η μεταβιβαση στο ατομο που το αγορασε?

ενα καποιος φιλος ξερει ή εχει καποιο φιλο αστυνομικο στο ελεγχο οπλων ας μας διαφωτησει παρακαλω
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
pant
Full Member
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 08 Μάιος 2010, 13:09

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από pant »

Κύπρο το έλεγξα και είναι μόνο τα όπλα που κατέχεις τώρα που αναγράφονται στο κάτω μέρος του πιστοποιητικού.
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

kypros έγραψε:
Stelios K. έγραψε:
kypros έγραψε:στελιο καινουριο σημαινει απαιχτο. επισης αν δεν ασχολεισε με σκοπευτηριο και θελεις το οπλο για γενικη χρηση το "επιπλο" δεν θα σου καμει. εκτος αν εισαι παλικαρι..
file eimai ERWTEVMENOS me afto to oplo. skopeftirio paw. gia kinigi exw allo oplo. twra gia to palikari ti ennoeis?
φιλε εννοω οτι το DT10 ειναι ενα οπλο πολυ καλο για το σκοπευτηριο αλλα εχει απαγορευτηκο βαρος για το κυνηγι. υππαρχουν ατομα που κυνηγουν περπατητο κυνηγι με το οπλο αυτο αλλα ειναι συνηθος νεαρα και μεγαλοσωμα ατομα το οποια εχουν συνηθησει και δεν τους ενοχλει το βαρος. δεν ειναι ευκολο να κυνηγας με 3,8 κιλα βαρος.

τωρα το θεμα του ερωτευμενου σε καταλαβαινω απολυτα αλλα πρεπει να εχεις υποπση σου οτι το οπλο πρεπει να το ερωτευτεις επομισμενο οχι οταν το βλεπεις σε βιτρινα και περιοδικα... προσεχε να μην κανεις λαθος και αγορασεις κατι που σου αρεσει αισθητικα... ειναι ιδιοριθμο οπλο και πρεπει να ριξεις φυσιγγια μαζι του πριν το παρεις.
Kupro mou exeis apoluto dikaio to 3erw. to exw dwkimasei se skopeftirio to exei enas filos pou paizei skeet kai gnorizw to oplo. ontos einai vareto kai an kanw afti ti kinisi ena 99% na to metaniwsw pou prwton tha poulisw ta opla mou kai deftero pou tha thelw na to pernw sto kinigi kai tha to lupame.........Μετάφραση απο διαχειριστές Κύπρο μου έχεις απόλυτο δίκαιο το ξέρω. Το έχω δοκιμάσει σε σκοπευτήριο το έχει ένας φίλος που παίζει σκεετ και γνωρίζω το όπλο . όντος είναι βαρετό και εάν κάνω αυτή την κίνηση ένα 99% να το μετανιώσω που πρώτο θα πουλήσω το όπλο μου και δεύτερο που θα θέλω να το παίρνω στο κυνήγι και θα το λυπάμαι. ..... ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Αν επιανα Beretta και γω DT10 θα είχα ως 1 επιλογη. Αλλά εν 4 κιλά χαζίρι το γέριμο αφου κυρίως για κυνήγι το θέλω.

Αν ειχε και κυνηγετική εκδοση με το ίδιο καλούπι με περαστό κλειδί κλπ 3.300kg ΜΑΛΙΣΤΑ!!!

Αλλά μόνο για κανένα στάμα κάμνει.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ BERETTA 682 TO ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΡΙΝ ΤΟ GOLD ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ.

ΕΙΝΑΙ 28'' ΠΟΛΥΤΣΙΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΑΙΡΕΤΑΙ ΣΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

nicolas theocharous έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ BERETTA 682 TO ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΡΙΝ ΤΟ GOLD ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ.

ΕΙΝΑΙ 28'' ΠΟΛΥΤΣΙΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΑΙΡΕΤΑΙ ΣΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.
ΝΙΚΟΛΑ καλημερα. ποσα πουλας το Beretta?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από admin »

Πωλείται καθαρόαιμη σκυλίτσα Epaneil Bredor με χαρτιά και όλα τις τα εμβόλια ξεκινημένη στο κυνήγι στην Πάφο τιμή €1100 για πληροφορίες 99586736 Στέλιος
Προσέχουμε...για να έχουμε
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

nicolas theocharous έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ BERETTA 682 TO ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΡΙΝ ΤΟ GOLD ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ.

ΕΙΝΑΙ 28'' ΠΟΛΥΤΣΙΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΑΙΡΕΤΑΙ ΣΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.
ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ ΤΖΙΝΤΟΝ ΣΙΕΠΕΤΤΟΝ ΤΑ ΓΕΡΙΜΑ ΠΟΣΑ ΤΟΝ ΠΟΥΛΑΣ?
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

Stelios K. έγραψε:
nicolas theocharous έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ BERETTA 682 TO ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΡΙΝ ΤΟ GOLD ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ.

ΕΙΝΑΙ 28'' ΠΟΛΥΤΣΙΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΑΙΡΕΤΑΙ ΣΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.
ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ ΤΖΙΝΤΟΝ ΣΙΕΠΕΤΤΟΝ ΤΑ ΓΕΡΙΜΑ ΠΟΣΑ ΤΟΝ ΠΟΥΛΑΣ?
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΣ ΤΟΝ 'Η ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΥΛΑΣ???????????
casachill
Full Member
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 12:38

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από casachill »

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 2 SKB ΟΠΛΑ. ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΛΟ 805 ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 50 ΦΥΣΙΓΓΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΜΕ ΚΑΛΑ ΞΥΛΑ.ΤΙΜΗ 1700 ΕΥΡΩ!!!
ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΛΟ 4000 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΕΞΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΚΑΙ 7 ΤΣΙΟΚΣ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΚΟΝΤΑΚΙ.ΤΙΜΗ 2600 ΕΥΡΩ!!! ΤΗΛ. 99-952-932
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”