ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από kypros »

πωλειται Suzuki Samurai 1600Euro.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

winchester έγραψε:
Stelios K. έγραψε:
winchester έγραψε:ζητείτε προς αγορά μεταχειρισμένο Beretta 682 gold E skeet!!![/quote

φιλε μου δεν βρικες τιποτε ακομα?
θα ερθεις πανω το σαββατοκυριακο?
έλα ρε Στέλιο μου, βρήκα καινούρια το gold skeet Ε 2500euro και το gold skeet 2400euro θα ψαξω ακομα λιγο αν δεν βρω τιποτα για μεταχειρισμένο θα παω για τα καινουρια,τι να κανω, εντομεταξυ αν ακούσεις κανενα να θελει winchester select light πουλαω το δικο μου 1100 euro οσο για το weekend θα δω τι θα κανω....
που τα βρεικες ρε φιλε? και πια η διαφορα τους?
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από pai »

πωλειτε σκυλα beagle χωρις χαρτια 2 χρονων ζευγαρωμενη(τωρα ειναι ενος μηνου) και αρσενικος(με χαρτια)15 ασταρταριστος και τα δυο 900 ευρο!
Andreassof
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 30 Απρ 2011, 08:12

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Andreassof »

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΣΚΥΛΛΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΟΙΝΤΕΡ ΗΛΙΚΙΑΣ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ, ΟΛΟΧΡΩΜΟ ΚΑΦΕ,ΣΤΑΘΕΡΗ ΦΕΡΜΑ .
ΚΑΤΟΠΙΝ ΔΟΚΙΜΗΣ ΔΟΚΙΜΗΣ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ
ΤΗΛ. 99439243 ΑΝΔΡΕΑΣ
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από tracker686 »

που τα βρεικες ρε φιλε? και πια η διαφορα τους?[/quote]

απο τον φιλιππο κωνσταντινιδη τον αντιπροσωπο της beretta στην Κυπρο,η διαφορα αδερφε μου ειναι οτι το Ε ειναι καινουριο μοντελο ενω το αλλο ειναι το πιο παλιο μοντελο,ετσι μου ειπε.
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από tracker686 »

πωλειτε μπλε της Γασκωνης αρσενικο 7 μηνων 300 ευρο(γρηγορη πωληση) (εχω ακομα 3 σκυλια και ειναι αδυνατο να συντηρώ και 4ο σκυλλο)
Cowboy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 28 Μάιος 2011, 11:14

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Cowboy »

Hercules έγραψε:Πωλειται αεροβολο ελατηριου DIANA 350 Magnum με τηλεφακο Simmons 3-9x50(Made in USA) και βαση τηλεφακου μονοκοματη ενιαια Sportmatch. Ειναι σε αριστη κατασταση, εχει ριξει κατω απο 500 σφαιριδια, ισως το πιο δυνατο αεροβολο ελατηριου που κυκλοφορει στην αγορα, ταχυτητα εξοδου βληματος 1250fps 360m/s.
Πωλειται λογο του οτι οτι δεν χρησιμοποιειται καθολου απο τον κατοχο του, λογο ελλειψης χρονου.

Τηλ. 99528077
Γεια σου. Ενδιαφερομαι για το αεροβολο αλλα κατι δεν ειναι σωστο με τον αριθμο τηλεφωνου σου και δεν μπορω να σε παρω.Aν υπαρχει ακομα παρε στο 697 7672100.
Hercules
Full Member
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 19:32

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Hercules »

Cowboy έγραψε:
Hercules έγραψε:Πωλειται αεροβολο ελατηριου DIANA 350 Magnum με τηλεφακο Simmons 3-9x50(Made in USA) και βαση τηλεφακου μονοκοματη ενιαια Sportmatch. Ειναι σε αριστη κατασταση, εχει ριξει κατω απο 500 σφαιριδια, ισως το πιο δυνατο αεροβολο ελατηριου που κυκλοφορει στην αγορα, ταχυτητα εξοδου βληματος 1250fps 360m/s.
Πωλειται λογο του οτι οτι δεν χρησιμοποιειται καθολου απο τον κατοχο του, λογο ελλειψης χρονου.

Τηλ. 99528077
Γεια σου. Ενδιαφερομαι για το αεροβολο αλλα κατι δεν ειναι σωστο με τον αριθμο τηλεφωνου σου και δεν μπορω να σε παρω.Aν υπαρχει ακομα παρε στο 697 7672100.
Φιλε ο αριθμος ειναι κυπριακος, το αεροβολο βρισκεται στην Κυπρο, απο τον αριθμο τηλεφωνου που εδωσες πρεπει να εισαι απο την Ελλαδα προφανως.
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Πωλείται σκυλλος αρενικός 3,5 χρονών Braque με English pointer, άριστος σε φτερωτό, πέρδικα,φραγγολίνα και μπεκάτσα! Πολύ δυνατή φέρμα! τιμή 1,500 ευρώ. Για δοκιμή και πληροφορίες 96380790
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

winchester έγραψε:που τα βρεικες ρε φιλε? και πια η διαφορα τους?
απο τον φιλιππο κωνσταντινιδη τον αντιπροσωπο της beretta στην Κυπρο,η διαφορα αδερφε μου ειναι οτι το Ε ειναι καινουριο μοντελο ενω το αλλο ειναι το πιο παλιο μοντελο,ετσι μου ειπε.[/quote]

φιλε αν ερθεις λεμεσο να τα δεις παρε με τηλ. να παμε μαζι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”