ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

file se efxaristw. gia na eimai ilikrineis skopeva na xrisimopioisw tin sira tis SAGA fetos giati apo persi emeina polu efxaristimenos apo ola ta fisigia se ola ta kynigia mou. afto pou me apasxolei einai to poso makria mporei na ktipisei afto to oplo. einai skeet me 18.4 avlous. tha EXW TA IDIA APOTELESMATA OPWS TO 682 GOLD E ME 18.6 avlous?
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από kypros »

φιλε ακου να δεις. προσωπικα εχω ενα 682 gold e sporting, ena 682 special skeet silver kai ena 686 special sporting 30inch. to gold e sporting εχει 18,6 αυλους οπως το δικο σου. Σε δοκιμες που εκαμα με τσιοκ 5 και 6 οι κατανομες ηταν πιο ανοικτες απο οτι το σταθερο σπεσιαλ σκεετ που εχει το αλλο μου οπλο. Οποτε σου λεω οτι με τα σταθερα τσιοκ στο σκεετ και 18,4 αυλο θα εχεις πιο καλα αποτελεσματα στο κυνηγι απο οτι με το διευριμενο αυλο και το 5αρι τσιοκ.

Αν στοχευεις σωστα λιγα ποθλια θα χασεις λογο τσιοκ με αυτο το οπλο. Απλα να ριχνεις φυσιγγια 32-36 γρ στο ενδημικο για να εχιες ποιο πικνο κυκλο. Στα φασσα τον αυγουστο μπορεις να κυνηγισεις και με πιο λιγα γραμαρια
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

kypros έγραψε:φιλε ακου να δεις. προσωπικα εχω ενα 682 gold e sporting, ena 682 special skeet silver kai ena 686 special sporting 30inch. to gold e sporting εχει 18,6 αυλους οπως το δικο σου. Σε δοκιμες που εκαμα με τσιοκ 5 και 6 οι κατανομες ηταν πιο ανοικτες απο οτι το σταθερο σπεσιαλ σκεετ που εχει το αλλο μου οπλο. Οποτε σου λεω οτι με τα σταθερα τσιοκ στο σκεετ και 18,4 αυλο θα εχεις πιο καλα αποτελεσματα στο κυνηγι απο οτι με το διευριμενο αυλο και το 5αρι τσιοκ.

Αν στοχευεις σωστα λιγα ποθλια θα χασεις λογο τσιοκ με αυτο το οπλο. Απλα να ριχνεις φυσιγγια 32-36 γρ στο ενδημικο για να εχιες ποιο πικνο κυκλο. Στα φασσα τον αυγουστο μπορεις να κυνηγισεις και με πιο λιγα γραμαρια
eisoun polu katatopistikos se efxaristw poly. na se retisw kati akoma an 3ereis epidei se vlepw diavasmeno. to 687 silver pigeon III sporting ti leei san oplo?
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από kypros »

αλιμονο εαν βγαζαμε σκαρτο ενα απο τα ποιο δημοφιλη οπλα. εντουτις η ταπεινη μου προσωπικη αποπση ειναι οτι για σκοπους σκοπευτιριου και κυνηγιου δυο σε ενα τα 682 ειναι ποιο καταλληλα. Αν αγοραζα ποτε 687 θα ηταν κλασσικο κυνηγιετικο.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
editor
Full Member
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 09:16

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από editor »

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΠΛΟ ΜΑΡΚΑΣ MARROCHI CLASIC DOUBLES MOD.92 SPORTING ΚΑΝΕΣ 30 ΙΝΤΣΕΣ 18.5 ΑΥΛΟΥΣ, ΠΟΛΥΤΣΟΚ, ΕΠΙΠΛΕΟΝ EXTENSION CHOKES,INJECTORS,ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ, ΕΞΤΡΑ ΚΟΝΤΑΚΙ, ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΤΙΜΗ €850
dimitris savva

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ SEGUTSIO ITALIANO
THΛ 96789578
dimitris savva

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

14-08-10_0639.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ASE GOLD-DT10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 00:15

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από ASE GOLD-DT10 »

ΠΩΛΕΙΤΕ
ASE GOLD-DT10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 00:15

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από ASE GOLD-DT10 »

POLEITE ASE GOLD SE E3ERETIKI KATASTASI
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από kypros »

σε τι τιμη περιπου ?
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”