ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΖΗΤΕΙΤΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΕΧΡΙ 200ΕΥΡΟ
EPANIEL POWER
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Paris87 »

Γεια σας, πουλιεται κασια για σκυλλους απο αλουμινιο δακρυ, με τες βασεις της , πορτουα με κλειδονια, ολα complete. Η κασια κατασκευαστηκε σε αυτοκινητο suzuki grand vitara, αλλα με μια μετατροπη στης βασεις της μπορει να χρησιμοποιηθει σε οποιον αλλο δηποτε αυτοκινητο αυτου του τυπου. Ειναι οπως την καινουργια ουτε 1 μηνα δεν εχρησιμοποιηθηκε.
Οποιος ενδιαφερετε να τηλεφψνησει στο 99603633.

Ευχαριστω
alexis browning
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 21 Μάιος 2011, 13:58

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από alexis browning »

Zeititai pros agora arseniko yura ka8aroaimo mexri 5 minwn..
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από tracker686 »

APOLLON_1 έγραψε:ΖΗΤΕΙΤΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΕΧΡΙ 200ΕΥΡΟ
300ΕΥΡ GAMO αεροβολο με φακο GAMO me lazer και φαναρι ενσωματομενα στο φακο!! 99-322264
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

παιδια αφου μιλατε για betinsoli πωλειτε ενα betinsoli overland 1 χρονων απαικτο ολοκαινουριο 26 ιντζεσ και σε τελεια κατασταση . με εξτρα 3 τσοκ πολλα μεγαλα εξωτερικα . το οπλο ειναι ενοσ φιλου που κτιζει σπιτι . το αγορασε νομιζω 1800 ευρω αλλα το πουλα σχεδον μουχτι καμια 800 αλλα εν ολοκαινουριο αν ενδιαφερεστε πετε μου
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από HarrisAce »

φιλε louis setter δωσε μου λιγες πληροφοριες σχετικα με το overland του φίλου σου και με ενδιαφερει πολυ αν σου ειναι ευκολο.

Ευχαριστώ πολύ
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

HarrisAce έγραψε:φιλε louis setter δωσε μου λιγες πληροφοριες σχετικα με το overland του φίλου σου και με ενδιαφερει πολυ αν σου ειναι ευκολο.

Ευχαριστώ πολύ
φιλε το οπλο ειναι ενοσ φιλου μου που το αγορασε περσι και το πηρε 2 φορεσ κυνηγι . ειναι απαικτο και τουτοσ κυνηγα με bell choke μονο λαγο . το κυνγηγσε 2 φορεσ και επειδη εχει αλλο οπλο και επειδη κτιζει σπιτι το παιδι και εκοψε οικονομικα μεσα, το πουλα . πουλα αλλα 2 οπλα ενα lanber και ενα laourona και εκεινα απαικτα αλλα πιστευω οτι το bettinsoli τουτο ειναι το καλυτερο που τα 3 . ειναι 26 ιντζεσ , εχει τα τσοκ του και επιπλεον το παιδι αγορασε και τα external που εξεχουν 5 εκατοστα απο την καννη κανοντασ το 28 ιντζεσ . 3 συνολικα 150 ευρω το ενα . η τιμη που το πουλα 800-850 ευρω ειναι μουχτι για τα λεφτα του και την κατασταση του . καινουριο ειναι 1800 συν 450 τα τσοκ βγαινει 2200 + . εαν μπορουσα θα το επιανα αλλα τελευταιωσ επιασα αλλο οπλο εγω . το οπλο το εχω σπιτι μου . εαν ενδιαφερεσαι μου λεσ . αυλοι 18.4 θαλαμεσ 76 mm μαγκνουμ, δοκιμασμενο 1350 bars . τα ξυλα του ειναι καρυδια grade 4 με πολλα ομορφα νερα, side plated οπωσ ακριβωσ το βλεπεισ στην φωτογραφια
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από HarrisAce »

φιλε το συγκεκριμένο μοντέλο παντα με ενδιέφερε και ειναι μεσα στους επομενους στόχους μου.
μένεις Λευκωσία?
αν ειναι ευκολο να μου δώσεις ένα τηλέφωνο να τα πουμε καλυτερα
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

HarrisAce έγραψε:φιλε το συγκεκριμένο μοντέλο παντα με ενδιέφερε και ειναι μεσα στους επομενους στόχους μου.
μένεις Λευκωσία?
αν ειναι ευκολο να μου δώσεις ένα τηλέφωνο να τα πουμε καλυτερα
σου εστειλα ΠΜ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από HarrisAce »

δεν πηρa pm
σου εστειλα και εγω αλλά μάλλον δεν δεν πηρες ουτε εσυ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”