ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
george constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 26 Απρ 2010, 20:44

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από george constantinou »

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΛΟ. ΜΕΧΡΙ 1.800 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3.400 ΒΑΡΟΣ
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από BECCACCIA »

πωλουνται σκοπευτικα γιαλια φορεμενα 2 φορες μαρκας Randolph Engineering model Ranger XLW με τρεις εναλαξιμους φακους και εξτρα μικρο μεταλικο σκελετο (rx insert) για οσους εχουν προβληματα ορασης ( ατομα με πολυ μεγαλο αστιγματισμο δεν τους κανη).οι φακοι εχτος απο την πιοτητα ορασης που προσφερουν ειναι και αντιθραυστικοι και μπορουν εχτος απο σκοπευτηριο να χρησιμοπιηθουν και για κυνηγι.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από admin »

BECCACCIA έγραψε:πωλουνται σκοπευτικα γιαλια φορεμενα 2 φορες μαρκας Randolph Engineering model Ranger XLW με τρεις εναλαξιμους φακους και εξτρα μικρο μεταλικο σκελετο (rx insert) για οσους εχουν προβληματα ορασης ( ατομα με πολυ μεγαλο αστιγματισμο δεν τους κανη).οι φακοι εχτος απο την πιοτητα ορασης που προσφερουν ειναι και αντιθραυστικοι και μπορουν εχτος απο σκοπευτηριο να χρησιμοπιηθουν και για κυνηγι.
Γιατί τα πουλάς εάν επιτρέπεται?
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από BECCACCIA »

admin έγραψε: Γιατί τα πουλάς εάν επιτρέπεται?
λογω πολυ υψυλου αστιγματισμου που εχω και της σχετικα μεγαλης καμπυλωτητας των συγκεκριμενων γιαλιων οταν τα φορω δεν βλεπω καλα και μετα απο καπιαν ωρα εχω αρκετους πονοκεφαλους. αν μαζι με τον αστιγματισμο ειχα και καπιους βαθμους μειωπια δεν θα ειχα προβλημα (αυτα μου ειπε ο οπτικος σημερα) .τα γιαλια ειναι 1.5 μηνου και θεωρουνται τα καλητερα σκοπευτικα που υπαρχουν.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από admin »

BECCACCIA έγραψε:
admin έγραψε: Γιατί τα πουλάς εάν επιτρέπεται?
λογω πολυ υψυλου αστιγματισμου που εχω και της σχετικα μεγαλης καμπυλωτητας των συγκεκριμενων γιαλιων οταν τα φορω δεν βλεπω καλα και μετα απο καπιαν ωρα εχω αρκετους πονοκεφαλους. αν μαζι με τον αστιγματισμο ειχα και καπιους βαθμους μειωπια δεν θα ειχα προβλημα (αυτα μου ειπε ο οπτικος σημερα) .τα γιαλια ειναι 1.5 μηνου και θεωρουνται τα καλητερα σκοπευτικα που υπαρχουν.
Πέ μου που ενα πιένεις τσινή να πιένω αλλού, με την στραβομάρα που έσχεις μπορεί να μας καθαρίσεις τσαι να έρτει ο πρωταθλητής να κάμει επαναφορά :lol: :lol:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από BECCACCIA »

admin έγραψε: Πέ μου που ενα πιένεις τσινή να πιένω αλλού, με την στραβομάρα που έσχεις μπορεί να μας καθαρίσεις τσαι να έρτει ο πρωταθλητής να κάμει επαναφορά :lol: :lol:
με φοασε τζαι ενα βαλω τα παλια μου μεχρι να δω τι θα καμω.
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Stelios K. »

καλημερα σας. Λεβεντες μου εβγαλα στην πωληση το 682 GOLD SKEET. 1700 ευρο.
stef13
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 04 Σεπ 2010, 11:03

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από stef13 »

πωλουνται english cocker spaniel(2) ζευγαρι,μαυρο αρσενικο και κανελλι θηλυκο.πολυ καλα στο κοντινο κυνηγι,2,5 και 6,5 χρονων αντιστοιχα.
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από tracker686 »

stef13 έγραψε:πωλουνται english cocker spaniel(2) ζευγαρι,μαυρο αρσενικο και κανελλι θηλυκο.πολυ καλα στο κοντινο κυνηγι,2,5 και 6,5 χρονων αντιστοιχα.
τιμη?
stef13
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 04 Σεπ 2010, 11:03

Re: ΑΓΓΕΛΕΙΕΣ

Δημοσίευση από stef13 »

winchester έγραψε:
stef13 έγραψε:πωλουνται english cocker spaniel(2) ζευγαρι,μαυρο αρσενικο και κανελλι θηλυκο.πολυ καλα στο κοντινο κυνηγι,2,5 και 6,5 χρονων αντιστοιχα.
τιμη?
μαζι σε λογικη τιμη,αν τα θες χωριστα αλλη τιμη
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stef13 την 12 Οκτ 2010, 17:29, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”