AGORA OPLOY .

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

AGORA OPLOY .

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

Gia sas...endiaferome na agoraso oplo mexri 500 eyro.
ta kritiria einai.
1...monoskandalo ..
2..poli tsiok i apo to 2 tsiok kai pano.
3..to alo pou me endiaferi kai to pio basiko ine na eine sta metra mou.
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: AGORA OPLOY .

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Νομίζω δύσκολα θα βρείς όπλο κομμένο ραμμένο στα μέτρα σου μόνο με 500 Ευρώ εκτός αν φανείς πάρα μα πάρα πολύ τυχερός. Έτσι τιμές συνήθως είναι τα Baikal αλλά αυτά είναι έτοιμα μοντέλα και αν είναι στα μέτρα σου καλώς. Πιθανόν θα χρειαστεί να αλλάξεις το κοντάκι αν δεν είναι στα μέτρα σου, που σημαίνει έξτρα κόστος. Έχεις κάποιο μοντέλο υπόψη σου; Το θέλεις καινούργιο/μεταχειρισμένο; Επίσης γράφουμε Ελληνικούς χαρακτήρες. :)
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: AGORA OPLOY .

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

spyrosspyrou851 έγραψε:Νομίζω δύσκολα θα βρείς όπλο κομμένο ραμμένο στα μέτρα σου μόνο με 500 Ευρώ εκτός αν φανείς πάρα μα πάρα πολύ τυχερός. Έτσι τιμές συνήθως είναι τα Baikal αλλά αυτά είναι έτοιμα μοντέλα και αν είναι στα μέτρα σου καλώς. Πιθανόν θα χρειαστεί να αλλάξεις το κοντάκι αν δεν είναι στα μέτρα σου, που σημαίνει έξτρα κόστος. Έχεις κάποιο μοντέλο υπόψη σου; Το θέλεις καινούργιο/μεταχειρισμένο; Επίσης γράφουμε Ελληνικούς χαρακτήρες. :)
Φιλε μου εχω οπλο στο μετρα μου μκ 10 30"..απλοσ θελο ακομα ενα πιο φτηνο μεταχιρισμενο.
αμα το πιασο στα χερια μου ενα καταλαβω ...πιστεβω οτι τορα μπορω να βρω κατι με μετρητα
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: AGORA OPLOY .

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

KATOS MK 10 έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Νομίζω δύσκολα θα βρείς όπλο κομμένο ραμμένο στα μέτρα σου μόνο με 500 Ευρώ εκτός αν φανείς πάρα μα πάρα πολύ τυχερός. Έτσι τιμές συνήθως είναι τα Baikal αλλά αυτά είναι έτοιμα μοντέλα και αν είναι στα μέτρα σου καλώς. Πιθανόν θα χρειαστεί να αλλάξεις το κοντάκι αν δεν είναι στα μέτρα σου, που σημαίνει έξτρα κόστος. Έχεις κάποιο μοντέλο υπόψη σου; Το θέλεις καινούργιο/μεταχειρισμένο; Επίσης γράφουμε Ελληνικούς χαρακτήρες. :)
Φιλε μου εχω οπλο στο μετρα μου μκ 10 30"..απλοσ θελο ακομα ενα πιο φτηνο μεταχιρισμενο.
αμα το πιασο στα χερια μου ενα καταλαβω ...πιστεβω οτι τορα μπορω να βρω κατι με μετρητα
μοντελο εμε πιραζει ουτε το μακροσ φτανει να καθετε πανο μου ..για μενα το πιο σιμαντικο ε τουτο.οπιοσ εχει κατι να το πει,
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”