Πωλειται..

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ. ΕΡΩΤΟΥΝ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΟΝΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΣ. ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΑΣ ΝΑ ΝΑΗΠΙΑ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝ ΣΕ ΞΕΜΠΛΕΚΕΙ ΟΥΤΕ Η ΛΑΡΝΑΚΑ ΟΥΛΗ. ΤΡΙΤΟ ΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΤΕ ΣΟΥ ΔΛΔ ΜΠΑΣΤΑΡΤΟ ΣΚΥΛΟ? ΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ? ΤΕΤΑΡΤΟ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΥΛΕΣ ΕΝ ΠΟΥ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ. ΑΝ ΗΘΕΛΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΦΥΣΗ ΝΑ ΜΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΡΑΤΣΩΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΙΑ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑ ΤΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ. ΤΣΙΑΜΕ ΠΟΥ ΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΕΝ ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙΣ ΑΚΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΕΤΣΙ ΤΡΟΠΟ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΠΕ ΤΗΝ. ΕΤΣΙ ΜΑΙΜΟΥΝΙΚΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΝ ΤΑ ΣΗΚΩΝΩ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
istriano ®

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από istriano ® »

Ναι φιλε μου, πριν αρκετα χρονια αγκονιστηκα και εγω μπασταρτους! Πριν 9 περιπου χρονια μου εδωσαν ενα επανιελ καθαροαιμο, γιο του πρωταθλητη εργασιας ΑΚΗ !!!!!! Απο τοτε ασχολουμε αποκλειστηκα με καθαροαιμα!!!!! Οσο για αυτο που ειπες περι διασταρωσεων διαφορων φυλων ουτως ωστε να προκυψουν οι διαφορες φυλες που εχουμε σημερα, εισαι σωστος. Την δουλεια αυτη την εκαναν ομως ανθρωποι που ειχαν γνωσεις και ηθελαν να βελτιωσουν τα χαρακτηριστικα της φυλης! Δεν νομιζω να ειναι ο ιδιος ο λογος που γινεται στην Κυπρο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”