Πωλειται..

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
alexis browning
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 21 Μάιος 2011, 13:58

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από alexis browning »

Re kopelia tes exipnades sas allou!!emena eferan mu ti shilua oute kan xerw poios eishe tous gonious
istriano ®

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από istriano ® »

Φιλουι μου, δεν πουλω εξυπναδα, υποστηριζω τα αυτονοητα!!!!!!!!!
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από VALENTINOS »

istriano έγραψε:Βαλεντινο αλλαξε avatar, τζιε δεν σου παει. Βαλε κανενα μπασταρτολυκογιουραμπιγκλδερκουτσηαριεγηςποιντερσεττερ!!!!!! (Λυκο να τους τσιλλα, να ιχνηλατη, και να φερμαρη)
ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΟΨΕ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΔΙΟΤΙ ΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΣΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΗΚΩΝΟΥΝ Α! ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ. ΕΚΡΙΝΑ ΣΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ Η ΛΑΛΕΙΣ ΔΑΜΕΣΑ? ΟΞΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΝ ΚΛΕΜΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΙΣΤΡΙΑΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥ ΤΣΕΙΝΟ ΣΚΥΛΟΥΣ ΕΝ ΕΧΕΙΣ. ΚΑΤΣΕ ΤΗΝ ΜΑΠΠΑ ΧΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ. ΝΑ ΠΑΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΜΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΓΙΝΗΚΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΕΚΤΡΟΦΕΑΣ ΙΣΤΡΙΑΣ ΚΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ? ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΑΣΕΣ ΕΝΑ ΔΥΟ ΣΚΥΛΟΥΣ? ΕΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΨΙΑ ΣΟΥ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
istriano ®

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από istriano ® »

Φιλε valentino, λατρης της φυλης ειμαι, εκτροφεας δεν ειμαι ουτε σκοπο το εχω. Νομιζω εμιλησαμε και στο τηλ. και πιστευω εκαταλαβες τι ανθρωπος ειμαι. Τωρα για το avatar μου, αστοχο!!!!!!!!!! Απλα ρε φιλε διερωτουμε, ενας ανθρωπος ο οποιος δειχνεις ενδιαφερον για την φυλη, εκοψες και πηγες προσφατα στην κρητη για να δεις τα συγκεγκριμενα σκυλια να κυνηγανε, ως προς τι ολα αυτα τοτε; Ο Χαλκαδακης τι αποψη θα ειχε αραγε; Να σε παρακαλεσω να γραφουμε και να συζητουμε σε χαμηλους τονους γιατι δεν χρειαζονται καβγαδες και διαξυφισμοι.

Φιλε αν σε εθιξα απολογουμε, ηταν της στιγμης.
sotiris NIKOLAOU

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

istriano έγραψε:Φιλε valentino, λατρης της φυλης ειμαι, εκτροφεας δεν ειμαι ουτε σκοπο το εχω. Νομιζω εμιλησαμε και στο τηλ. και πιστευω εκαταλαβες τι ανθρωπος ειμαι. Τωρα για το avatar μου, αστοχο!!!!!!!!!! Απλα ρε φιλε διερωτουμε, ενας ανθρωπος ο οποιος δειχνεις ενδιαφερον για την φυλη, εκοψες και πηγες προσφατα στην κρητη για να δεις τα συγκεγκριμενα σκυλια να κυνηγανε, ως προς τι ολα αυτα τοτε; Ο Χαλκαδακης τι αποψη θα ειχε αραγε; Να σε παρακαλεσω να γραφουμε και να συζητουμε σε χαμηλους τονους γιατι δεν χρειαζονται καβγαδες και διαξυφισμοι.

Φιλε αν σε εθιξα απολογουμε, ηταν της στιγμης.
εγώ έχω "αροσκια" με μια φιλί σκυλιών όμως δεν έχω κατακρίνει ποτε κανένα για τες προσμίξεις που κάνει όταν είχα φέρι εγώ τον beagle harrier να μεν σου πω ότι εν είχε κυπραίος άλλος αλλα εν είχε τώρα έχει εκτροφής που μου γίναν ειδήμονες τις φίλης άσχετα ότι έχω 3 σκυλιά από αυτοί την φιλί και έχω μεγαλώσει 30 που ούτε οι εκτροφής δεν το έχουν κάνει
αν κάποιος θέλει να κάνει διασταύρωση γιατί να μην κάνει
και ότι είχα πρώτος skeutou ότι το ένα μου σκυλί τώρα είναι 11 χρόνο δεν έχει άλλο στην κύπρο γραμμένο αυτή την χρονολογία μόνον ο λέω
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από marinos.a »

φιλε Istriano εμπεικες λιγο αψα και εν γιαυτο που έγινε αυτη η φαση

και εγω θα εθιγόμουν
Si vis pacem, para bellum
istriano ®

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από istriano ® »

Φιλε marino.a αντιληπτο. Απολογηθηκα και παλε απολογουμε. Εν το α'ι 'πη μου ρε φιλε!!!!!! Αμα ακουω για διασταυρωσης πιανει με το λαομα :twisted: . Δεν τις παω με τιποτα . Το καθε τι που κατασκευαζεται η' γεννιεται εχει το σκοπο του.
Omonoia99
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2011, 15:49

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από Omonoia99 »

istriano έγραψε:Φιλε marino.a αντιληπτο. Απολογηθηκα και παλε απολογουμε. Εν το α'ι 'πη μου ρε φιλε!!!!!! Αμα ακουω για διασταυρωσης πιανει με το λαομα :twisted: . Δεν τις παω με τιποτα . Το καθε τι που κατασκευαζεται η' γεννιεται εχει το σκοπο του.
Συμφωνω μαζι σου φιλε istriano...αλλα εμεις οι Κυπρεοι προσπαθουμε να καμουμε τον καλυτερο σκυλο μεσω διασταυρωσεις!
istriano ®

Re: Πωλειται..

Δημοσίευση από istriano ® »

Εν πειραματα που καμνουμε οπως με το Λαρκου :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”