Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Απάντηση
dimitris savva

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από dimitris savva »

τουτα τα αεροβολα για μενα ειναι η καταστροφη των φασσων, γιατι μου ετυχε εμενα να παιξω περιστερι εκει που δεν το περιμενα και επεσε .
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

dimitris savva έγραψε:τουτα τα αεροβολα για μενα ειναι η καταστροφη των φασσων, γιατι μου ετυχε εμενα να παιξω περιστερι εκει που δεν το περιμενα και επεσε .
ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΑ ΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :evil:
ΟΜΩΣ.....ΕΑΝ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΕΙ....ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΕΣΥ ΕΝΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΣΤΡΑΠΠΟΥΙ , ΣΤΟΧΟΥΣ Η ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΡΟΥΦΟ.....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ....ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΠΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΛΑΘΡΟΘΗΡΟΥΝ :roll:

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ Μ'ΑΥΤΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΠΗΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΠΟΤΕ :cry:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

ΦΙΛΕ ΤΑ ΜΕΛΕΤΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ.ΤΟ ΒSA ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΣΟΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΟΠΛΑ..
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφε μην αποφασιζεις ετσι ευκολα. εγω μπορω να σου πω για το δικο μου αεροβολο που ειναι καλυτερο. σου το ξανατονιζω, δοκιμασε πριν αποφασησεις και ρωτα λιγα περισσοτερα οσον αφορα την μετα την πωληση εξυπηρετηση την οποια θα χρειαστεις οπωσδηποτε σε αεροβολο pcp. εξαρτηματα, service κλπ
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από marinos.a »

dimitris savva έγραψε:τουτα τα αεροβολα για μενα ειναι η καταστροφη των φασσων, γιατι μου ετυχε εμενα να παιξω περιστερι εκει που δεν το περιμενα και επεσε .
Φίλε η καταστροφή το φασσων εν οι λαθροθήρες που τες παίζουν.

Αν το χρησιμοποιείς σωστά μπορεί να είναι και η σωτηρία τους (κοράκια, τρωκτικά)
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

marinos.a έγραψε:
dimitris savva έγραψε:τουτα τα αεροβολα για μενα ειναι η καταστροφη των φασσων, γιατι μου ετυχε εμενα να παιξω περιστερι εκει που δεν το περιμενα και επεσε .
Φίλε η καταστροφή το φασσων εν οι λαθροθήρες που τες παίζουν.

Αν το χρησιμοποιείς σωστά μπορεί να είναι και η σωτηρία τους (κοράκια, τρωκτικά)
+10000
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
dimitris savva

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από dimitris savva »

marinos.a έγραψε:
dimitris savva έγραψε:τουτα τα αεροβολα για μενα ειναι η καταστροφη των φασσων, γιατι μου ετυχε εμενα να παιξω περιστερι εκει που δεν το περιμενα και επεσε .
Φίλε η καταστροφή το φασσων εν οι λαθροθήρες που τες παίζουν.

Αν το χρησιμοποιείς σωστά μπορεί να είναι και η σωτηρία τους (κοράκια, τρωκτικά)
μαλλον δεν ακουσες τι γινετε στα βουνα και κατω χαμηλα στο Ακρωτηρι με τα τρυγωνια , και εκεινοι καποτε ξεκινησαν με κορακια και τρωκτικα αλλα μετα αρχισαν να τα δοκιμαζουν και αλλου .Δεν ειμαι εναντιων των αεροβολων γιατι και εγω εχω δυο.
NewHunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 17:02

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από NewHunter »

Θα αγορασω μαλλον ενα αεροβολο μεσα στον ιουνη και θελω αν μπορειτε να μου πειτε λιγα μοντελα . Ειναι το πρωτο μου αεροβολο και ψαχνω περιπου σε τιμες 200 - 280 ευρω . Θελω το παραπανω για σκοποβολη και κανενα κορωνο αν τυχει .
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ DIANA P1000??ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΥΘΗΒΟΛΟ?
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από pambs »

BLUE DE GASCOGNE έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ DIANA P1000??ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΥΘΗΒΟΛΟ?
Πολλα προβληματα φιλε. Μπες στο ιντερνετ να δεις. Προτιμα καποιο πιο αξιοπιστο

Το air arms που αναφερθηκε ειναι πολυ ευκολο αεροβολο να φταιχτει σε περιπτωση προβληματος


Sent from my iPad mini using Tapatalk HD
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ”