Ανάμεικτα Σκάγια σε Φυσίγγια ?

Απάντηση
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΑ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ...ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΣΥΡΑΝ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ :? ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗΝ ΛΕΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΣΥΡΑΝ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ(ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΕΣ)ΕΙΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΕΙΤΕ ΣΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ :?

Αγαπητέ κύριε Αριστήδου

Η εταιρεία μας ως γνωστό χρησιμοποιεί υλικά από τους καλύτερους κατασκευαστές της Ευρώπης.. Δεν αποκλείεται όμως και η πιθανότητα αστοχίας ενός υλικού που δεν θα μπορεί να εντοπιστεί κατά την διάρκεια της παραγωγής. Είναι γεγονός πως στο παρελθόν υπήρξε παρόμοιο ζήτημα με επιχαλκωμένα σφαιρίδια που εισάγαμε κατά το 2001. Το πρόβλημα είχε εντοπιστεί και αποσύραμε τα συγκεκριμένα φυσίγγια χωρίς όμως να αποκλείεται η περίπτωση κάποια φυσίγγια να παραμένουν στην αγορά σε μικρή ποσότητα μετά από τόσα χρόνια. Από τις φωτογραφίες φαίνεται να είναι από αυτή την παλιά παρτίδα. Το πρόβλημα που παρουσιάστηκε με τον συγκεκριμένο τύπο σφαιριδίων είναι πως η επιχάλκωση μπορεί να αλλοιωθεί με την πάροδο του χρόνου και υπό κάποιες περιβαλλοντικές συνθήκες. Από τότε έχουμε κάνει μια δοκιμαστική παραγωγή με επιχαλκωμένα σφαιρίδια από άλλο κατασκευαστή του εξωτερικού και παρακολουθούμε την πιθανή φυσική φθορά τους μετά την κατασκευή και σε διάρκεια κάποιου χρόνου. Δεν είχαμε κάποιο θέμα μα την νέα παρτίδα αλλά θα το εκτιμούσαμε αν ο συγκεκριμένος μέλος του forums σας έρθει σε επαφή με την εταιρεία και μας αναφέρει τον κωδικό παρτίδας που αναγράφεται στο πακέτο. Είμαστε στην διάθεση σας για οποιαδήποτε επιπρόσθετη πληροφορία χρειαστήτε.

Αγαπητέ Κύριε Λουκά,

Τα φυσίγγια που αποσύραμε από την αγορά πριν από αρκετά χρόνια, δόθηκαν σε ορισμένους πελάτες είτε δωρεάν είτε σε χαμηλή τιμή και ενημερώσαμε τα άτομα που
τα πήραν για το πιθανό πρόβλημα. Εάν δεν αγοράστηκαν τα συγκεκριμένα φυσίγγια από εσάς και δεν μπορούμε να ξέρουμε πότε,
από πιο κατάστημα και σε τι τιμή αγοράστηκαν τότε δεν μπορούμε να διερευνήσουμε περεταίρω.

Εάν μας πείτε από πού τα πήρατε θα μας βοηθήσετε να διευκρινίσουμε εάν είναι φυσίγγια που προσφέρθηκαν σε μειωμένη τιμή.
Εάν υπάρχουν στην αγορά θα τα αποσύρουμε άμεσα.

ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΥΡΙΕ ΕΥΕΛΘΩΝ ΨΗΜΟΛΟΦΙΤΗ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ EMAIL ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΑ ΑΠΟΣΥΡΑΤΕ (ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΥΤΙΑ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ!

ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ EMAIL ΛΕΤΕ ΟΤΙ...ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΣΑΣ, ΤΑ ΑΦΗΣΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΕΣ ΣΑΣ ΣΕ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ Η ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ, ΑΣΧΕΤΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΙΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΝ....ΣΑΝ COPPER ΔΗΛΑΔΗ!!!

ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ(ΑΙΜΟΔΟΤΗ) ΟΜΩΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΥΡΙΕ ΕΥΕΛΘΩΝ,ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΑ ΑΦΗΣΑΤΕ ΣΕ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ Η ΑΝ ΤΑ ΔΩΡΙΣΑΤΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΕΣ ΣΑΣ.....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥ....ΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ....ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΑ....COPPER ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!

ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ.....
ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ,ΧΘΕΣ ΤΡΙΤΗ(15/4/2014) ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΥΚΗΦΟΡΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΦΟ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
ΣΟΛΩΝ ΛΟΥΚΑ

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!
ΣΟΛΩΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.......ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ!! ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΕΙΛ ΤΟΥΣ ...ΑΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ!!
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από kanaris »

Ο πωλητης στο καταστημα τι λεει?
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Σολωνα εχεις κανενα νεο με την υποθεση?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

kanaris έγραψε:Ο πωλητης στο καταστημα τι λεει?

ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΝΕΑ ΠΑΡΤΙΔΑ(ΦΡΕΣΚΑ)ΚΑΙ ΕΞΩ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re:

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:Σολωνα εχεις κανενα νεο με την υποθεση?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ΑΛΕΞΗ ΞΕΚΙΝΩ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ....ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ.

ΦΤΑΝΕΙ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ.... ΑΦΟΥ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΝ...... ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΑΤΑΙ.....ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ,ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ;)

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ :P


ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΟΡΑΣΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΤΟΙΜΑ!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Πε μας και το εργαλειο....


Υ.Γ.
Μπορει και να πεφτω εξω αλλα ετσι οπως σε βλεπω παεις για Cortini...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΝΆΜΕΙΚΤΑ ΣΚΑΓΙΑ??????

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Breda Pegaso έγραψε:Πε μας και το εργαλειο....


Υ.Γ.
Μπορει και να πεφτω εξω αλλα ετσι οπως σε βλεπω παεις για Cortini...

ΣΤΕΦΑΝΕ Η ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ....ΖΥΓΙΣΜΕΝΑ ΕΝΑ -ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΩΣΤΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΔΟΣΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ........ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.

ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ :D ΠΟΣΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΣΤΙΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ ΣΤΟ ΕΝΔΗΜΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΣΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ(ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ)ΤΣΙΚΛΑ ΔΕΝ ΚΥΝΗΓΩ..ΕΠΟΜΕΝΩΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Re:

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Σολωνα εχεις κανενα νεο με την υποθεση?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ΑΛΕΞΗ ΞΕΚΙΝΩ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ....ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ.

ΦΤΑΝΕΙ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ.... ΑΦΟΥ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΝ...... ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΑΤΑΙ.....ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ,ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ;)

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ :P


ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΟΡΑΣΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΤΟΙΜΑ!!!
Νομιζω θα σου κατεβαινω πιο συχνα που το σπιτι τωρα:)...θα φερνω και τον καφε μου;)...σου ευχομαι καλη αρχη φιλε με το νεο χομπυ!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Re: Re:

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Σολωνα εχεις κανενα νεο με την υποθεση?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ΑΛΕΞΗ ΞΕΚΙΝΩ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ....ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ.

ΦΤΑΝΕΙ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ.... ΑΦΟΥ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΝ...... ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΡΟΤΙΜΑΤΑΙ.....ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ,ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ;)

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ :P


ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΟΡΑΣΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΤΟΙΜΑ!!!
Νομιζω θα σου κατεβαινω πιο συχνα που το σπιτι τωρα:)...θα φερνω και τον καφε μου;)...σου ευχομαι καλη αρχη φιλε με το νεο χομπυ!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ.....ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ!!! :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Re: Re:

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

Αυτό είπα και εγώ πριν λίγα χρόνια όταν άρχισα την ιδιογομωση καλή αρχή φίλε! :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”